Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Компресор

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Компресор

    Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
    Спокойно той и сам ще изпусне
    За момента държи налягане.Ако падне сам се включва държи 8бара.
    Няма невъзможни работи.Тел.0888344659

    Коментар


    • От: Компресор

      Вероятно нямаш много бързи връзки в системата,иначе хич нямаше да имаш проблем с изпускането.Източи конденза ако не е точен,спри захранването и го остави така.Дали ще има въздух в бутилката или не на компресора му е все тая.

      Коментар


      • От: Компресор

        Имам един въпрос и той е :
        Как да свържа две бутилки като се има впредвид че са с изход М22х1.5?

        Коментар


        • От: Компресор

          Първоначално публикуван от m16oka Преглед на мнение
          Имам един въпрос и той е :
          Как да свържа две бутилки като се има впредвид че са с изход М22х1.5?
          С мека или твърда (тръба) връзка?

          Колко атм. работи нещото?

          Коментар


          • От: Компресор

            Има хидравлични маркучи на 180бара със резба М22Х1,5мм.
            Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

            Коментар


            • От: Компресор

              Хидравличния маркуч е решението,не съм виждал компресор на въздух да може да ги повреди,а имат и сериозна механична устойчивост.

              Коментар


              • От: Компресор

                [QUOTE=I.Stoyanov;3399551]С мека или твърда (тръба) връзка?

                Колко атм. работи нещото?[/QUOT
                Ами на 8атм. но за тръба как ще я навиеш от двете страни? По съм склонен да пробвам с хидравлични маркуч

                Коментар


                • От: Компресор

                  [QUOTE=m16oka;3399817]
                  Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
                  С мека или твърда (тръба) връзка?

                  Колко атм. работи нещото?[/QUOT
                  Ами на 8атм. но за тръба как ще я навиеш от двете страни? По съм склонен да пробвам с хидравлични маркуч
                  С холендър по средата .

                  Коментар


                  • От: Компресор

                    Ако компресора е върху едната бутилка и вибрира заедно с нея,а другата е стъпила на земята не е много удачно да е с твърда връзка.Не че ще и стане нещо в близко бъдеще,просто ще вибрират и двете бутилки,но правилния начин е с мека връзка.

                    Коментар


                    • От: Компресор

                      Привет група! Сондирам мнения за Български компресори УК-50 и УК-100. Има ли съфорумци, които са работили с тези модели? Надеждни машини ли са- слаби места? Благодаря за вниманието.

                      Коментар


                      • От: Компресор

                        Здравей колега относно УК-50 и УК-100 мой съвет е да не се занимаваш със тези морално и технически остарели неефективни компресори в момента на пазара има избор на компресорни глави с добри параметри и много добро кпд аз също работя с такава глава 3 години сериозна работа боядисвам бусове и коли постоянно също ползвам пневматични инструменти главата е lacme lb 75 дава добър дебит и не се занимавам с търсене на части и ходене по стругари и по отпадаци за части за тези ук.На пазара има няколко вида компресори които си заслужават парите и ще ви вършат хубава работа дори да се експлотират те ще си изкарат парите и ще изплатят.

                        Коментар


                        • От: Компресор

                          Първоначално публикуван от boqn83bs Преглед на мнение
                          Привет група! Сондирам мнения за Български компресори УК-50 и УК-100. Има ли съфорумци, които са работили с тези модели? Надеждни машини ли са- слаби места? Благодаря за вниманието.
                          Работя и поддържам трите модела главинишки компресори . Най удачни са УК 25 двустъпалния и УК 50 . Това са много добри компресори като им направиш един основен ремонт като хората после поне 10 години не го пипаш . На УК 50 двете бутала са от ЗиЛ 100 мм имаш два лагера на биелите и два в главината . Клапанните плочи ако знаеш как да направиш правилно клапанните легла и пластините също не дават ядове . Противно на общото мнение този компресор иска що годе хубаво масло аз ги карам с автомобилно 10W40. Таея пролет правих един за много близък приятел и модернизирах клапанните плочи с клапани от компресор на Ифа .Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN4718.JPG
Прегледи:2
Размер:486.8 КБ
ID:5805047Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN4720.JPG
Прегледи:2
Размер:493.8 КБ
ID:5805048
                          Последно редактирано от sek.1; 22-12-18, 05:16.
                          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                          Коментар


                          • От: Компресор

                            Снощи попаднах на едно много добро клипче за реставрация на двустъпален компресор.

                            Коментар


                            • От: Компресор

                              Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                              Работя и поддържам трите модела главинишки компресори . Най удачни са УК 25 двустъпалния и УК 50 . Това са много добри компресори като им направиш един основен ремонт като хората после поне 10 години не го пипаш . На УК 50 двете бутала са от ЗиЛ 100 мм имаш два лагера на биелите и два в главината . Клапанните плочи ако знаеш как да направиш правилно клапанните легла и пластините също не дават ядове . Противно на общото мнение този компресор иска що годе хубаво масло аз ги карам с автомобилно 10W40. Таея пролет правих един за много близък приятел и модернизирах клапанните плочи с клапани от компресор на Ифа .[ATTACH=CONFIG]976988[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]976989[/ATTACH]
                              Имам такъв УК 50,сменявам само маслото не си знае годините,работи идеално. Не е отварян а може би е на 40+ години.
                              Няма невъзможни работи.Тел.0888344659

                              Коментар


                              • От: Компресор

                                Моля някой да напише, къде да търся части или цяла глава за монофазен ABAC, 50л.
                                Благодаря предварително.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X