Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

    НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ.............
    Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
    Селска фурна аспух нема. Пак същият.
    В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

    Коментар


    • От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

      А, нее, изключителна гадост... това няма и хубава страна! Дано каргото има адекватна застрховка, за подобни ситуации. Дръжте се, все пак отбора в български и всички знаем, че дъно на гадостта няма.
      VARADERO SD2

      Коментар


      • От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

        И това на Ивановия рожден ден. Баси и подаръка...
        edoors.bg- Джаджи за врати и врати

        Коментар


        • От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

          Нищо не ми идва на ум освен да ги докарам до 40 псувни в секунда без да ги повтарям.Това наистина е ........ абе нямам думи....
          ТЛК FJ40,FJ55,FJ70,FJ73-4.2 1-hz+TURBO Удоволствието да караш TOYOTA.

          Коментар


          • От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

            Стават и такива работи! Не е било писано... Горе главите и се записвайте директно за "Ладога" - чудесно сефте на колата в максимално екстремни условия ще е, и не са необходими кораби за да се стигне до езерото Ладога...

            Коментар


            • От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

              Горе главите, до година ще ги биете два пъти.
              Издъних се на Тюринг теста

              Коментар


              • От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

                Изключително неприятна новина!
                Моите искрени съчувствия на целия бълтарски отбор за несправедливостта на съдбата и лошото стечение на обстоятелствата.


                Ама че гадост! А тези "логистиците" са си мълчали като бИени г@зове една седмица по въпроса.
                Мисля че си струва да им се потърси отговорност и някакъв вид обезщетение.

                Коментар


                • От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

                  Ужасна новина, но всяко зло за добро. Силно се надявам поне разходите по транспорта в двете посоки да бъдат възстановени на 100% от превозвача. И да започне да цъка наново часовника за догодина. Но този път да цъка човешки. Сега мога да си позволя да кажа, че някои неща по тази машина ме притесняваха. И не само мен. Забранявах си да мисля дори за тях. А и със сигурност съм забелязал малка част от тях. Убеден съм, че и други хора са изпитвали подобни чувства. 1000% съм сигурен, че 1 година е предостатъчен срок за да се преосмислят някои неща. Да се тества повече време отколкото се работи по нея. Да се чупи където ще се чупи, за да бъдат решени скритите на тази фаза проблеми. Със сигурност ги има. Само трябва да ги принудим да се покажат. Горе лудите глави, братлета! Догодина тази машина ще е непобедим звяр. И ще им скъсаме ританките и ще им нацепим чаршафите.
                  Последно редактирано от Goblin; 23-11-13, 02:12.
                  My Jeep is not a SUV. Your SUV is not a Jeep.

                  Коментар


                  • От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

                    Еееее,нямам думи,баси каръщината.
                    0осем9осем7шест0осем7едно
                    Миро

                    Коментар


                    • От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

                      Случва се. Всяко зло за добро. Обикновено като стане нещо такова е имало причина и по-добре че така е станало. Сега джипката ще може да се ревеизира на спокойствие, да отиде на други състезания, да стане още по-добра.
                      ;-)
                      Grand Cherokee I - 5.2 - супер беше!
                      нула 999 нула 3 нула 9 нула 3

                      Коментар


                      • От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

                        Е ... всяко зло, за добро. Станалото станало. Гледайте напред!
                        Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                        тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                        Коментар


                        • От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

                          ........Паднах от стола...........мамка им...идиоти!!!!!!Толкова труд емоции и безсънни нощи...........феновете на офроуда си оставаме с вас!
                          driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                          Коментар


                          • От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

                            Бахти тъпотооооо...ужас

                            Горе главата
                            LZ1ZAH

                            Коментар


                            • От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

                              Няма да се удавя в дъждовната гора, ще получа инфаркт преди това. Събитията за последните 36 часа се случват светкавично.

                              Току що Луис Уии извърши един акт на безкрайно уважение и доверие към нашия отбор. Лично той и екипаж 103 от Малайзия отправиха покана към Петър за сформиране на първия в историята на off-road-a изобщо Българо-малоазийски отбор, в който пилотът е от Малайзия, а навигаторът - българин. Това е невероятна чест, признание и отговорност. За мен дори много по-голяма от тази, която сме поели пред себе си и пред вас.

                              Луис ми каза, че целият ни отбор има вече фенове в Малайзия, които очакват пристигането ни и самият той е един от тях. Усилията, които всички полагаме са титанични и в духа на RFC, взаимно се подкрепяме. Каза и още нещо, което ще цитирам дословно: Тази година предстои едно драматично издание на RFC заради това, което се случи на българския отбор и заради атмосферните условия, които настъпиха в Теренггану.

                              Коментар


                              • От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

                                При толкова много ентусиазирани и подкрепящи фенове си знаех, че калта няма да Ви се размине Успех и в този формат, пък догодина, след още събран опит и повече успехи
                                ... to be continued

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X