Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пети Национален оффроуд събор 06-09.09.2012 - Приморско

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

    Да да аз снощи срещнах един колега с едно червено паджеро и го питах и него и той ми каза същото...От днес спирам в началото на дюните да си нямам проблеми Почва много да ме е яд ,че няма да мога да присъствам на събора втора година!
    Весело прекарване на всички!
    Стандартна Витара c20ne с уазов мост...Изпълнение за България

    Коментар


    • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

      Предварително се извинявам, не съм чел 10-те страници, но да си попитам как върви организацията на събора ?
      Кога, къде точно, как да се ориентирам, за да стигна до там ?

      а 6,7,8 и 9 септември на обичайното място в Приморско.
      ?

      Ще се опитам да намина, като си дойда септември до България. /без мотора за съжаление/.

      Благодаря предварително за информацията.

      Поздрави от Лондон,
      Калин
      Последно редактирано от darkrose; 08-08-12, 01:47.
      .

      Коментар


      • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

        Като влезеш в Приморско питаш някой местен(то по това време пришълците сме повече) за плаж "Перла". Най-грубо-на първото по голямо кръстовище завиваш наляво(ако влизаш в града, а не излизаш), и трябва да хванеш една по-широка улица(грубо на север). По нея, по нея, и ще видиш горичка с джипове.
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

          Първата в ляво, след светофара и само на право.
          Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
          Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

          Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

          Коментар


          • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

            Предлагам да се групираме, които ще пътуваме по едно и също време и от едно и също място. Ако прецените, може да направим отделна тема.

            Аз лично ще пътувам от София най-вероятно на 5-ти след обяд или на 6-ти сутринта. В колата сме само аз и щерката. Стефан Шопов изяви желание да го взема, очаквам потвърждение. Иначе има място поне още за 1 в колата и неограничен брой в колоната
            The Flat Earth Society has members all around the globe.

            Коментар


            • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

              Само имай в предвид че в група се пътува по-бавно. Едно че цялата група се съобразява с най-бавния, и второ - съобразява се с "природните нужди" на всеки един от групата.

              Иначе си е купон, еле пък ако имате станции всичките.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                Като влезеш в Приморско питаш някой местен(то по това време пришълците сме повече) за плаж "Перла". Най-грубо-на първото по голямо кръстовище завиваш наляво(ако влизаш в града, а не излизаш), и трябва да хванеш една по-широка улица(грубо на север). По нея, по нея, и ще видиш горичка с джипове.
                Първоначално публикуван от Дочев Преглед на мнение
                Първата в ляво, след светофара и само на право.
                Благодаря за разясненията.

                Поздрави,
                К.
                .

                Коментар


                • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                  Първоначално публикуван от Дочев Преглед на мнение
                  Първата в ляво, след светофара и само на право.
                  Втората в ляво.

                  Коментар


                  • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                    Първоначално публикуван от Liebherr4eto Преглед на мнение
                    Предлагам да се групираме, които ще пътуваме по едно и също време и от едно и също място. Ако прецените, може да направим отделна тема.

                    Аз лично ще пътувам от София най-вероятно на 5-ти след обяд или на 6-ти сутринта. В колата сме само аз и щерката. Стефан Шопов изяви желание да го взема, очаквам потвърждение. Иначе има място поне още за 1 в колата и неограничен брой в колоната
                    Вивее ми ако не ми мине котка път, може и заедно да пътуваме, дет вика Спарки ще е бавно но за сметка на това весело.

                    Коментар


                    • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                      Първоначално публикуван от valkov.val Преглед на мнение
                      Втората в ляво.
                      И аз си мисля че е първата в ляво след светофара.
                      HONDA DOMINATOR 650
                      ОРЕЛ ASTRA
                      РСПБЗН-Приморско

                      Коментар


                      • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                        Адаш, ако верно е първата, значи не си изтрезнял от миналия събор.
                        Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                        Към модераторите-А изтрийте го сега.
                        Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                        Коментар


                        • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                          Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
                          Адаш, ако верно е първата, значи не си изтрезнял от миналия събор.
                          Напротив,точно първата в ляво след светофара,тя води към резиденцията.Има и гугал земя там се проследяваА и не знам колко пъти съм ходил на там по повод не събора
                          HONDA DOMINATOR 650
                          ОРЕЛ ASTRA
                          РСПБЗН-Приморско

                          Коментар


                          • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                            Първоначално публикуван от Ангел Иванов/sereco1/ Преглед на мнение
                            Напротив,точно първата в ляво след светофара,тя води към резиденцията.Има и гугал земя там се проследяваА и не знам колко пъти съм ходил на там по повод не събора
                            Мале Валка.... а на тая улица ти седи Самураеца.
                            Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                            Към модераторите-А изтрийте го сега.
                            Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                            Коментар


                            • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                              Абе, я хванете един бас. Който 3агуби, ще черпи диджеите на събора цяла седмица..
                              Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
                              -----------------------------------------------
                              Питието определя съзнанието....
                              -----------------------------------------------
                              0887770735

                              Коментар


                              • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                                Втора е, бре! Преди "Иглика" има една мъъъъничка.
                                Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X