Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Триколка от ЗАЗ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Триколка от ЗАЗ

    С ледващите няколко дни няма да мога да работя по трайка защото ЖЕНАТА ПРИБИ КОЛАТА.Ще поработя по Пежото.

    Коментар


    • До: Триколка от ЗАЗ

      Първоначално публикуван от aleksandrov1973 Преглед на мнение
      И аз съм за класиката но в случая трябва да имаш 2 на калниците за показване на габаритите и два на кормилото.
      По закон броя на фаровете не е ограничен само трябва да са четен брои.
      1 въпросче машината едноместна ли ще е.
      Колега всъщнос снимката е малко тъмна но снимах и фаровете на калниците .
      Прикачени файлове

      Коментар


      • До: Триколка от ЗАЗ

        Първоначално публикуван от valio zila Преглед на мнение
        Колега всъщнос снимката е малко тъмна но снимах и фаровете на калниците .
        Съболезнования за колата сега пребий женатаи сте квит.
        Фаровете ти са малко ниско и ще ти правят сянка.
        ТРИКРАКА МАСА НЕ КУЦА:eek:

        Коментар


        • До: Триколка от ЗАЗ

          Първоначално публикуван от aleksandrov1973 Преглед на мнение
          Алооооооооооооооооооооооооооууууууууууу
          Къде се изгубихте всички.
          аз съм тук бре...
          Понеже..пак се навих да гледам да правя трайк по моите си чертежи отново...реших да потърся запорожец...ЛЕЛЕ... ама те много станали скъпи бре..!!!
          има няколко обяви в мобилето.бг.. и им искат по 2000-3000 лева !!!
          Последно редактирано от lcr; 21-01-10, 20:02.
          понякога човек има нужда от КАЛАШНИК
          ********************************
          JEEP CHEROKEE LAREDO 2,1 TDI "COMMANDO"
          Honda Shadow VLX 600 - 1999
          FORD CORTINA-TAUNUS WAGONSTATION 2000L V6


          0897795824 ; 0887092009 ; 0893316996
          Влади

          Коментар


          • До: Триколка от ЗАЗ

            Първоначално публикуван от lcr Преглед на мнение

            аз съм тук бре...
            Понеже..пак се навих да гледам да правя трайк по моите си чертежи отново...реших да потърся запорожец...ЛЕЛЕ... ама те много станали скъпи бре..!!!
            има няколко обяви в мобилето.бг.. и им искат по 2000-3000 лева !!!
            Тези в мобилето ги остави там искат пари като за нови.
            Ако искаш ЗАЗ го търси по вторичните .
            УСПЕХ
            ТРИКРАКА МАСА НЕ КУЦА:eek:

            Коментар


            • До: Триколка от ЗАЗ

              Здравеите реших да не правя колата тя може и по натам една врата и калник ще почаката работих по проекта ето какво сътворихме тази вечер
              Прикачени файлове

              Коментар


              • До: Триколка от ЗАЗ

                Първоначално публикуван от valio zila Преглед на мнение
                Здравеите реших да не правя колата тя може и по натам една врата и калник ще почаката работих по проекта ето какво сътворихме тази вечер

                Поздрави за това мъдро решениеА и кой си я е строшил-строшил си е неговата,да си прави сметка.Да не би да плати после...Ама като ви гледам работата още от сега си капарирам едно кръгче...Само така-действайте,ма не бързайте
                HUSGVARNA 630 SMR
                PEUGEOT PARTNER 2,0 HDI

                Коментар


                • До: Триколка от ЗАЗ

                  Първоначално публикуван от profesionalista Преглед на мнение
                  Поздрави за това мъдро решениеА и кой си я е строшил-строшил си е неговата,да си прави сметка.Да не би да плати после...Ама като ви гледам работата още от сега си капарирам едно кръгче...Само така-действайте,ма не бързайте

                  За работата по колата няма да искам пари защото ас съм виновен жената добре си караше а аз взех че и дръпнах РЪЧНАТАи ето стълба пред нас. Затов ще я првя без пари .

                  Коментар


                  • До: Триколка от ЗАЗ

                    Аааааааааааа,при това положение жената е станала жертва на твойте действия,значи-невиннаСега хем ще й правиш колата безплатно,хем и подаръче ще и правиш заради уплахата дето си и причинил./...макар,че и аз винаги изкарвам моята булка виновна,ма това е дрега тема/Успех
                    HUSGVARNA 630 SMR
                    PEUGEOT PARTNER 2,0 HDI

                    Коментар


                    • До: Триколка от ЗАЗ

                      На това му викаме автосекс.
                      Поздравления за напредъка с машината явно здраво бачкате, кога спите НЕ ЗНАМ.
                      Аз съм доста по бавен и скоро няма да изкарам моя мутант.
                      ТРИКРАКА МАСА НЕ КУЦА:eek:

                      Коментар


                      • До: Триколка от ЗАЗ

                        Първоначално публикуван от aleksandrov1973 Преглед на мнение
                        На това му викаме автосекс.
                        Поздравления за напредъка с машината явно здраво бачкате, кога спите НЕ ЗНАМ.
                        Аз съм доста по бавен и скоро няма да изкарам моя мутант.

                        За здраво бачкане бачкаме но имай в предвид че от 8 до17 съм на работа в ЧЕЗ и след това влизам в гаража до към 21 ч след това във форома и колкото остане спим но бачкаме двамата с братми . Нищо не пишеш за кабелите на динамото.

                        Коментар


                        • До: Триколка от ЗАЗ

                          Първоначално публикуван от profesionalista Преглед на мнение
                          Аааааааааааа,при това положение жената е станала жертва на твойте действия,значи-невиннаСега хем ще й правиш колата безплатно,хем и подаръче ще и правиш заради уплахата дето си и причинил./...макар,че и аз винаги изкарвам моята булка виновна,ма това е дрега тема/Успех
                          Иво ако решиш и имаш време мини някоя вечер да видиш как работим на живо и може да дадеш някои съвет може да звъннеш преди тов за да е сигорна срещата. 0882016070
                          Последно редактирано от valio zila; 21-01-10, 22:09.

                          Коментар


                          • До: Триколка от ЗАЗ

                            Първоначално публикуван от valio zila Преглед на мнение
                            Кормилото е от черна безшевна Ф22 защо нали ти каза да не ползвам шевни.
                            Да бе правилно е по принцип. Опитвам се да си представя как ще се държи кормилото . За това питам. Ако е по дебелостенна от 2мм е вероятно да върши работа и без укрепване , но все пак можеш да помислиш за някаква връзка между двата "рога". Другото което ме съмнява да устиска е захващането за отпред за вилката ...
                            0888932647

                            Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

                            Коментар


                            • До: Триколка от ЗАЗ

                              Първоначално публикуван от Жоро Нешев Преглед на мнение
                              Да бе правилно е по принцип. Опитвам се да си представя как ще се държи кормилото . За това питам. Ако е по дебелостенна от 2мм е вероятно да върши работа и без укрепване , но все пак можеш да помислиш за някаква връзка между двата "рога". Другото което ме съмнява да устиска е захващането за отпред за вилката ...

                              Връзка между двете рамена на кормилото ще има но нямам траба в момента ще тръгва от центара на кормилото към двата края с лека извивка нещо токова трябва да стане.
                              Прикачени файлове

                              Коментар


                              • До: Триколка от ЗАЗ

                                ЩЕ МИНА РАЗБИРА СЕ,И НА МЕН МИ Е ЛЮБОПИТНО КВА ГИ ВЪРШИТЕ.
                                HUSGVARNA 630 SMR
                                PEUGEOT PARTNER 2,0 HDI

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X