Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

    Изхождайки от моята "камбанария"! НЕ ми се разправя с банки, пей палл и т.н. Случайно видях Ясен. Така погледнато лично се ангажирам, ако някой мине покрай КАТ София и ми се обади, остави някой лев, да намеря начин да предам парите на хората!!
    Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

    тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

    Коментар


    • От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

      Ако има желаещи нека пуснат 25 лева по сметката или пей пала и получават два фара за мъгла бонус от мен.Справка тази тема http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=173100
      ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
      тел.088четири 9едно9 4нула4
      -------------------------------------------------------

      Коментар


      • От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

        Първоначално публикуван от Дявол Коледа Преглед на мнение
        Ако има желаещи нека пуснат 25 лева по сметката или пей пала и получават два фара за мъгла бонус от мен.Справка тази тема http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=173100
        Добра идея! Утре ще се поразровя за нещо интересно със същата цел.

        Коментар


        • От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

          Пеко....братче, пишеш много сърцато! Успех и вярвам, че ще се справите!
          Не правете тениски. Не и сега. Като се приберете ще направите и ще си купят още повече хора. Щом и пари сте взимали на заем...

          Хубаво е хората наистина да разберат, че 10лв. помагат!!! Един банер ако може някой да направи ще се види най-добре за какво става въпрос.

          Коментар


          • От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

            Първоначално публикуван от PETER BLIZNAKA Преглед на мнение
            Според вас има ли смисъл от подобна инициатива?
            Не, или по-точно НЕ, за да е по-ясно НЕ, ако помагаш - помагаш, не е за чест и слава, просто помагаш, това е лично и ще ти топли душата лично, а не от закачалката или гардероба където в дъното е нещото с лепенка RFC-2013.......в съвременния високо технологичен свят да си принтнеш RFC-2013 на нещо си и после да се дуеш "....ми да, тия ядоха от ръката ми, и до сега да са умрели ако не бях аз..." е елементарно , а че ще има дуещи се е сигурно ( както е сигурно, че като закъсъат никой няма да им помогне ) идете, стартирайте, до където стигнете, пък до година (живот и здрве) повече.......
            0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

            Коментар


            • От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

              Има хора по региони на София който са близки до близнаците, аз също съм в района на КАТ и при мен идват хора кой с 20лв кой с 50лв. но от сърце и не е проблем да ги предам или пусна по сметка до моят сервиз е банката или ежедневно се виждам с тях. Та в този ред на мисли приятели от София и всички градове на страната и от мое име ;;;МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ;;;; сигорен съм че в нашата родина има много любители на OFF-ROAD-DA
              Последно редактирано от bai IVAN; 21-10-13, 00:50.

              Коментар


              • От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

                Първоначално публикуван от iiiopo Преглед на мнение
                IBAN: BG54FINV91501015030337
                BIC: FINVBGSF
                Първа инвестиционна банка
                Валута: BGN
                Титуляр Теодора Велева
                Основание за внасянето - Захранване на сметка, не е нужно да се пише друго

                Не знам дали има възможност, но ще е добре банковата сметка да седи залепена в началото на всяка страница и от двете теми


                От тук. http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=171188
                Преведох......успех на отбора !
                На нас клиренс ни трябва , не скорост

                Коментар


                • От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

                  Колеги, това което мога да помогна е от всеки трип - печалбата да замине към отбора. Съжалявам само, че чак сега ги завърших окончателно.

                  Коментар


                  • От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

                    Имам приятел в София който ми дължи малка сума пари . Вече не ги искам , ваши са . Утре го натирвам да ви ги преведе .
                    ‎По 2 литра са само млякото и сока !
                    WJ 4.7

                    Коментар


                    • От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

                      Фарчетата в четвъртък заминават към новия си собственик в понеделник по пей пала ви пускам 25 лева които взех за тях.Ако някои се интересува продавам това http://www.offroad-bulgaria.com/show...63#post2318763 парите разбира се идват пак при вас успех това е което за сега мога да направя за вас.
                      ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
                      тел.088четири 9едно9 4нула4
                      -------------------------------------------------------

                      Коментар


                      • От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

                        Здравейте момчета,
                        Въпреки сполетелите ме неприятности и необходимостта от средства за възстановяването на детенцето ми,
                        Ви превеждам с усмивка съвсем скромна сума.
                        Върнете се здрави и усмихнати от преживяното!
                        На добър час, юнаци!

                        Коментар


                        • От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

                          От мен и от pecix скромно, но от сърце. Успех!
                          Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                          тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                          Коментар


                          • От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

                            И от мен колкото мога!
                            Sent from my Nokia s fenerche

                            Коментар


                            • От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

                              Момчета невероятни сте! Наистина много помагате!!! Адски сме ви благодарни!!!

                              Коментар


                              • От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

                                Започна представянето на отборите в Rainforest Challenge.

                                С номер 111 и явна заявка за класиране от Москва към Куала Лумпур пътува Toyota Land Cruiser 70, която ще бъде управлявана от екипаж Николаев – Калинин.
                                • Двигател 1KZ
                                • Гуми 39" Bogger
                                • Предна лебедка Gigglepin
                                • Задна лебедка Warn 8274
                                • Усилено окачване и амортисьори

                                Руският отбор атакува RFC 2013 под егидата и с ценните напътствия на Аркадий Аронов, мениджър на Pro-X team, човек с опит и ранг на официален партньор на RFC. Той подготвя своя отбор с думи, в които трябва да се вслушат всички – съобразявайте се с условията на терена, предприемайте стъпки, които да покажат вашите предимства, ускорявайте само в някой специални етапи, мислете стратегически, покажете добри умения при дърпане на автомобила, подхождайте технично, контролирайте артикулацията. Всичко е от изключително значение. Пазете вашата машина за Зоната на здрача и прехода – всичко там се случва в непредсказуеми атмосферни условия, утрото може да е слънчево и ясно, но вечерта да ви сполети ужасна буря, която да преобрази терена от доктор Джекил в мистър Хайд без предупреждение. Забравете Европа и посрещнете тропическа Азия. Никога не подценявайте Майката Природа. “Каквото и да се случи, Team Russia (от Москва) е готов за битка и нови приятелства“, казва Аркадий.

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1392078_10151753363390967_1728132007_n.jpg
Прегледи:1
Размер:87.5 КБ
ID:5531666

                                Toyota Land Cruiser 70 в цветовете на Русия

                                Екипажът на Александър Николаев и Дмитри Калинин е 5-кратен шампион в Trophy шампионата на Русия. Това е първото им участие в Rainforest Challenge, затова стратегията им е да набират сили постепенно, докато тестват своите възможности и автомобил на терен, който не познават. Отборът има и други титли в състезания като Off-Road Cup, Ладога Trophy, изданието на RFC в Западна Русия и други. Разчитат на своя опит в много трудни и тежки състезания. Александър казва, че мечтае отдавна да участва в RFC и няма търпение да се срещне с останалите участници.

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1383520_10151740928615967_1522983917_n.jpg
Прегледи:1
Размер:111.4 КБ
ID:5531667

                                Екипажът Николаев – Калинин по време на тест за издръжливост и кадри от участието им тази пролет в RFC в Западна Русия, което им носи победа.
                                Последно редактирано от Teodora Veleva; 30-10-13, 21:33.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X