Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на форумите 3 (нов софтуер, миграция)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение

    Че то и в старата версия беше така.

    П.П. Между другото, сега има опция да се изпрати снимка от компютъра в лично съобщение. Просто не се качва като картинка, а като прикачен файл.
    Не си спомням, май не ми се е налагало да пращам уведонление до админ със снимка в старата версия, но в новата може снимка от линк, а не може от локалното РС - не разбирам логиката.
    ________________________________________________
    Subaru OUTBACK 2,5
    Hyundai TUCSON 2.0

    Коментар


    • Чавдар (V93)
      Чавдар (V93) коментира
      Редактиране на коментар
      И аз не я разбирам, ама това не е новост. И във старата версия можеше да се сложи снимка само чрез адрес на външен сървър.

    • IvanIvanovi
      IvanIvanovi коментира
      Редактиране на коментар
      За ъплоуда ок, но кажи нещо по написаното на качените скрийншотове - защо нямам права да виждам тема, която завчера виждах?

      добавка, темата я отварям самостоятелно - явно линка във уведомлението е куц

    • Чавдар (V93)
      Чавдар (V93) коментира
      Редактиране на коментар
      Не виждаш темата, или не виждаш публикациите в нея, заради които си получил уведомление? Ако е второто - причината е банална, и съобщавана тук повече от веднъж. Лично аз изтрих едно питане и отговорите към него, които нямаха ама нищичко общо с хубавата тема на колегата. Поради което всеки линк към тези изтрити публикации неизбежно ще доведе до съобщение за грешка. Само модератор със съответните права може да види вече изтрити публикации.
      Темата е тук:https://offroad-bulgaria.com/forum/%...B0%D1%82%D0%B0

      Отваряш ли я?

  • Писах го в коментара, но отговарям тук заради снимката - отварям я темата от твоя линк, но явно е изтрито мнението на свищовлията, защото като последвам линка от уведомлението, излиза това

    ________________________________________________
    Subaru OUTBACK 2,5
    Hyundai TUCSON 2.0

    Коментар


    • Чавдар (V93)
      Чавдар (V93) коментира
      Редактиране на коментар
      Ами точно така. Линкът в уведомлението не е към темата като цяло, а към последното непрочетено в нея. Като то се изтрие, следва грешка при опит да се отвори.

    • IvanIvanovi
      IvanIvanovi коментира
      Редактиране на коментар
      Сега ми светна, благодаря.

  • Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
    Отхвърлят се всички уведомления като първо се избере бутон "Виж всички уведомления" и след това бутон "Отхвърли всички уведомления"



    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Untitled1.jpg
Прегледи:505
Размер:149.9 КБ
ID:6545490


    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Untitled2.jpg
Прегледи:499
Размер:139.5 КБ
ID:6545491
    На скрийншота се вижда,че в ляво долу пише, че има 1 уведомление. От дясната страна пише, че няма никакви и съответно го няма бутона "Виж всички..." Когато кликна на реда с уведомлението ми казва, че не съм оторизиран. Как да го изчистя това ?

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screenshot - 10_1_2020 г.jpg
Прегледи:341
Размер:63.4 КБ
ID:6546454
    Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

    Коментар


    • Относно ЛС, не виждам опцията "прочетен", къде е тя, на стария форум трябваше да сложа отметка, за да получа потвърждение за прочетено изпратено ЛС?

      Коментар


      • Jeep Cherokee Liberty 2.8 CRD

        Коментар


        • gy6ter
          gy6ter коментира
          Редактиране на коментар
          Същото се получи и при мен днес .

        • sabin
          sabin коментира
          Редактиране на коментар
          Сега отваря ли се?

      • OFFNews вече заема половината от мястото за форумите. Не разбирам от политика на разпределение, но това не го виждам никъде другаде. Все пак това е Форум и се поддържа от форумджиЙ, които едва ли са съгласни с подобна политика. Поне да има бутон "скрий".
        Lancia Delta HF Integrale Evolucione

        Коментар


        • Кольо
          Кольо коментира
          Редактиране на коментар
          Божко, аз нямам никакъв проблем с офнюз. Нито ми се показва на екрана, нито ми натрапва някакви известия и новини.
          Ще да е нещо в твоя телевизор.

      • Къде е четвъртия коментар на този пост
        https://offroad-bulgaria.com/forum/%...44#post6546844
        Това понякога променя коренно смисъла, и не е от сега. В случая останалите коментари или нямаше да ги има, или щяха да бъдат други. Не е нищо важно, но не винаги е така. Защо? Не е до мнителност, но поне да се прави по- кадърно и се изтриват и съпътстващите.
        пп извинявам се, ако оставилия коментара може сам да го заличи без следа, но тогава би трябвало да се промени автоматично и показалеца на броя им.
        А тези простотии се правят от името на всички ни.
        Даника
        Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

        Коментар


        • Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
          Къде е четвъртия коментар на този пост
          https://offroad-bulgaria.com/forum/%...44#post6546844
          Това понякога променя коренно смисъла, и не е от сега. В случая останалите коментари или нямаше да ги има, или щяха да бъдат други. Не е нищо важно, но не винаги е така. Защо? Не е до мнителност, но поне да се прави по- кадърно и се изтриват и съпътстващите.
          пп извинявам се, ако оставилия коментара може сам да го заличи без следа, но тогава би трябвало да се промени автоматично и показалеца на броя им.
          Когато коментарите станат повечко, гадният форум (за да всява смут в душите потребителски) започва да ги крие едни по един. Забележете: Крие, а не Трие. При това, съвсем коректно в горния десен ъгъл дава индикация кои коментари показва.
          В случая от 2 до 4

          Натиснете снимката за да я уголемитеИме:comments1.jpgПрегледи:0Размер:80.7 КБID:6547070


          Който иска да види и по-горните коментари, просто цъка на стрелкичката (онова черно триъгълниче вдясно от цифрите) ииии - драмата приключва - показват се всички коментари


          Натиснете снимката за да я уголемитеИме:comments2.jpgПрегледи:0Размер:80.4 КБID:6547071

          А на бас, че ако се направи "по-кадърно" и се показват нонстоп всички коментари, в темата ще се посипят оплаквания, що се виждат всички, колко много място заемат, как трябва да се скролва много и т.н.
          Ние не сме неутрални!

          Коментар


          • veskov
            veskov коментира
            Редактиране на коментар
            Ясно, благодаря.
            Като тотото ли избира кои да скрие, има ли някакъв номер и с постовете?
            Да измрънкам и още нещо: след позавършване на мигрирането, да се направи една паметка с отговори на често задавани въпроси. Така може би участниците тук ще намалеят за сметка на тези в основната част.

        • Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
          Къде е четвъртия коментар на този пост
          https://offroad-bulgaria.com/forum/%...44#post6546844
          Аз виждам и четирите коментара.
          Четвъртия е твоят:
          Аслъ е сложно, и не основно, че се гласят да купят бегачки
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • veskov
            veskov коментира
            Редактиране на коментар
            Ма не виждаш първия и петия, поне аз и към момента. Както и да е, проясни се.

        • Божко, аз нямам никакъв проблем с офнюз. Нито ми се показва на екрана, нито ми натрапва някакви известия и новини.
          Ще да е нещо в твоя телевизор.


          Възможно ли е браузерът да влияе по някакъв начин? При Хром има поле за News, при ИЕ няма!
          Lancia Delta HF Integrale Evolucione

          Коментар


          • Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
            А на бас, че ако се направи "по-кадърно" и се показват нонстоп всички коментари, в темата ще се посипят оплаквания, що се виждат всички, колко много място заемат, как трябва да се скролва много и т.н.
            Е, може да се направи "по-кадърно". В смисъл-по-видимо. Да пише някъде в полето, че има непоказани коментари, и за да ги видите натиснете тук. Или нещо подобно. Отначало и аз се чудех къде са изчезнали коментарите, чак след няколко дни открих къде са скрити. Та може да е по-добре видимо. С текст или без текст.

            Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
            Възможно ли е браузерът да влияе по някакъв начин? При Хром има поле за News, при ИЕ няма!
            Ако това е въпрос към мен-аз да не съм на 13 години, та да ги знам тези неща бе. Де да знам, оправяй се. Което значи някой който знае да каже.
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • Чавдар (V93)
              Чавдар (V93) коментира
              Редактиране на коментар
              В същност, то го пише. Ама трябва и човек малко да съобразява. Ако ти сложат подробни обяснения, на екрана няма да остане място за друго. С навлизането на смартфоните мястото на дисплея стана още по-дефицитно.
              Последно редактирано от Чавдар (V93); 12-01-20, 08:49.

          • Влизам от телефона и виждам, че автоматично ме логва с друг акоунт, който не е мой. Аз съм imarh, а юзера е dido700?

            Коментар


            • sabin
              sabin коментира
              Редактиране на коментар
              Имате лично съобщение, моля погледнете го.

          • Първоначално публикуван от dido700 Преглед на мнение
            Влизам от телефона и виждам, че автоматично ме логва с друг акоунт, който не е мой. Аз съм imarh, а юзера е dido700?
            Я пробвайте да ми изпратите лично съобщени от този акаунт.

            Принципно нито съм чувал, нито съм виждал за подобен проблем където и да е било по интернет. Гледах двата профила, последно е влизано през различни ип-та на различни провайдъри. Нещо друго се случва според мен, не сте в профила на друг човек.

            Дайте и някой скриншот.
            Последно редактирано от sabin; 13-01-20, 14:31.

            Коментар


            • Проба:

              https://offroad-bulgaria.com/search?...ssage%22%5D%7D



              Вижте втори и трети ред. Аватарите.

              Вече не изглежда както беше.







              Последно редактирано от Пенчо; 14-01-20, 11:17.

              Коментар


              • Сутринта, май подобно се случи и в бар наздраве с Вива вирусчето.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X