Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сондажни машини,автосонди.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Сондажни машини,автосонди.

    Значи с ударите в минута ,е вярно,но пък е друго дали 650кг. падат от 1м. или от 3м. нали? Къкво имаш предвид машина с изместен център че не схванах ?
    Ето тука чертежа ,как ще изглежда машината накрая.Доотучнявам още някой неща и я правя,вече съм събрал всичко нужно.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:сонда1.jpg
Прегледи:1
Размер:21.6 КБ
ID:5251436

    Коментар


    • От: Сондажни машини,автосонди.

      Ами това ми беше сефтето на този принцип.Клипа е от онзи ден.Днес пробвах пак и слязох по надолу еее на 1м сповече вода инещата стояха по друг начин.До колко метра предполагам ще зависи от ;въже;почви ииииииииииииииииииииии може би и аз незнам.Някой беше коментирал че му боксувал съединителя на този принцип--лада нива мисля че беше.Защо не търсиш нещо по здраво ;трактор юмз булгар .Имам ги и двата модела ползвам ги за оран и транспорт.ЮМЗ то със 7тона баласра и то в баир на 2ра бърза и е МАЛАДЕЦ.

      Коментар


      • От: Сондажни машини,автосонди.

        Знам го това със съединитела,но там колегата предава много голям въртящ момент след редуктора.Тука съм сложил съединитела на междинно положение м/у двата редуктора и не мисля ,че ще има проблеми.Но практиката ще покаже,машината е експериментална, и за труднодостъпни терени-недостъпни дворове и т.н.Мисля да бия сондаж за термопомпа в мазата у нас.
        Аха ясно.Не точно на екцентър,първоначално щеше да я права така,но не намерих капак от шахта и как го до модифицирам.но и на тоя принцип имам схема,същата като твойта.Малко барабанче,което само държи въжето и го отписка по малко.

        Коментар


        • От: Сондажни машини,автосонди.

          Като това моето имах впредвид изместен център.

          Коментар


          • От: Сондажни машини,автосонди.

            Утре с какво време разполагаш и ако имаш възможност ще отделя и аз време да се видим?

            Коментар


            • От: Сондажни машини,автосонди.

              Неограничено
              Заповядай.

              Коментар


              • От: Сондажни машини,автосонди.

                Кажи ми къде и кога .За мене ще е по добре преди обяд.

                Коментар


                • От: Сондажни машини,автосонди.

                  http://vbox7.com/play:073a2e06
                  На тия колеги от какво им е редуктора на въртенето -не е ли това 2а2 не мога да преценя.

                  Коментар


                  • От: Сондажни машини,автосонди.

                    Не,това е редуктора на 2а2-има 3скорости ,а и по хидромотора и елеватора долу не може да се сбърка.
                    Това като го гледам е скоростна кутия на дон1500,неговия хидромотор е подобен.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1_1.jpg
Прегледи:1
Размер:60.7 КБ
ID:5252956

                    Коментар


                    • От: Сондажни машини,автосонди.

                      Дооооооооообре бе Добри ти си феномен ще взема да те наема докато още не си почнал да взимаш заплата като годишния ми доход .
                      Я кажи сега какава е тая скоростна кутия на Дон и имаш ли хабер тоя редуктор на 2а2 от каде мога да го намеря и колко струва .
                      И още нещо като свършиш даскалото да вземеш да учиш .

                      Коментар


                      • От: Сондажни машини,автосонди.

                        Абе на тези пичове това дали е сефтето.Нещо много мудна.От това което се вижда предполагам е работа в мека почва а за скала като гледам машинката сигурно злеееееееееееееее.

                        Коментар


                        • От: Сондажни машини,автосонди.

                          На скали и твърди почви ---почиват , отмарят. Аз редуктора ми хареса за това питах.

                          Коментар


                          • От: Сондажни машини,автосонди.

                            Всъщност как се работи на този принцип ?

                            Коментар


                            • От: Сондажни машини,автосонди.

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:vraschatel.gif
Прегледи:1
Размер:112.5 КБ
ID:5253093Натиснете снимката за да я уголемите

Име:002 (4).jpg
Прегледи:1
Размер:131.9 КБ
ID:5253094Момчиле,редуктора на 2а2 е доста труден за намиране,предимно от Русия,за цени немога да кажа нищо,не съм се интересувал толкова.

                              Коментар


                              • От: Сондажни машини,автосонди.

                                Здравей те
                                това е корона Ф-110 видиева ,колега в Асеновград правят Ф-76,89,110,127,146,168 мм.ф-ма КАМЕНА-МАШ,
                                почти всякакъв инструмент и консумативи за ядково сондиране,друг вариант оригинални руски от ф-ма san rock Сергей Радивоев
                                Дано съм бил полезен Божидар Георгиев
                                Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 14-02-11, 20:21.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X