Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

    Невинен съм. Сега съм в Русе.

    @ Дядо Владо: не одобрявам връщането на диодния разделител в колата. Кой беше?

    Коментар


    • От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
      Невинен съм. Сега съм в Русе.

      @ Дядо Владо: не одобрявам връщането на диодния разделител в колата. Кой беше?
      Аз доколкото разбрах, диодния разделител изрично ти си го искал? И сте се били разбрали да го слагаме.

      Коментар


      • От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

        Първоначално публикуван от kirov Преглед на мнение
        Аз доколкото разбрах, диодния разделител изрично ти си го искал? И сте се били разбрали да го слагаме.
        Ясен иска голямо реле, когато работят лебетките двата алтернатора и четирите акумулатора да си се борят с това, а "автомобилния" акумулатор да се изключва от веригите и да храни колата автономно......да ама мощно реле нъц.
        0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

        Коментар


        • От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

          Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
          Ясен иска голямо реле, когато работят лебетките двата алтернатора и четирите акумулатора да си се борят с това, а "автомобилния" акумулатор да се изключва от веригите и да храни колата автономно......да ама мощно реле нъц.
          И после като уморят акумулаторите на лебедката и изключат релето, ще уморят и акумулатора на двигателя. Според мен пък диодния разединител е по-доброто решение, стига да е достатъчно бахатест. Шотки диодите много успешно се паралелят и си делят токовете, стига радиатора да е достатъчно бахатест.

          ПП: Отделно дето има и такива диоди:
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:GE3TO244AB07-40.jpg
Прегледи:1
Размер:9.3 КБ
ID:5526413

          Това е 400А. Може да дойде за 2 дена. Само цената му е неприятна - 180 кинта парчето.
          Последно редактирано от sparkybg; 12-10-13, 11:04.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

            Мощно реле вече ти казах в кой кашон има.

            Спарки, диод там създава повече проблеми, отколкото решава.

            Коментар


            • От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение

              Спарки, диод там създава повече проблеми, отколкото решава.
              Какви конкретно? Сам наистина не се сещам.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

                На колко А трябва да държи релето?

                Коментар


                • От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

                  В момента съм при Близнаците и нещата са много натопорчени. За утре, или още от сега, има нужда от няколко допълнителни чифта ръце. Ако има някой, който може да работи с флекс и бормашина и може да обработва планки и ламарини, утре ще е безценен като помощник. Пък ако има и някой с познания по автотенекиджийство, още по-добре. От името на Отбора призовавам за тая помощ, че сроковете ги притискат зверски и всеки е повече от добре дошъл. Ако е необходимо, на тия, които решат и могат да помогнат, ще се осигури и транспорт до сервиза.
                  LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                  www.ADV-Bulgaria.com

                  Коментар


                  • От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

                    Към колко часа трябва да се явим принципно трябваше да ходя в Хисаря ама щом има нужда от ръце го отлагам и мога да се появя на място.
                    ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
                    тел.088четири 9едно9 4нула4
                    -------------------------------------------------------

                    Коментар


                    • От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

                      Мога да се включа и аз. Казвайте къде и кога?

                      Коментар


                      • От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

                        Първоначално публикуван от Sheiha Преглед на мнение
                        Мога да се включа и аз. Казвайте къде и кога?
                        разбираш ли от тенекеджийство
                        Jeep Wrangler YJ 5.9 МТ 1990/Suzuki Samurai 1.6 MT 1990/Chevrolet M1028 6.2D AT 1984/Jeep Cherokee XJ 4.0 AT 1997/Jeep Grand Cherokee WK 5.7 AT 2005
                        http://www.facebook.com/JeepBG
                        LZ1GGC

                        Коментар


                        • От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

                          Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                          Ако има някой, който може да работи с флекс и бормашина и може да обработва планки и ламарини, утре ще е безценен като помощник......
                          На линия съм за утре.
                          Адрес??
                          О899 2б2 1З2

                          Коментар


                          • От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

                            Първоначално публикуван от gogosi Преглед на мнение
                            разбираш ли от тенекеджийство
                            Не. Работата с металорежещите по - ме привлича, но схващам бързо и ще действам според инструкциите

                            Коментар


                            • От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

                              Утре може да дойдете на кауфленда на гърба на затвора в 9:00 и да ви заведа до близнаците. Ние сме в 9:00 на улицата пред кауфленда 9:10 тръгваме. Който знае къде се намират близнаците може да дойде и там. Работа има за всички които могат да заваряват, режат и им.се помага. Ако някой има нужда от повече инфо, да ми звънне на телефона в подписа. Благодаря предварително.
                              Jeep Wrangler YJ 5.9 МТ 1990/Suzuki Samurai 1.6 MT 1990/Chevrolet M1028 6.2D AT 1984/Jeep Cherokee XJ 4.0 AT 1997/Jeep Grand Cherokee WK 5.7 AT 2005
                              http://www.facebook.com/JeepBG
                              LZ1GGC

                              Коментар


                              • От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

                                Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
                                На колко А трябва да държи релето?
                                На работния ток на стартера. Примерно.

                                Прочее, те имат такова реле. Дегизирано е като "реле за лебедка".

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X