Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на форумите 3 (нов софтуер, миграция)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Натиснете снимката за да я уголемите

Име:gif_250.gif
Прегледи:377
Размер:7.27 МБ
ID:6569017
    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • Еделвайс
      Еделвайс коментира
      Редактиране на коментар
      Това исках да се визуализира, ще споделиш ли как е правилно да се пуска такъв линк с gif файл?

    • Чавдар (V93)
      Чавдар (V93) коментира
      Редактиране на коментар
      Свалих картинката от линка при мен и я качих тук като изображение, с бутона от лентата. Ти си го качил с "Публикувайте линк" и то си излиза като линк. И да, има някакъв проблем. И аз не можах да изтрия линка, качен по този начин.
      Последно редактирано от Чавдар (V93); 08-03-20, 18:19.

    • Еделвайс
      Еделвайс коментира
      Редактиране на коментар
      Мерси, не бях сигурен че би станало както се качва снимка, това поне е лесно, тъкмо и другите колеги да знаят вече за това.

  • Гледах го на телефона ония ден . Мисля че е нагласено . Няма как при такъв ,, малък скок ,, да се откъсне купето. За пример , навремето имах един доста луд колега , караше УАЗ. Бяха му измерили 8 метра скок на спускане от връх Ореляк. И този маниер на каране години наред , на УАЗа само предницата разбиваше ,
    На нас клиренс ни трябва , не скорост

    Коментар


    • Еделвайс
      Еделвайс коментира
      Редактиране на коментар
      То е ясно че е нагласено, затова исках да го пусна към смешни снимки ама не стана, Чавдар успя и чакам да ме светне как го направи

  • Четирите бутона в сиво отново не работят. Пробвано с Chrome и Firefox. Хайде де, докога с този един и същ проблем ?
    Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

    Коментар


    • aldr
      aldr коментира
      Редактиране на коментар
      Проба.......

    • Чавдар (V93)
      Чавдар (V93) коментира
      Редактиране на коментар
      ?!? 1234567890

    • Стоян Боюков-Sariones
      Стоян Боюков-Sariones коментира
      Редактиране на коментар
      Работят коректно.

  • Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screenshot_2020-03-09-00-57-40-502_com.android.chrome.png
Прегледи:312
Размер:195.0 КБ
ID:6569463
    Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

    Коментар


    • Колеги, не си правя майтап. Току-що се логнах и видях коментарите ви. Опитах с коментар, после с цитат. В момента при мен НЕ работят. Натискам бутоните и нишо не се случва. Ако повредата е моя телевизаор моля помогнете. Това ми пречи на основните публикации, които са главно пътеписи.
      Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

      Коментар


      • viperr
        viperr коментира
        Редактиране на коментар
        Почисти кеша на браузъра.

    • Без много да се замисля почистих кеша. Тази операция с нищо не помогна, а си затрих сума ти запаметени сайтове, които не знам как ще търся.
      И още нещо. Не е от браузъра, защото пробвах с два, освен това от време на време бутоните работят. Рядко се случва, но се случва. Събин беше писал, че трябва да се чисти кеша на форума, а не на бразуъра. Есетествено е, че не може да го прави постоянно, вероятно работят по отстраняване на проблема, но засега без успех.
      Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

      Коментар


      • Проблемът не е само при теб. Както бях написал малко по-нагоре, се появи и при мен след последния ъпдейт. Забелязах, че в някоя от "железарските" теми някой също се оплакваше.
        Добрата новина е, че и 200 пъти да напишеш за проблема, това няма да промени нищо. Затова не се хаби. Току виж някой ден ни посетят добронамерени извънземни с познания по VB5 и оправят каквото има за оправяне.
        Не чета коментари и не отговарям на такива.

        И коментаторите...

        Коментар


        • Колеги, не си правя майтап. Току-що се логнах и видях коментарите ви. Опитах с коментар, после с цитат. В момента при мен НЕ работят. Натискам бутоните и нишо не се случва. Ако повредата е моя телевизаор моля помогнете. Това ми пречи на основните публикации, които са главно пътеписи.
          И при мен е така от известно време, нито коментарите, нито цитатите, нито лентата с отговорите работят. Понякога полето за въвеждане на текст е някъде по средата, друг път хич го няма. Пробвано с Опера, Мозила, Хром, интернет Експлорър, на телефон с андроид, на настолен компютър, на 3 лаптопа - все същото

          Коментар


          • Имайте предвид, че напоследък много често проблемът се корени в инсталиран адблокер. Иначе проблемът беше тестван на всякакви компютри и конфигурации при нас и не можем да го видим... Отново и напомням, че за да може да се пробваме да установим от какво иде рече трябва да се пише на каква операционна система, коя версия на браузера и задължително снимка на екрана... Иначе каквото да си пишете ако не можем лесно да го повторим нищо не може да се направи...
            VPetrov.photography

            Коментар


            • KingofROAD
              KingofROAD коментира
              Редактиране на коментар
              А изчезването на снимки от някои теми на какво се дължи?

              https://offroad-bulgaria.com/forum/%...56#post6567256

            • Кольо
              Кольо коментира
              Редактиране на коментар
              Аз съм с ад блокер(няма начин да съм без...) и всичко си ми работи.
              Има някои дреболии за оправяне които не ми харесват, но вече съм ги писал, и не виждам защо да ги повтарям.

              Може би си зависи от настройки на блокери, браузъри, антивирусни...

          • И според мен е причината в адблокера, но без него няма как да ползвам интернет изобщо. Просто става адски досадно....

            Коментар


            • Кольо
              Кольо коментира
              Редактиране на коментар
              И аз така де.

          • Тъкмо изчистих всичкия кеш, бисквитки и каквото се сетите. Спрех адблока и всичко в тази посока. Изгасих браузъра, логване наново и _|_ ...
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Untitled.jpg
Прегледи:189
Размер:182.2 КБ
ID:6570067Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Untitledv.jpg
Прегледи:178
Размер:190.3 КБ
ID:6570068

            Коментар


            • И тъй като бутона редактирай не работи добавям:
              Уиндоус 7 x64 , лаптоп Asus N55VV , i7, 16GB RAM, Nvidia Gforce 740, 500GB SSD, преинсталиран с оригинален уин, преди 2 месеца!
              Версия на Хром " Версия 80.0.3987.132 (Официално издание), (64 бита) "

              Проблема - не работят оградените от горния пост в червено бутони, под не работят да се разбира не функционират при натискане. При публикуване на отговор изчезва написаното и се появява в темата след рефреш. Всички притурки за блокиране на реклами, антивирусни и дрън дрън са блокирани за форума. Това не е дерт, но да го спомена - на всяко последно мнение пред текста се появява цифрата 11.

              Ако е необходимо още нещо моля питайте.

              Коментар


              • И преди го писах. И при мен беше така с тъмната тема. Хората бърникащи по форума казаха, че тя към тоя момент не е важна. С неохота минах на стандартната тема и бутоните и писането работят.
                Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

                Коментар


                • Добре де, нали поне три пъти писахме, че никой не работи по тъмната тема и тя ще бъде оправяна след като поправим всичко по тази...
                  VPetrov.photography

                  Коментар


                  • Не виждам повод за нерви. Просто казвам на колегата от къде му е проблема и как да го реши.
                    Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

                    Коментар


                    • I.Stoyanov
                      I.Stoyanov коментира
                      Редактиране на коментар
                      Благодаря, с белия тия проблеми ги няма

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X