Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Откриване на сезона Трявна 2011

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Откриване на сезона Трявна 2011

    И Канал 1

    Коментар


    • От: Откриване на сезона Трявна 2011

      Първоначално публикуван от VE LA Преглед на мнение
      Искам да ви помоля да качвате в тази тема само най-атрактивните снимки,а не всичко,което сте снимали.Страниците трудно се зареждат и не мога да намеря написаното между тях.Има отделна тема само за снимки.Благодаря!
      По уговорка с Вера, снимките и видеото са преместени тук:
      Трявна 2011 - снимки и видео

      Моля, публикувайте фото и видео от съзтезанието в темата от линка.

      Коментар


      • От: Откриване на сезона Трявна 2011

        Искам да поздравя всички виновни за това мероприятие,състезатели ,публика и организатори.Състезанието беше уникално миналата както и тази година!!!За съжаление скъсахме кардан първия ден но това не попречи на купона.Успех на всички!!!!

        Коментар


        • От: Откриване на сезона Трявна 2011

          Браво на екипаш с номер 70 те в неделя направо летяха,екипажа с номер 66 сьшто бяха много добри но мал-шанс,и по добре че организаторите ги извадиха от трасето че можеше да стане някоя злополука.

          Коментар


          • От: Откриване на сезона Трявна 2011

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ehaaa.jpg
Прегледи:1
Размер:172.0 КБ
ID:5262496 Тодоре,много добре,че работиш за популяризация, ама ако си беше треснал ценната главица министъра какво щяхме да правим? Нямаше ли някоя каска поне на заем да му дадете!(пък и на опуленото журналистче на задната седалка)
            Първоначално публикуван от valkov.val Преглед на мнение
            Да Пацо ще го помня цял живот и ми беше кеф.
            Въпреки 25те лебедки и само на задно финиширахме.
            КЕФ ЦЕНА НЯМА.
            това за сивото Роки - ПРОСТО цитат! - пост 39 в тази тема
            НЕ СЕ ЗАЯЖДАМ!! НЕ ИСКАМ ДА ОБИДЯ НЯКОГО! Всички еднакво можем да си потрошим главите,независимо дали сме министри(днес ) или не. Възхитен съм от всичко,което видях и съм горд,че в България има такива прояви и хора,които ги организират! Дълбок поклон от уважение към организаторите и всички участници!
            Последно редактирано от Борислав Бонев; 22-03-11, 20:13. Причина: допълнение
            Б. Бонев
            0осем88две6шест71три

            Коментар


            • От: Откриване на сезона Трявна 2011

              Благодарности и похвала за организаторите на мероприятието от нашия екипаж. Чудесно и много приятно трасе! Перфектен и лесночетим роудбук! За следващата година пожелаваме повече кални екстреми и по-слънчево време! Догодина пак сме на линия!
              "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

              Коментар


              • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                Първоначално публикуван от borkobo Преглед на мнение
                [ATTACH=CONFIG]313018[/ATTACH] Тодоре,много добре,че работиш за популяризация, ама ако си беше треснал ценната главица министъра какво щяхме да правим? Нямаше ли някоя каска поне на заем да му дадете!(пък и на опуленото журналистче на задната седалка)
                това за сивото Роки - ПРОСТО цитат! - пост 39 в тази тема
                НЕ СЕ ЗАЯЖДАМ!! НЕ ИСКАМ ДА ОБИДЯ НЯКОГО! Всички еднакво можем да си потрошим главите,независимо дали сме министри(днес ) или не. Възхитен съм от всичко,което видях и съм горд,че в България има такива прояви и хора,които ги организират! Дълбок поклон от уважение към организаторите и всички участници!
                Да Колега цитата е мой и не лъжа.Но тази година финиширахме без нито една лебедка и пак си беше КЕФ.
                И следващият сезон пак ще навигирам и нека още сега ме запишат.
                Паздрави на Организаторите и ЕВАЛА.
                КЕФ ЦЕНА НЯМА.

                Коментар


                • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                  Знам! Нямах предвид теб, а просто,че кефа си е кеф ,дори с 25 лебедки и само на задно! Кефя се когато някой има такъв хъс! Дано го запазиш по-дълго!
                  Б. Бонев
                  0осем88две6шест71три

                  Коментар


                  • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                    Първоначално публикуван от borkobo Преглед на мнение
                    Знам! Нямах предвид теб, а просто,че кефа си е кеф ,дори с 25 лебедки и само на задно! Кефя се когато някой има такъв хъс! Дано го запазиш по-дълго!
                    Много добре разбрах какво искаш да кажеш но.
                    Знаешли ние от кога искаме да дойде някой и да се заинтересува от нашият спорт и да го одбележе в медийте.
                    А за хъса ще гоня бат Петьо Минчев той е Най старият ОФРОУДЪР.

                    Коментар


                    • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                      Първоначално публикуван от borkobo Преглед на мнение
                      [ATTACH=CONFIG]313018[/ATTACH] Тодоре,много добре,че работиш за популяризация, ама ако си беше треснал ценната главица министъра какво щяхме да правим? Нямаше ли някоя каска поне на заем да му дадете!(пък и на опуленото журналистче на задната седалка)
                      ........................................................
                      ..................................................................................................

                      Пичове, ако ще се бъзикате, посредством, мои снимки, с хора които радеят, за офроуда в България, ще ме доизгубите !!!

                      ...Не доубивайте хората, които милеят(правят нещо, въпреки всичко), за българския офроуд !!!
                      Eвгени Филчев
                      Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                      Коментар


                      • От: Откриване на сезона Трявна 2011





                        Eвгени Филчев
                        Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                        Коментар


                        • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                          Първоначално публикуван от Павлов Преглед на мнение
                          И аз има една забележка. На втория ден, клас Т2, втората гонка, можехте поне да ни предупредите, че с нас ще стартира четвърта кола. Как беше замислено това не можах да разбера. Разбирам, че имате нужда от реклама и министъра е важен, но ние се бяхме наредили там за точки. Беше редно поне да ни предупредите.


                          Първоначално публикуван от rocky2000 Преглед на мнение
                          Евала на всички участници !!! Каква ли беше наградата за УЧАСТНИКА на когото се ПАДНА номер 100 ??? г-да Организатори. На следващото Ви състезание сигурно ще му се падне номер 1.


                          Първоначално публикуван от borkobo Преглед на мнение
                          ... Тодоре,много добре,че работиш за популяризация, ама ако си беше треснал ценната главица министъра какво щяхме да правим? Нямаше ли някоя каска поне на заем да му дадете!(пък и на опуленото журналистче на задната седалка)!...
                          Разбирам, че съм сгрешил явно като се мъча да привлека вниманието на медиите и хора извън нашата среда...
                          Разбирам, също, че е по-добре да си се друсаме по полянките и да си спамим "нашата си тема" и да сме "световно известни" в широкия кръг на нашето семейство и село и половината форум...
                          А за организаторите е ясно...да си търсят кинти и се молят като просяци, за да направят състезание за ВАС, след което да си искаме снимките и всеки си търси претенциите, за това къде го е сърбяло по задния или предния мост...
                          Е, няма угодия... явно оригиналниченето по клавиатурата е национален спорт в България...
                          И все пак, ако има някаква читава мисъл останала в главата на недоволни и критикуващи (дано министъра да е проблема на състезанието занапред) искам да ги попитам, защо миналата година Националния Шампионат имаше САМО 2 кръга...защо намаляха траялните състезания...
                          И да ви кажа отговора...виновните са:
                          Тодор Христов (че е поканил журналисти), Йосиф Лагадов (че е пуснал министъра да кара) и министъра (че от 2004-та година любимото му хоби е оффроуда и помогна на първите българи да отидат на Дакар 2011).
                          Поздрави на всички и благодаря за бележките, ще си взема забележка...

                          И този репортаж нека да е поздрав за всички "виновни", които толкова години подкрепят, участват и организират оффроуд надпревари, така, че Bulgaria Off-Road Team да звучи страшничко за европейците...и не са го постигнали с "каране по клавиатурата"
                          Честито на призьорите от "Балканска Купа 2010" !!!

                          Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 22-03-11, 23:11.

                          Коментар


                          • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                            Състезанието беше невероятно добро. И като трасе и като организация. На опасните места имаше двойни заграждения, което е много добре за безопасноста. Покарахме, ходихме за гъби, шипки и билки. Уж тръгнахме за купона, а взехме първо място. 3 пъти ни награждаваха, 2 пъти се катерихме на стълбата. Усещането е невероятно. Кеф. Петър (пилота) за първи път участва в състезание в България. За пръв път кара на Трансилвания трофи преди 2 години, но тогава бяхме с Хънтър. Май се получи екип, или поне нямах желание да му извадя окото с химикала. От джипа слизах 3 пъти в трасето. Първия за да измъкна един клон от багажника, втория за да проверя дали има тапа, защото предния участник спря в трасето, а третия- до кенефа. Миналата година бях навигатор на Пламен Атанасов, с оранжевия Ренч. От тогава мразя широките гуми. Гледам, че са присъствали доста хора с които исках да се запозная на живо. Да се надяваме, че ще се видим скоро във Варна. Поздрави на всички организатори и участници.
                            За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                            Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                            Коментар


                            • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                              браво на организаторите,много добро състезание стана. искам да благодаря на всички колеги за доброто представяне. от екипажа на червеното паджеро №15 малко бяхме на врати полегнали но барзо ни изправиха и продалжихме............

                              Коментар


                              • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                                Евгени Филчев, снимките ти са страхотни! Невероятно е как добре улавяш момента! Възхищавам се на майсторлъка ти! Съжелявам,че използвах твоя снимка,но още пазя лош спомен от един "контакт" на моята глава с рамката на вратата при скок на колата. Та и затова ми беше първия пост. Иначе много уважавам Тодор Христов и както написах се гордея,че има такива хора като него в България и това,което те правят, ама той сам знае колко бързо може да се случи нещо лошо( дано не става!). Съжелявам,ако сте ме разбрали криво!
                                Няма да коментирам повече това и ако модераторите сметнат този пост за спам , моля да го изтрият.
                                Последно редактирано от josif lagadov; 23-03-11, 15:39.
                                Б. Бонев
                                0осем88две6шест71три

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X