Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

    Петре,

    Голям смисъл има да направите тениски, шапки, химикалки, или каквото и да било и дори има смисъл да ги платим предварително, както 150 човека си платиха ножките от Манли, с малко помощ от форума няколко стотин души ако си купят нещо средно за десетина лева примерно или повече много бързо ще се събере значителна сума.

    Поздрави и успех!
    Жоро
    Бъдете живи и здрави!

    Коментар


    • От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

      Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
      ...няколко стотин души...
      Жоре, след на земята. Можеше ама.... преди 4-5 години. Ама то тогава и с парите нямаше да е такъв зор въобще.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

        Първоначално публикуван от PETER BLIZNAKA Преглед на мнение
        ...Според вас има ли смисъл от подобна инициатива?
        Има, що да няма?
        Правят се комплекти от тениска, лепенки, шапка, ключодържател или каквото там решите, обявявате тук колко кинта е, краен срок за записване и краен срок за изпращане на парите..Нито ще ви останат Н-брой, които да се чудите какво да правите, всичко ще е точно и ядове ще бере само един, който назначите да се занимава с това..
        Хем ще има от всичко(визирам продуктите), хем ще се знае каква сума ще се събере, за да се направят коректно плановете..

        Коментар


        • От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

          Според мен времето за производство и продажба на мърчандайзинг е крайно недостатъчно с оглед на притискащите ви срокове и ще е набиване на едни пари, които и без това са ви кът! Не, че няма да се продадат нещата - напротив, но ще разполагате със средствата когато вече няма да ви трябват толкова, колкото в момента! Тези които искат да помогнат, могат да пуснат десетте си лева и без тениска или стикер, защото какъв е смисъла от тях, ако тима не замине, или не отиде в пълен състав, за да е конкурентно способен на максимум...

          Коментар


          • От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

            И аз съм на мнението на Марто. Няколко стотин... дааам... За седмици време-една шепа народ. Сега за няколко дни, няколко стотин. Не ги виждам. Или ще важи "ама поне ще получа нещо за тия пари"? То и сега ще получиш- удовлетворение че си помогнал, колкото и малко да е. Или въпроса е в едната тениска?
            Заеби, хиляден форум, един автобус народ... Интересно, ако направим тениски "стоях и си стисках петолевката" дали ще има мераклии...
            https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

            Коментар


            • От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

              Не си прав. Имаше години в които много хора даваха. След 2009-та всичко се промени из основи. Събирали сме пари да подарим джипка на съфорумец например. Ей-така, щото ни кефи, или защото сме преценили че има нужда от едно рамо. Говорим за цифра около 10-12000, събрани за около месец. Друго беше. Сега много хора се борят за оцеляване.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

                Спарки, да не обяснявам как съм, жена ми не бачка от години /някой трябва да гледа чавето/, бременна е с второ /раждането е $6-7 хилки/... Дъщеря ми първо изрече "тати работа" веднага след думичката "мама"...
                Може и да не съм прав, но говорех за "петолевка". Хиляди сме във форума. Петолевка... И ако се бориш за оцеляване, какво ти помага фанелката? Или срещу петолевката задължително трябва да получиш нещо в ръката си?
                За това говоря.
                https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                Коментар


                • От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

                  Идеята ми беше да се съберат парите предварително!

                  Ако щете за ДВД от състезанието и фанелки, шапки и т.н.

                  Не преоткриваме велосипеда, в Англия така събират пари за отборите ходещи на Ладога и по Скандинавието на състезания.

                  Няма нужда да се мисли за мерчендайзинг, просто се обявява артикул с цена и следва записване и събиране на пари, става за пет минути.

                  Прав е Спарки, че много хора едвам връзват двата края, но все пак, десетина лева надали ще са трудност за много хора...

                  От друга страна темата е прочетена от 777 души, малко ми се виждат, близнака хубаво показа дупе на първа снимка но явно си трябват дамски атрибути българина за да отвори кесията
                  Бъдете живи и здрави!

                  Коментар


                  • От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

                    От мърчандайзинг, не разбирам но съм съгласен с Марто Христов, че поради липсата на време на дали ще е удачна инвестицията.
                    По-добре въпреки кризата и всичко това което описа Спарки, да се опитаме да го направим.
                    Нека всеки който и един лев даде, да не се срамува и да драсне един пост от сорта "Малко но от сърце". В тази или в другата тема за набиране на средства.
                    Нормално е човек да си помисли "с моите 10 лв. и без тях, все тая". Но следейки темите и виждайки че непрекъснато се поства "И от мен малко,.... и от мен още малко" ще разбере смисъла и на неговите 10 лв. И той ще даде. Той ще драсне пост. И така увлича и други.

                    И за де не звуча "Дайте да дадете" туко що осигурих 0,5 процента от цената за асистентски автомобил.
                    Остават още 99,5%.

                    О899 2б2 1З2

                    Коментар


                    • От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

                      Жоро е прав със или без тениски все тая дайте да дадем господа.10 лева и от мен през Pay Pal.Успех!
                      ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
                      тел.088четири 9едно9 4нула4
                      -------------------------------------------------------

                      Коментар


                      • От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

                        Първоначално публикуван от PETER BLIZNAKA Преглед на мнение
                        ..... Според вас има ли смисъл от подобна инициатива?
                        Абсолютно!! Ма лошото е, че няма време по този начин да се наберат средства. Лично аз ще пратя каквото мога. Дано и повече хора направят това. Всъщност в кратко време.
                        Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                        тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                        Коментар


                        • От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

                          Първоначално публикуван от Дявол Коледа Преглед на мнение
                          Жоро е прав със или без тениски все тая дайте да дадем господа.10 лева и от мен през Pay Pal.Успех!
                          Остават още 99,4
                          О899 2б2 1З2

                          Коментар


                          • От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

                            ПУСНЕТЕ ЕДНА ОБИКНОВЕННА БАНКОВА СМЕТКА В ТАЗИ ТЕМА!
                            Нямам пей-туй- онуй и не искам да имам. В някой си момент (крайният - когато е да е) някой накуп да преведе парите по пей-нам си кво.
                            А за хората със стикерите фланелките- няма сми. Вместо да се дават 20лв. за фанелка която я носиш- я не, по-добре 10лв. без ангажимент.
                            Оцапал съм се изключително качествено от към финанси но все някакви десетолевки мога да отделя.
                            Sent from my Nokia s fenerche

                            Коментар


                            • От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

                              Първоначално публикуван от //Радо// Преглед на мнение
                              ПУСНЕТЕ ЕДНА ОБИКНОВЕННА БАНКОВА СМЕТКА В ТАЗИ ТЕМА!



                              IBAN: BG54FINV91501015030337
                              BIC: FINVBGSF
                              Първа инвестиционна банка
                              Валута: BGN
                              Титуляр Теодора Велева
                              Основание за внасянето - Захранване на сметка, не е нужно да се пише друго

                              Не знам дали има възможност, но ще е добре банковата сметка да седи залепена в началото на всяка страница и от двете теми


                              От тук. http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=171188
                              О899 2б2 1З2

                              Коментар


                              • От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

                                ок!
                                Sent from my Nokia s fenerche

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X