Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сондажни машини,автосонди.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Сондажни машини,автосонди.

    Първоначално публикуван от монио Преглед на мнение
    (на далавера е иначе)
    ...ми на далавера е... и аз съм така ... напоследък, колкото по-малко продавам, толкова повече пари имам...

    Коментар


    • От: Сондажни машини,автосонди.

      Абе става СТРАШНО.Беше споменато за пишман сондъори за не добре свършена работа или недовършена.По принцип в момента има интерес от нас и всеки гледа да мине по тънко но хайде върви му обеснявай.Собственика на машината от Плевен омайваше своите клиенти че имало скъп е евтин вариант;обсаждаш сондажа до горе или само във водата.Може някой да се хване и на този вариант.Моят девиз пък е;ИЛИ ЩЕ ПРАВИШ ГЕРАН ЗА ЦЯЛ ЖИВОТ ИЛИ ЦЯЛ ЖИВОТ ЩЕ ПРАВИШ ГЕРАН.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:25102008(004).jpg
Прегледи:2
Размер:157.5 КБ
ID:5258714

      Коментар


      • От: Сондажни машини,автосонди.

        Това с качеството и цената винаги е дилема . Така е всеки гледа да мине тънко , но това си е негово право. Милионери се циганят за 2-3 лв на метър , при това че обясняваш всичко в детаили и че съоръжението не е от днес за утре . И аз гледам да мина тънко на бензиностанцията ама не минавам ебаси .

        Коментар


        • От: Сондажни машини,автосонди.

          От прадня да правиш боя няма как да стане.

          Коментар


          • От: Сондажни машини,автосонди.

            Колеги ,дайте + и - на долен ударник и т.нар. дрифтер-горен ударник. По възможност -хидравлични .Цени ,данни всичко.Че тия скали ,май няма да се минават на роторен принцип.

            Коментар


            • От: Сондажни машини,автосонди.

              Спаров - какъв хидравличен долен ударник те гони, днеска не беше толкова горещо...

              Дрифтера като технология е възникнал за да се работи с малки диаметри - от 22 мм до към 89 мм, макар че има варианти и за големи диаметри (аз мога да доставям корони за горен чук до 220 мм, пък и малко нагоре). Работи добре при ненапукани скали - иначе има тенденция да изкривява сондажа. Консумацията на гориво предполагам е по-малка (компресора е по-малък) и сондата е по-компактна, но консумативите са по-скъпи - най вече щангите. С модификация можеш да го използваш за ИБО анкери...

              Пневмоударника иска голям компресор и е гот за отвори от 70 мм нагоре...има два три производителя дето правят и малки въшки 1" и 2" но не се сещам за какво може да се ползва масово (аз имах специфично запитване за малък диаметър ударник за анкериране в много твърда и много напукана скала).

              Според мен многофункционалното решение е пневмоударник - единственото което не можеш да правиш с него, е да вадиш ядка...и разбира се - не стават за ИБО анкери...

              ПП. Скоро май ще поръчвам няколко турски пневмоударници 4" за под 2 бона парчето - някой иска ли да се включи?

              Коментар


              • От: Сондажни машини,автосонди.

                Първоначално публикуван от x3mrjoe Преглед на мнение
                Знам, че се набутах в профилираната Ви тема,
                но ми попадна случайно и все още не знаех къде да търся.

                Благодаря Ви за информацията, и много лични и професионални подвизи !
                Къде хукна бе, пич!? Кви профили!? Ние тук си прайм кефа и обменяме информация. Интересен си и си добре дошъл.

                Коментар


                • От: Сондажни машини,автосонди.

                  моля модератора да го махне туй...
                  Последно редактирано от st.darakchiev; 10-03-11, 07:33.

                  Коментар


                  • От: Сондажни машини,автосонди.

                    Първоначално публикуван от st.darakchiev Преглед на мнение
                    Я и двамата се върнете на стр.14 и четете...
                    е, сега пък ти - хидравличен долен ударник и хидроударник трябва да са малко различни неща ...

                    Коментар


                    • От: Сондажни машини,автосонди.

                      Първоначално публикуван от slavchovt Преглед на мнение
                      Абе става СТРАШНО.Беше споменато за пишман сондъори за не добре свършена работа или недовършена.По принцип в момента има интерес от нас и всеки гледа да мине по тънко но хайде върви му обеснявай.Собственика на машината от Плевен омайваше своите клиенти че имало скъп е евтин вариант;обсаждаш сондажа до горе или само във водата.Може някой да се хване и на този вариант.Моят девиз пък е;ИЛИ ЩЕ ПРАВИШ ГЕРАН ЗА ЦЯЛ ЖИВОТ ИЛИ ЦЯЛ ЖИВОТ ЩЕ ПРАВИШ ГЕРАН.[ATTACH=CONFIG]308499[/ATTACH]
                      Винаги има скъп и евтин вариант. Въпроса е върху какво би си сложил името. А за герана си прав.
                      P.S. А бе ти като си готвил не си ли опитвал? Аз съм 112 кг и не се доверявам на слаботелесни готвачи

                      Коментар


                      • От: Сондажни машини,автосонди.

                        Първоначално публикуван от монио Преглед на мнение
                        Ще буриш ама утре трябва да ти е замръзнала промивката .
                        Докато се размръзне нафтата ще стане 3 лева .
                        Ще замръзне ако е в покой А ако буриш достатъчно надълбоко, ще си правиш нафтата сам. Леснооооооооооо!

                        Коментар


                        • От: Сондажни машини,автосонди.

                          Първоначално публикуван от vlageo Преглед на мнение
                          е, сега пък ти - хидравличен долен ударник и хидроударник трябва да са малко различни неща ...
                          Много си бърз Вече се събудих.

                          Коментар


                          • От: Сондажни машини,автосонди.

                            Първоначално публикуван от st.darakchiev Преглед на мнение
                            Вече се събудих.
                            Мда, и доста активен, както виждам... ти да не е от лаптопа на обекта да пишеш толкоз рано?

                            Коментар


                            • От: Сондажни машини,автосонди.

                              Първоначално публикуван от st.darakchiev Преглед на мнение
                              Ще замръзне ако е в покой А ако буриш достатъчно надълбоко, ще си правиш нафтата сам. Леснооооооооооо!
                              Всички са така утиваме за воден сондаж а си правят устата неф да излезе .
                              Като удуха тоя леден вярър помпата ще е лед навсякъде .

                              Коментар


                              • От: Сондажни машини,автосонди.

                                ПП. Скоро май ще поръчвам няколко турски пневмоударници 4" за под 2 бона парчето - някой иска ли да се включи?
                                Владо а корони за тия турските .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X