Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

    Има ли кой да наложи по една бира глоба на "посетителите" дето ходят там и се връщат без нито една снимка? Как може да сте такива лоши, няма да си играя с вас повече!
    https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

    Коментар


    • От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

      Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
      Има ли кой да наложи по една бира глоба на "посетителите" дето ходят там и се връщат без нито една снимка? Как може да сте такива лоши, няма да си играя с вас повече!
      Дали да се снима, какво точно да се снима, как да се снима, и кой да снима - по тези въпроси последната дума имат тези дето правят джипа, а не тези които ходим да позяпаме и да помогнем с нещо, ако можем... И да бях снимал - не мога да обясня това което съм снимал, така както биха го направили близнаците (някои неща въобще не бих могъл да обясня), и пак бих им отворил допълнителна работа, и без която са достатъчно на ръба на графика. От лайвстрийма се вижда до колко часа бачкат вечер и кога захапват отново на сутринта! Лично аз им се чудя как устискват физически на това темпо вече толкова време! Респект за времето което успяват да отделят на форума и на нас - кибиците...

      Коментар


      • От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

        Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
        Има ли кой да наложи по една бира глоба на "посетителите" дето ходят там и се връщат без нито една снимка? Как може да сте такива лоши, няма да си играя с вас повече!
        Ники,ще се самосезирам и ще си наложа наказание(две бири)! Ама честно казано,и през ум не ми е минало да снимам.Така се бях облещил,че това беше последното за което да ПИТАМ и да направя!Не стига че им се мотаем в краката,остава и с апарат да се завирам там.
        088пет722пет99
        http://www.hydropompi.com/

        Коментар


        • От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

          Аз друго се чудя, не видях около работещите да има изобилие от ред бул, вафли, бисквити и други такива провизии, баси всички гости с празни ръце ли ходите там, срамота
          Бъдете живи и здрави!

          Коментар


          • От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

            Тоя багажник, дето го слагат върху резервната гума, какво ще слагат върху него? Ако е нещо високо, ще направи тапа на вентилаторите.
            За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

            Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

            Коментар


            • От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

              Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
              Ако е нещо високо, ще направи тапа на вентилаторите.
              По-скоро не, има разстояние м/у него и вентилаторите. Между тях и кабината няма преграда, т.е. ще си смучат, а дори да създадат свръх налягане, ще си минава в страни
              Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
              .....баси всички гости с празни ръце ли ходите там, срамота
              Носят пари в брой (е не всички), който-колкото, но буквално всяка стотинка е ценна и отценена
              0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

              Коментар


              • От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

                Само да припомня че излъчваме подготовката на живо от Четвъртък, а от вчера имаме вече и втора камера. Адреса е
                http://www.justin.tv/bg_offroad_team.../7038617472/40

                Коментар


                • От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

                  Здравейте, може ли някой да каже къде е сервиза, много ми се иска да мина и да видя работата на живо.
                  Поздрави
                  I'm not Lost, I'm Discovering !

                  088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

                  Коментар


                  • От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

                    При мен изчезна виедото и сега не се вижда нищо.
                    ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
                    тел.088четири 9едно9 4нула4
                    -------------------------------------------------------

                    Коментар


                    • От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

                      Първоначално публикуван от Дявол Коледа Преглед на мнение
                      При мен изчезна виедото и сега не се вижда нищо.
                      Това е така, защото вече започват да се монтират секретните разработки! Конкуренцията не спи...

                      Коментар


                      • От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

                        Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                        Това е така, защото вече започват да се монтират секретните разработки! Конкуренцията не спи...
                        Наспахме се и се започна силова работа..Нищо не крием даже обратното.Като заваряваме с три апарата и работят другите машини напрежението на тока се срива и камерите се изключват.Днес е ден за хиляди заварки.Моля ви да не идват днес гости защото много се разтегля работата.Днес е много важен ден и реално ще се разбере дали ще се справим с проекта в срок. По-късно ще пуснем повече инфо.
                        Последно редактирано от PETER BLIZNAKA; 06-10-13, 11:53.

                        Коментар


                        • От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

                          Първоначално публикуван от mmtrance Преглед на мнение
                          Здравейте, може ли някой да каже къде е сервиза, много ми се иска да мина и да видя работата на живо.
                          Поздрави
                          Когато каже Близнака че може,тогава!
                          Иво (таксито) Андреев
                          0988 91 80 50
                          Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

                          Коментар


                          • От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

                            Разбира се, не съм си и помислил да се натреса без тяхното позволение.
                            Сега с GOBLIN се договорихме за един обектив парите или бирата от който са за отбора, та ще трябва да се свържа с някой от отбора да се разберем какво и къде ще предам
                            Поздрави още веднъж за сбъдването на една обща мечта.
                            I'm not Lost, I'm Discovering !

                            088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

                            Коментар


                            • От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

                              Значи имам телефон в подписа,че ми е трудно писането!
                              Иво (таксито) Андреев
                              0988 91 80 50
                              Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

                              Коментар


                              • От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

                                Първоначално публикуван от mmtrance Преглед на мнение
                                Разбира се, не съм си и помислил да се натреса без тяхното позволение.
                                Сега с GOBLIN се договорихме за един обектив парите или бирата от който са за отбора, та ще трябва да се свържа с някой от отбора да се разберем какво и къде ще предам
                                Поздрави още веднъж за сбъдването на една обща мечта.
                                Според мен пари им трябва бирата ще за след като се приберат,сега всяка стотинка за тях е ценна и важна.
                                ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
                                тел.088четири 9едно9 4нула4
                                -------------------------------------------------------

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X