Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Българските ВВС

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Българските ВВС

    Имаме 7 броя МИГ 29 за какво ни са повече от кого ще се браним

    Коментар


    • От: Българските ВВС

      Имаме дръжки,но и договорености с НАТО имаме,а за тях трябват самолети.
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • От: Българските ВВС

        Не дръжки а самолети

        Коментар


        • От: Българските ВВС

          Първоначално публикуван от lazo63 Преглед на мнение
          Не дръжки а самолети
          За които резервните части евентуално трябва да се доставят от тия които трябва да дебнем къде летят по НАТОвска договорка.

          Колко летят от тия самолети?

          Тая тема от начало ли да я подкарваме?

          Имаме дръжки,имахме едно време,вече са паметници повечето
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • От: Българските ВВС

            Всичките 7

            Коментар


            • От: Българските ВВС

              Допълнително обаче е станало ясно, че част от седемте оперативни самолета МиГ-29 имат останал летателен ресурс по няколко часа. Говорим за седем оперативни самолета, но самолетите, на които може да летят пилотите за тренировъчни полети, които имат по-голям авиационен ресурс, са по-малко, каза Атанас Запрянов.........

              Добре е,прав си,на книга всичките 7

              Това от преди година де,да предположим,че все още е така та да можем да кажем,че имаме самолети които летят и други не ни трябват.

              Не ми се спори по темата,че съм пристрастен,приемам,че имаме 7 и са напълно достатъчни и като модел,тип,година,оборудване,цена,резервни части,часове нальот.....и сме си супер.
              Последно редактирано от BENZBOSS; 29-08-18, 20:59.
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • От: Българските ВВС

                И зависими от евентуален агресор с части и то за машини, които са пълен скрап!Откачена работа!
                Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                Коментар


                • От: Българските ВВС

                  Е то пък F15 да не би да са по хубави, да не говорим че янките купуват въртолети МИ 17 за Авганистан

                  Коментар


                  • От: Българските ВВС

                    Първоначално публикуван от lazo63 Преглед на мнение
                    Е то пък F15 да не би да са по хубави, да не говорим че янките купуват въртолети МИ 17 за Авганистан
                    Евтини,летят,части има за тях,има кой да ги кара и не се ползват за кой знае какво освен за мулета

                    Да виждаш прилика с нашите машини?
                    TOYOTA SEQUOIA ‘11
                    W140 S420 '99

                    Коментар


                    • От: Българските ВВС

                      Първоначално публикуван от lazo63 Преглед на мнение
                      Е то пък F15 да не би да са по хубави,
                      Ако е извън контекста на красотата, да по-хубави са. По-способни, че даже може да се каже и друг клас.
                      Всеки трети е шести

                      Коментар


                      • От: Българските ВВС

                        Верно е!F 15 станаха на сума ти години ,обаче са актуални с всички ъпгрейди и съвсем няма да ги извърлят ,напротив,залагат още много бъдеще на тия мулета,като последния вариант "Сайлент Игъл"!Ми 17 ги купуват за АФгинистан ,щото сравнени с всичко друго, са много по евтини и на черния пазар сигурно могат да им намерят части афганците.С тия машини са свикнали,с други ще им е по трудно и по-скъпо.
                        Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                        Коментар


                        • От: Българските ВВС

                          Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
                          И зависими от евентуален агресор с части и то за машини, които са пълен скрап!Откачена работа!
                          Лошото е, че точно в момента ако се гледа с няколко десетилетия напред, не се знае кой е евентуалния агресор.. Щото нещата почнаха бързо да се менят..
                          Да не се окаже, че под щатски натиск вземем техни самолети, пък ЕС тръгне по свой път?
                          Това за единното НАТО го забрави - Турция май доста спорове има за съвременното си въоръжение напоследък...

                          А МИ-то го купуват, защото нямат толкова ефективен високопланински аналог... Под ефективен - безпроблемен, достатъчно мощен и т.н...
                          Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                          Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                          Коментар


                          • От: Българските ВВС

                            Първоначално публикуван от lazo63 Преглед на мнение
                            Е то пък F15 да не би да са по хубави...
                            А защо точно за този самолет говориш? Всъщност, ние никога не сме имали самолет, сравним с него.
                            Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                            Коментар


                            • От: Българските ВВС

                              Аз не разбирам, МИГ 29 с кой американски да го сравнявам

                              Коментар


                              • От: Българските ВВС

                                В най-добрия случай Ф 16.
                                За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                                0878 79 20 61 Борис

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X