Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тема за Плазмено рязане, машини, технологии, техники и т.н.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Тема за Плазмено рязане, машини, технологии, техники и т.н.

    По думите на бай китай, релета 1 и 2 са изходи 18 и 19.
    Не чета коментари и не отговарям на такива.

    И коментаторите...

    Коментар


    • От: Тема за Плазмено рязане, машини, технологии, техники и т.н.

      Брей най неочаквано се оправих и ще взема да споделя, ако някой се сблъска такъв проблем - трябва да се редактира скрипта на М3.От "DoSpinCW()" трябва да стане "Activate signal (output???)" като на мястото на въпросителните, пина който сте адресирали за релето.Съответно и скрипта на М5 на "Deactivate signal (output???).
      Посетете сайта ми : http://mashini-plazmeno-riazane.com

      Коментар


      • От: Тема за Плазмено рязане, машини, технологии, техники и т.н.

        Вече режа и тръби, ако някой има интерес ?
        Последно редактирано от stivemaster; 13-10-15, 21:25. Причина: редакция
        Посетете сайта ми : http://mashini-plazmeno-riazane.com

        Коментар


        • От: Тема за Плазмено рязане, машини, технологии, техники и т.н.

          Колега, дай още и по-хубаво видео и попълни местонахождението си в профила.
          Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
          Най-добрите ми спомени са предстоящите!

          Коментар


          • От: Тема за Плазмено рязане, машини, технологии, техники и т.н.

            Ok колега качих друг клип ,ама с телефона засега толкова, ще трябва да си взема нещо по добре снимащо, пък и по добре да се обърна към професионалист за заснемането на няколко качествени снимки и клипове.От Варна съм .
            тел.:0887480232 Стефан
            Последно редактирано от stivemaster; 14-10-15, 19:35.
            Посетете сайта ми : http://mashini-plazmeno-riazane.com

            Коментар


            • От: Тема за Плазмено рязане, машини, технологии, техники и т.н.

              Абе странна работа, от тук линка показва друго или грешка и форума не дава възможност да го коригирам, затова ще сложа коригирания линк тук
              Посетете сайта ми : http://mashini-plazmeno-riazane.com

              Коментар


              • От: До: Тема за Плазмено рязане, машини, технологии, техники и т.н.

                Здравейте, колеги!

                Искам да купя инверторен апарат за плазмено рязане, 220V за монофазен ток, примерно 70-80-100А. Дайте някакви препоръки за читава машина? Иска ми се да реже по-дебели метали, примерно ламарини, мед, чугун. Може и китайска, но да е читава, че не ми се разправя с глупости. Благодаря!

                Коментар


                • От: Тема за Плазмено рязане, машини, технологии, техники и т.н.

                  Монофазните са до 50А. За токовете които искаш ти трябва трифазен.
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • От: Тема за Плазмено рязане, машини, технологии, техники и т.н.

                    Да се похваля и аз с една CNC машина Microstep Easy Cut. Плазмен източник Hypertherm 130A с ръчна газова конзола. Все още се изучаваме различните режими на работа, настройки и подходящите консумативи за съответният материал. Тези дни ще кача някоя снимка.
                    TT-Tuning Team
                    АСК Добрич

                    Коментар


                    • От: Тема за Плазмено рязане, машини, технологии, техники и т.н.

                      SilverBG имам за продаване CUT120 - реже над 30мм, в гаранция - 1000лв. , но е 3 фазна.

                      Деяне честито за продобивката ,съз здраве да си я ползваш ,макар че машината, ако е от най евтините им не струва.Източника за сметка на това, предполагам че е HPR130, е страхотен.
                      Посетете сайта ми : http://mashini-plazmeno-riazane.com

                      Коментар


                      • От: Тема за Плазмено рязане, машини, технологии, техники и т.н.

                        Има някои неща които при поръчката ги изисквахме, кръгли направляващи, зъбните рейки да са с наклонени зъби. При добри настройки много доближава лазерното рязане.
                        TT-Tuning Team
                        АСК Добрич

                        Коментар


                        • От: Тема за Плазмено рязане, машини, технологии, техники и т.н.

                          Първоначално публикуван от Деян Давидов Преглед на мнение
                          ...кръгли направляващи...
                          Защо? Това по дефиниция е доста по-зле от танкетки. Не знам дали поема и 1/3 от натоварването, което поема аналогична танкетка.
                          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                          Коментар


                          • От: Тема за Плазмено рязане, машини, технологии, техники и т.н.

                            Аз съм виждал два модела Microstep на живо - ниския им клас ,по Y изобщо нямат танкети, не за клъгли направляващи ,ами е с обикновени лагерчета и се пързаля по калиброван квадрат,наклонени зъби - да си ги нямаме.Освен това взима нивото на ламарината по най калпавия начин - с краче, спускано от пневматичен цилиндър.От друга страна високия клас HD така наречените, беше с Килбърг 130А източник и е най добре режещата плазма във Варна .За незапознатите, ще кажа само че Килбърг са най напред в този бизнес ,въпреки всеобщото убеждение в превъзходството на Хайпъртерм.Например технологията за "точен отвор" която при Хайпъртерм струва 22000$ ,при тях е в цената на машината.
                            Най добре е да е с призматични танкети и автоматично централно мазане за да не им влизат боклуци.
                            Посетете сайта ми : http://mashini-plazmeno-riazane.com

                            Коментар


                            • От: Тема за Плазмено рязане, машини, технологии, техники и т.н.

                              Честит празник на всички.
                              Включвам се с питане относно координатна маса и плазмен източник.
                              Необходими са ми за разкрой на поц.ламарина с дебелина 0,6-1мм.основно, рядко по -дебели (4-5mm).
                              Гледам на нашия пазар има разградски маси....имате ли някакво мнение за тях? Приемам и други предложения.
                              Плазмен източник? Китайче 40А дали ще върши работа или? Приемам и други предложения.
                              Също така...някаква идея за удобен и бърз софтуер,с които се работи лесно..?
                              Toyota Hilux '07 120 hp Double Cab
                              Mercedes w212 E350 4matic
                              Ducati Monster 600
                              O888795575

                              Коментар


                              • От: Тема за Плазмено рязане, машини, технологии, техники и т.н.

                                Някой, нещо? Какво cnc плазми използвате?
                                Toyota Hilux '07 120 hp Double Cab
                                Mercedes w212 E350 4matic
                                Ducati Monster 600
                                O888795575

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X