Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сондажни машини,автосонди.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Сондажни машини,автосонди.

    Започни да разглеждаш форума от 1 стр. и ще видиш много неща---естественно че ще продължаваме да публикувамеНатиснете снимката за да я уголемите

Име:02102010.jpg
Прегледи:4
Размер:125.8 КБ
ID:5267647

    Коментар


    • От: Сондажни машини,автосонди.

      Какво става по въпроса за срещата ---работели някой по него.Агнетата лепат кила.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:06052009.jpg
Прегледи:2
Размер:149.3 КБ
ID:5267720

      Коментар


      • От: Сондажни машини,автосонди.

        Баце гледах първите няколко и започнах някои неща да ги намествам по пъзела, ама до 39-та страница ме хвана секлета , както викаме по шопско и ми се щеше да е някак си систематизирана информацията, на веднъж така, не толкова обширна.
        Vorsprung durch technik - Напредък, чрез техника
        MAN, Mercedes-Benz & AUDI uber alles

        Коментар


        • От: Сондажни машини,автосонди.

          ЗДРАВЕЙТЕ,СОНДЬОРИ! МОЖЕ ЛИ ДА МИ ДАДЕТЕ ОФЕРТА ЗА СОНДАЖ В РАЙОНА НА с.БИСТРИЦА СОФИЙСКО. ПАРЦЕЛА Е В БЛИЗОСТ ДО РЕКАТА ОКОЛО 400М ОТ НЕЯ. благодаря!

          Коментар


          • От: Сондажни машини,автосонди.

            Първоначално публикуван от ZETROS Преглед на мнение
            Баце гледах първите няколко и започнах някои неща да ги намествам по пъзела, ама до 39-та страница ме хвана секлета , както викаме по шопско и ми се щеше да е някак си систематизирана информацията, на веднъж така, не толкова обширна.
            ...и ние искахме модераторите да го обособят това в отделен раздел с подраздели, ма те пък нямат интерес към сондирането и не влизат тук...

            Коментар


            • От: Сондажни машини,автосонди.

              Първоначално публикуван от vlageo Преглед на мнение
              ...и ние искахме модераторите да го обособят това в отделен раздел с подраздели, ма те пък нямат интерес към сондирането и не влизат тук...
              За целта пиши на Администратора за конкретното си предложение. Венци е доста кооперативен.
              Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

              Коментар


              • От: Сондажни машини,автосонди.

                Ако става въпрос за геран и като се има вредвид близостта ти до реката на мене немие оправдано--дори и за теб.Чукни на КОПАНЕ НА КЛАДЕНЦИ там има колеги около теб.Аз съм на около 220км от вас---ВЪЛЧИТРЪН ПЛЕВЕНСКО.

                Коментар


                • От: Сондажни машини,автосонди.

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:08032009.jpg
Прегледи:9
Размер:137.0 КБ
ID:5267802

                  Коментар


                  • От: Сондажни машини,автосонди.

                    Първоначално публикуван от vlageo Преглед на мнение
                    ...и ние искахме модераторите да го обособят това в отделен раздел с подраздели, ма те пък нямат интерес към сондирането и не влизат тук...
                    Защо тогава не направите нова тема, като в нея да вкарате само изчерпателната информация относно сондиране, видове сондиране, начини, инструменти, автосонди, стационарни и куп подробности още, подкрепени със снимков мат'рял и скици, като темата ще помолите да е заключена, за да е само за четене и просветление по въпроса, не за такива разточителни писания както тук. Темата е сонди и сондажни машини и да има ненужни (според мен) коментари от сорта на искам някой да ми направи кладенец, като може това да бъде написано на ЛС (пак казвам мое мнение). Мисля, че на много хора би им било интересно да прочетат така информацията събрана на едно място и да им стане ясно, че със тия 39 страници ... времето е най-скъпия и изчерпаем ресурс.
                    Vorsprung durch technik - Напредък, чрез техника
                    MAN, Mercedes-Benz & AUDI uber alles

                    Коментар


                    • От: Сондажни машини,автосонди.

                      Здрасти, ZETROS, мили!
                      От 25 години съм на мнение, че е крайно време информацията да се възприема в медикаментозна форма, т.е. да се изобрети хапче за знания. Следващия етап ще бъде такова за умения. Ако това стане, о, ако това стане!!! До края на седмицата ще съм завършен китаевед и гастроном... Дотогава ще продължаваме по допотопния начин - с четене и блъскане - колкото и време да отнема това. Дано намираме време и за споделяне.

                      Коментар


                      • От: Сондажни машини,автосонди.

                        Дрънчи дупка - страхотна хижа, добро място, кофти асфалт. С други думи - досущ като цяла България.

                        Коментар


                        • От: Сондажни машини,автосонди.

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Църквата.jpg
Прегледи:1
Размер:273.1 КБ
ID:5267817Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Хижа.jpg
Прегледи:1
Размер:140.3 КБ
ID:5267816Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Утро.jpg
Прегледи:1
Размер:193.3 КБ
ID:5267815Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Малката хижа.jpg
Прегледи:1
Размер:226.7 КБ
ID:5267814

                          Коментар


                          • От: Сондажни машини,автосонди.

                            Колега Даракчиев да неби да имаш впредвид тази хижа за евентуалната среща--чичо гугъл ми показа че се намира край Елхово като чели е много далекичко.

                            Коментар


                            • От: Сондажни машини,автосонди.

                              Добре изглежда . За софиянци да разпускат от трафика и офисите . Аз всеки ден съм така , като съм по обекти . Ще забравя да говоря с хора --не се оплаквам де .А иначе за хапчето от къде казваш се взимало със или без рецепта .

                              Коментар


                              • От: Сондажни машини,автосонди.

                                Не знам за хапчето, но именно това ми беше идеята - вместо да се зачитам в чата ви под формата на коментари по темата може да се заключи една такава в която има по-обобщена информация. Поне в други раздели или форуми има такива теми, ако 1 живот ни е малко да научим всичко, поне не се налага да се натоварваме с излишъците от сорта на "имам вила у Требич, ама не баш там, а на 100м у нищото и немам вОда..." по темата "Сондажни машини", ако естествено не е създадена темата с тази цел. Не ме разбирайте погрешно, не се заяждам и не искам, но ако от такова естество са преобладаващите следващи коментари числото на страниците ще расте и все по-малко хора биха се заинтересували да четат нещо ново за тях с десетки минути и да се обременяват със страничните отговори по темата. Иначе в началото добре е почната, поздравления към автора за което.
                                Vorsprung durch technik - Напредък, чрез техника
                                MAN, Mercedes-Benz & AUDI uber alles

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X