Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

    Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
    Няма аудио...
    Флекс не си ли чувал?

    А когато аз съм там, по-добре да няма.

    Коментар


    • От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

      Първоначално публикуван от IVAYLO BLIZNAKA Преглед на мнение
      Може да ни гледате на живо тук: http://www.justin.tv/bg_offroad_team...#/w/7038617472
      Това вече е УНИКАЛНО !!!
      sigpic

      Коментар


      • От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
        Флекс не си ли чувал?

        А когато аз съм там, по-добре да няма.

        Не ме успивай сега,друго си е,аз бих им се зарадвал как псуват.
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

          Няма чуваемост, но има гледаемост! Егати кефа!
          Кръвна група 0+

          Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

          Коментар


          • От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

            Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
            Дядо Владо каво ше шмитка само?................вечно недоволен
            Сутрин бавно, вечер полека
            0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

            Коментар


            • От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

              УСПЕХ момчета, следя с интерес м/у лекциите и упражненията

              Поздрави!

              Коментар


              • От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

                Ей отварям темата през 5 минути да видя за някакво инфо! А сега с тоя линк в момента ви гледам и така се кефя ЕВАЛА! Стискам палци да спазите сроковете!

                Коментар


                • От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

                  Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                  Сутрин бавно, вечер полека
                  Бе не знам,беше се хванал за главата и сьзерцаваше заден десен калник ма да пукна ако знам какво го псуваше,май батериите са някьде там.

                  Не пускате аудио,да научим и ний някой фифел
                  TOYOTA SEQUOIA ‘11
                  W140 S420 '99

                  Коментар


                  • От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

                    Момчета, а мислите ли за някаква защита или подсилване на предното стъкло? В темата за околосветското някой спомена за блиндиращо фолио... Мисля си, че не е лоша идея с оглед на условията в които ще се забавлявате.

                    Коментар


                    • От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

                      Ама те ще ходят в Малайзия а не в Белфаст, не им трябва защита на стъклото.
                      Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                      Дий Снайдер

                      Коментар


                      • От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

                        Марто мислихме го но доста неща от предвидените ще трябва да отпаднат поради липса на време и средства.За сега още не сме намерили сервизен автомобил и там нещата вървят най трудно.Наема и депозита които ни предложиха организаторите трябва да се плати до края на седмицата.Не знам какво ще стане но за сега най важното е да пуснем джипката.Просто много фирми и хора обещаваха помощ а после се покриха и това ни заблуди а в последствие и забави.Тази седмица ще се разбере дали ще успеем да се справим или не. Почти не остана време за сериозни тестове и тренировки и поради това тръгването без асистенция е равносилно на самоубийство.Благодаря на приятелите които ни помогнаха по всякакъв начин през изминалите дни.По -късно през деня ще дам повече информация.Поне ми отпадна задачата да пускам снимки.

                        Коментар


                        • От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

                          Първоначално публикуван от PETER BLIZNAKA Преглед на мнение
                          Марто мислихме го но доста неща от предвидените ще трябва да отпаднат поради липса на време и средства.За сега още не сме намерили сервизен автомобил и там нещата вървят най трудно.Наема и депозита които ни предложиха организаторите трябва да се плати до края на седмицата.Не знам какво ще стане но за сега най важното е да пуснем джипката.Просто много фирми и хора обещаваха помощ а после се покриха и това ни заблуди а в последствие и забави.Тази седмица ще се разбере дали ще успеем да се справим или не. Почти не остана време за сериозни тестове и тренировки и поради това тръгването без асистенция е равносилно на самоубийство.Благодаря на приятелите които ни помогнаха по всякакъв начин през изминалите дни.По -късно през деня ще дам повече информация.Поне ми отпадна задачата да пускам снимки.
                          Значи ли това, че има вероятност да не участвате ?
                          Газ 69 2.4i
                          Густо майна, пътят свърши !!!
                          GSM: О895 7О6О59

                          Коментар


                          • От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

                            Първоначално публикуван от Агоп Серопян (аниматора) Преглед на мнение
                            Значи ли това, че има вероятност да не участвате ?
                            Ами на ти достоверна информация чак от Америка- на косъм са нещата от към $$$$ и време. Темата за подпомагането на отбора е много тиха...
                            https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                            Коментар


                            • От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

                              каква е сумата, която не достига на този етап?
                              Газ 69 2.4i
                              Густо майна, пътят свърши !!!
                              GSM: О895 7О6О59

                              Коментар


                              • От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

                                Първоначално публикуван от Агоп Серопян (аниматора) Преглед на мнение
                                Значи ли това, че има вероятност да не участвате ?
                                Отговорът е мой личен, а не на Близнаците - ДА!
                                Последните дни се нагледах и налушах на приказките (и на съфорумци), които голям го вадят ....ама мек
                                "От мен ( нас/мойте хора) имате 10 000лв (Евра/долара)...." и после нищо
                                "Моя човек е много силен, обеща 15 000...." после нищо
                                "Имаме интерес, до 8 000 не е никакъв проблем, превеждаме ги...." после нищо
                                .........
                                .........
                                ....тоест въпроса с виртуалните биячи и еб*чи в милата ни родина явно не се е променил от последните 12-13г. ( когато аз силно се нуждаех от подкрепа и срещах навсякъде само "приятелски" х*й
                                0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X