Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на форумите 3 (нов софтуер, миграция)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение

    Разбира се, че е нередност...Сто пъти писах и вече се отказах...В раздела могат да пишат САМО участници с валидно "ТП" или Модератори , които априори го имат това право...В предишния опит за миграция също беше така, но тогава Даниел, който бе администратор, го оправи за минути...Сега не става...Апелирам да се премахнат ограниченията, за да заработи форума, и без това има колосален отлив от потребители, т.е да бъде даден гратисен период, докато бъдат нагласени нещата..Няма разбиране, може би, за продължаване живота на Форума, залага се на зегета и циркуляри от Лидъл, поради "бързи пари" !
    Някой нещо да каже примерно ? Поне да знаем занапред...Иначе за "новото" знаем..Циркуляри от Лидл, Бойко Борисов, най-познаваем от еди кой си капитан от Америка, се едно че ние не го знаем, и перуката на Тръмп...И още обяви от много напреднали потребители за продажба на Тойота 100 , регистрирани вчера, и в раздел "4х4", но модерацията е умрела изобщо, важното е да се говори, че нещата ще се оправят "когато му дойде времето"...
    Последно редактирано от sonda; 14-11-19, 22:35.
    0899 шест5313нула
    За всекиго по нещо

    Коментар


    • Проблем е, знам. Вероятно ще мога да го оправя, ако презапиша наново правилата върху сегашните... Но не съм сигурен дали така няма да "намажа" нещо което още не е конвертирано и после съвсем да не е ясно, какво да се прави. Затова и чакам...








      VPetrov.photography

      Коментар


      • Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
        Проблем е, знам. Вероятно ще мога да го оправя, ако презапиша наново правилата върху сегашните... Но не съм сигурен дали така няма да "намажа" нещо което още не е конвертирано и после съвсем да не е ясно, какво да се прави. Затова и чакам...
        Нека се реши по-бързо,,,Освен това, онова "смъкване под чертата" на ТП отпреди време, бе абсолютно пагубно, нека се промени...Разбирайте, че се стремим нещата да потръгнат по някакъв начин, а не да умират, каквато е тенденцията...Накрая ще имаме перфектен супермодерен форум със всякакви бутони, но без хора..
        0899 шест5313нула
        За всекиго по нещо

        Коментар


        • Ако може да направите нещо по въпроса за качване на снимките,без преправяне.

          Коментар


          • Asteri
            Asteri коментира
            Редактиране на коментар
            По-лесно се вмъкват ако ползваш бутона "изображения" от дългата лента бутони, а не големия бутон най-горе с картинка на фотоапарат.

        • Явно няма скоро да направите новите теми и страници да са начело при прегледа. Все по рядко влизам в тоя форум заради новите глупости и най-вероятно скоро и съвсем ще спра. Но ми е любопитно от к'ъв зор нещо работещо тръгнахте да "оправяте" и така го "оправяте" вече месец почти няма подобрение.

          Да е брекзит - айде - сложно е. Ама безплатни платформи за форуми клокото щеш. И аз съм си инсталирал за проби - работят си. Верно - всичките ми абонати бяха руснаци с предложения за разнообразни форми на секс, ама си работеше. Най-посещавания от мен форум е на един приятел - "домашен майстор" по много неща от Сопот. Чат-пат забравя да си плати хостинга, ама пак е по-добре от предния форум, който май е бил на собствен хост в някаква маза. После тоя форум го купиха Бриколаж, до колкото рабрах. И според мен западна, щото вече рядко го гледам. Ма как да го гледам, като повечето нови теми са от рода на "какви пирони за кучешка колиба"...Отнесох се.

          бе не са ми толкова важни размишлениятра за всички, но тук имаше много стойностни хора, които помагаха със безценни съвети. И вероятността с тия туткави и лигави промени да заебат форума е сериозна. Както и че доста от досегашните потребители в това време ще преоткрият фейсбук групи или нещо подобно...

          Коментар


          • Тая миграция и тя се проточи и аз все пак да питам: някакъв теч на данни на потребителите да се случвал?

            Коментар


            • Що се хабите. Видно е, че нещата са направени набързо до някакъв базов работещ вид и не са пипани от тогава...
              Не чета коментари и не отговарям на такива.

              И коментаторите...

              Коментар


              • Търсачката,търсачката....
                Cherokee WJ 4.0L- NP242
                Honda Africa Twin XRV 750

                Коментар


                • Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
                  Тая миграция и тя се проточи и аз все пак да питам: някакъв теч на данни на потребителите да се случвал?
                  Дреме ли ти, а и да е имало, няма да е било сефте.
                  Зор е явно, но в такъв вид не ми се нрави. Не да се намира маана, но се чудя някой от тия майстори, ако така му оправят я кола, я нещо друго, как ще реве
                  А тези простотии се правят от името на всички ни.
                  Даника
                  Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                  Коментар


                  • Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
                    ... Не да се намира маана, но се чудя някой от тия майстори, ако така му оправят я кола, я нещо друго, как ще реве
                    Няма са пуашите. От едно 20-тина години софтуерът отива на поразия. И не само той. Преди 2000-та година на читав комп и телефонен модем - страниците в Нета зареждаха по-бързо. Операционната система също. Някой дали си е правил труда да заяви в настройките на Гугъл да изключи тракването? Едно стотина корпорации са дето събират данни, и процедурата отнема до половин час. Всичко в името на "потребителското изживяване", казвам го с ирония, разбира се. Софтуерът зад гърба ти прави още 100 неща, дето не ти трябват на тебе.
                    И какъв е тоя теч на данни, като всичко освен мейла е публично достъпно по дефиниция?
                    Ако разменят линковете поне на последна страница на темата да отива - друго не ми трябва. Минималист съм. Ама това малкото синичко бутонченце ще ми докара тикове, трудно се цели, пък е най-важното. Бих заменил огромните вездесъщи сини бутони на "социалните" мрежи, зарад него. Те се целят лесно, ама не ми трябват.

                    Коментар


                    • В предишната версия на форума имаше алтернативан вариант. Ако в темата има непрочетени мнения, в началото и имаше линк който водеше до първото такова. За да не съм глоословен, картинка от друг форум:

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:vb_4.jpg
Прегледи:289
Размер:7.1 КБ
ID:6528198

                      В новата версия тая екстра зачезна. Дори се твърдеше, че и в старата не било имало такава.
                      Не чета коментари и не отговарям на такива.

                      И коментаторите...

                      Коментар


                      • Да не каже нещо човек
                        Прикачени файлове
                        А тези простотии се правят от името на всички ни.
                        Даника
                        Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                        Коментар


                        • Натиснете снимката за да я уголемитеИме:Screenshot_2019-11-16_19-37-52.pngПрегледи:0Размер:321.8 КБID:6528280
                          Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                          Коментар


                          • Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1.JPG
Прегледи:300
Размер:127.7 КБ
ID:6528311

                            натискам върху цифричките и следва това



                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2.JPG
Прегледи:288
Размер:105.9 КБ
ID:6528310













                            Прикачени файлове
                            ________________________________________________
                            Subaru OUTBACK 2,5
                            Hyundai TUCSON 2.0

                            Коментар


                            • Натиснете снимката за да я уголемите  Име:image_890756.png Прегледи:0 Размер:186.8 КБ ID:6528328 Да наблягам на Английския, да ползвам гугъл-преводач или се очаква форума да бъде преведен?
                              Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X