Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Откриване на сезона Трявна 2011

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Откриване на сезона Трявна 2011

    Айде и аз да се включа с благодарностите.На пъво място благодаря на организаторите за отлично провеждане насъстезанието.Но най вече благодаря на хората които ни подготвиха да участваме за първи път на истинско състезание.Това са:Наско-GEAOFFROAD;Явор-VROMOS.COM.Те така ни подготвиха че вземахме станахме 8 първия ден и 8 в оверала.Подготовката беше курс по навигация-теория и практика а нали знаете че; пилот без добър навигатор "ходи за гъби" не че и ние не брахме малко.

    Коментар


    • От: Откриване на сезона Трявна 2011

      Благодаря на колегата kocha за хубавите снимки на синьото Джимни,ако някой има наши снимки или клип от старта или локвата,ще му бъда много благодарен ако ми ги прати или пусне във форума!Благодаря на организаторите за положения труд,загубените нерви и време!
      LZ2IZ,DUTY for DUTY[/B] PAJERO 3,5 v6
      Анти-социалното поведение е признак на интелигентност в един свят, пълен с конформисти!

      Коментар


      • От: Откриване на сезона Трявна 2011

        Поэдрави на всички -органиэатори,учасници вэели участие в това мероприятие . И най вече на екипаж 37 Йордан Йорданов ,Стефан Тодордв - Суэуки саморай със двигател Лада беэ никакви подобрения и откаэала помпа на саидинителя още на Дебелец . Завършиха 4 първия ден . (КОИТО МОЖЕ-ГО МОЖЕ)

        Коментар


        • От: Откриване на сезона Трявна 2011

          Някой да има повече снимки на Габровския Нисан Патрол с номер 41?

          Коментар


          • От: Откриване на сезона Трявна 2011

            Първоначално публикуван от VE LA Преглед на мнение
            Относно №66 Той има време на първата обиколка 3,04 мин.Вероятността да попадне в челната 4-ка губи още със закъсването в калта.Изтеглен е назад от съдиите и пак не е могъл да тръгне поради повреда във предното.Именно съдиите са тези,които решават кой пречи в трасето.Аз гледах много записи и не видях на някой да не му помагат.Напротив,всички закъсали получиха помощ и няма причина към този екипаж да има по-особено отношение.
            Какво ви пречеше да пуснете и 2 мотора?Ние искахме да караме извън класирането, ама май някой хора ги беше страх, че ще им покажеме каде спи рибата и каде зимуват раците.....

            Коментар


            • От: Откриване на сезона Трявна 2011

              Първоначално публикуван от rocky2000 Преглед на мнение
              Евала на всички участници !!! Каква ли беше наградата за УЧАСТНИКА на когото се ПАДНА номер 100 ??? г-да Организатори. На следващото Ви състезание сигурно ще му се падне номер 1.
              Ако беше на награждаването,нямаше да задаваш тъпи въпроси!

              Коментар


              • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                Първоначално публикуван от nikopauno Преглед на мнение
                Относно джип 66 аз бях с него, изобщо не бяхме закъсали а правех маневра да заобиколя другите джипки докато садията не ни изкара извън трасето.Относно предния мос и проходимоста на джип си минавахме навсякаде, но явно пречиме на хората с парите да станат първи!
                Много на сериозно сте се взели и ставате досадни !Явно не сте дорасли за подобен род състезания.....................
                Първо четете правилниците и регламентите на всяко състезание и се научете да уважавате съдийските решения каквито и да са те и ако имате възражения ги подавайте в определения срок ,а не да се правите на интересни с месеци по форумите!!!!!!!!

                Коментар


                • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                  Първоначално публикуван от nikopauno Преглед на мнение
                  Какво ви пречеше да пуснете и 2 мотора?Ние искахме да караме извън класирането, ама май някой хора ги беше страх, че ще им покажеме каде спи рибата и каде зимуват раците.....
                  Колега не те познавам,но има ендуро състезания където можеш да покажеш колко си добър и да им вземеш страха точно на тези, които караха на Трявна!

                  Коментар


                  • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                    Искам да изкажа специални благодарности на екипаж №45 Атанас Георгиев , и Веско / да ме прощава , не му знам фамилията/ , които след като завършиха/на ПЪРВО МЯСТО/ ни донесоха части в гората , без които още щяхме да сме там. Пожелавам всекиму такъв отбор "GEAOFFROAD" гр.БУРГАС.
                    Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                    Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                    Коментар


                    • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                      Първоначално публикуван от Въшимура Преглед на мнение
                      Колега не те познавам,но има ендуро състезания където можеш да покажеш колко си добър и да им вземеш страха точно на тези, които караха на Трявна!
                      Аз винаги мога да им взема страха, но ме е яд 300км. за нищо!А и нищо не им пречеше да ни пуснат да караме извън класирането...

                      Коментар


                      • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                        Първоначално публикуван от nikopauno Преглед на мнение
                        Какво ви пречеше да пуснете и 2 мотора?Ние искахме да караме извън класирането, ама май някой хора ги беше страх, че ще им покажеме каде спи рибата и каде зимуват раците.....
                        Ами защо не карахте в класиренето,там никой нямаше да ви спре според правилата.

                        Коментар


                        • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                          Ето какво съм заснел; аз за сивото Роки:



                          Вярно, че се движеше, но надали щеше да излезе от калта. А отзад идват другите машини. Нали се сещате какво щеше да стане ако рокито блокира единствения път за измъкване от локвата.

                          Вярно е, че докато джипа се движи по трасето трябва да се остави да се опита да завърши, но пък поставете се на мястото на организаторите-пред тях стои задачата да осигурят максимално еднакви условия за всички участници. Е, според мен не се получи, но това е заради големия брой участници и малкото време. Най-правилно е да се пусне всеки един по празно трасе, и тогава няма кой на кого да се пречка, но как се пускат 50 джипа един по един...
                          Знам, че адреналина е много, че като си вътре в джипа ти се струва, че можеш да минеш отвсякъде, но си сложете ръка на сърцето, и си признайте за вас самите-само със задно щяхте ли да минете през локвата. Според мен не.

                          А и не забравяйте, че и Въшката въпреки прякора си също е човек... И е съвсем в реда на нещата да сгреши. Макар, че май решението му беше правилно.

                          Но няма как. На всяко състезание има и недоволни, това е един от тези случаи. И мен са ме прецаквали на състезание, хем трябваше да взема първото място, но приех нещата откъм добрата им страна. Та знам какво е на екипажа на Рокито, имат си право да протестират, но и организаторите си имат оправдания за действията си. На фона на всичкото друго направено за нас-почитатели и мераклии състезатели този "инцидент" е приемлив. Съжалявам за Рокито и екипажа, но така е във всички спортове.
                          Има ли желание-има и начин!

                          Коментар


                          • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                            Някой няма ли снимки или клипове от първите коловози?Там имаше доста зрители,а стана и интересна тапа.
                            2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

                            Коментар


                            • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                              Първоначално публикуван от Гена Преглед на мнение
                              Ами защо не карахте в класиренето,там никой нямаше да ви спре според правилата.
                              Ееех колеги, ех класиране, ех джип № 66, награди, наказания и ... кой е бил с по-голям... Елементарно - на който не му е харесало да участва, следващия път да заповяда в публиката. Там купонът беше пълен. Всички се класирахме - да гледаме от удобно място и всички имахме награда - хубави снимки, клипове, порции кал и приятен спомен за цял живот!!!

                              Коментар


                              • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                                Първоначално публикуван от nikopauno Преглед на мнение
                                Какво ви пречеше да пуснете и 2 мотора?Ние искахме да караме извън класирането, ама май някой хора ги беше страх, че ще им покажеме каде спи рибата и каде зимуват раците.....
                                Ти си страшен наглец бе,дано да си преценил къде се намираш в действителност и занапред да се доказваш по селските събори!!!!!!Там ти е мястото -ДОКАЗАН НЕУДАЧНИК
                                Не разваляй празника на всички .Колеги много внимание му отделихте на "nikopauno" ,какво му обеснявате като на бавноразвиващ се!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X