Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Откриване на сезона Трявна 2011

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Откриване на сезона Трявна 2011

    Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
    Разбирам, че съм сгрешил явно като се мъча да привлека вниманието на медиите и хора извън нашата среда...
    Разбирам, също, че е по-добре да си се друсаме по полянките и да си спамим "нашата си тема" и да сме "световно известни" в широкия кръг на нашето семейство и село и половината форум...
    А за организаторите е ясно...да си търсят кинти и се молят като просяци, за да направят състезание за ВАС, след което да си искаме снимките и всеки си търси претенциите, за това къде го е сърбяло по задния или предния мост...
    Е, няма угодия... явно оригиналниченето по клавиатурата е национален спорт в България...
    И все пак, ако има някаква читава мисъл останала в главата на недоволни и критикуващи (дано министъра да е проблема на състезанието занапред) искам да ги попитам, защо миналата година Националния Шампионат имаше САМО 2 кръга...защо намаляха траялните състезания...
    И да ви кажа отговора...виновните са:
    Тодор Христов (че е поканил журналисти), Йосиф Лагадов (че е пуснал министъра да кара) и министъра (че от 2004-та година любимото му хоби е оффроуда и помогна на първите българи да отидат на Дакар 2011).
    Поздрави на всички и благодаря за бележките, ще си взема забележка...
    Тодоре, въпроса, който повдихнах, беше напълно резонен. Ти ми отговори и аз приех отговора. Никъде не съм нарушил добрия тон. Сега като ме цитираш тук по този начин оставам с впечатление (вероятно не само аз), че аз съм оспамил темата и съм ликвидирал българския офроуд. Намирам това за некоректно. Поздрави.

    Коментар


    • От: Откриване на сезона Трявна 2011

      Първоначално публикуван от Павлов Преглед на мнение
      Тодоре, въпроса, който повдихнах, беше напълно резонен. Ти ми отговори и аз приех отговора. Никъде не съм нарушил добрия тон. Сега като ме цитираш тук по този начин оставам с впечатление (вероятно не само аз), че аз съм оспамил темата и съм ликвидирал българския офроуд. Намирам това за некоректно. Поздрави.
      Никого не обиждам и не искам да обидя, такива са реалностите в момента и мисля, че е по-правилно да насочим вниманието си към успеха на това състезание, към рекордния брой участници, към тяхното отлично представяне, към перфектната организация на Йосиф и компания, към големия скок в развитието на нашия спорт, към хубавите моменти от купона и новите приятелства...
      Винаги ще има грешки, който не работи, той не греши, но нека бъдем по-толерантни и да не задълбаваме в неща, които на фона на гореописаното са прашинка...
      Поздрави на всички и пазете Организаторите...на изчезване са вече...

      Коментар


      • От: Откриване на сезона Трявна 2011

        Всички, които бяхме там, видяхме едно много хубаво състезание. Имаше някои дребни пропуски, нормално е. Винаги ще има някой, който ще отрича цялото състезание заради дребни проблеми. Организаторите вярвам са свикнали с подобен род "критики". Важен е крайния резултат, а той беше на ниво, поне от гледна точка на любителите. Ние не се смятаме за ощетени, напротив, имахме добър късмет. Поздрави на организаторите.

        Коментар


        • От: Откриване на сезона Трявна 2011

          Дойде ред и аз да се включа с благодарности към организаторите.
          За нас това повторно преживяване започна с наличието на първи проблеми още на 30-40км от Шумен където се наложи да ремонтираме една от колите под дъжда на Търговищенския регион. Така мокри, замръзнали и почти закъснели за първия брифинг единственото което ни държеше бе очакването за преживяването през "утрешния ден" защото то щеше отново да е незабравимо като миналогодишното.

          Не бих искал да коментирам организацията на събитието и присъствието на медийни и политически личности, защото всички видяхме че това беше на изключително високо ниво. Ако искаме да си караме "Джипките" по гори, разходки и съзтезания това е правилният път - популяризиране на спорта, за да не ни измислят някакви закони и правила с които хобито ни да се впише в книгите на изчезващите спортове в БГ.

          Към организаторите - прекрасно замислено трасе с мотиви на бързи отсечки и трофи елементи, но това което най ми допадна - повтарянето на точки/маршрут които определено затрудниха една голяма част от нас.

          Дори и гъбите и минзухарите на Тревненския балкан, че дори и тапите по обърканото трасе си имаха своята положителна емоция и поука от натрупания опит.

          Брагодарим още веднъж за прекрасното изживяване и емоции. Изключения винаги има, но със сигурност сме мажоритарно болшинство тези които го изживяваме по хубавия начин

          Бъдете здрави и повече усмихнати. Това личи дори когато пишете.
          Последно редактирано от gen4; 23-03-11, 11:49. Причина: Правопис
          TG

          Коментар


          • От: Откриване на сезона Трявна 2011

            Първоначално публикуван от pelivano Преглед на мнение
            Колега Рокито щеше да мине на заден мост още един път ако не бяха ония скрапове в калта... нормално е човека да се засяга... бил е 600км път и на крачка от класирането го дисквалифицират... постави се на негово място да Ви видя добре ли ще се чуствате... Нормално е да се засяга и да се ядосва... то Аз ако съм докато не счупя и задния няма да се откажа...
            А бе олигоф........ ти ли си тоя който знае дали ще мине или не, на заден или на преден мост , защо се мешаш във всяка тема без да си компетентен а , на кое състезание ходи да се състезаваш и каде завърши а . На Самоков стигна до средата на трасето и вечерта от простoтия се напи и обърна джипа в гората . Ако много разбираш защо не ходиш да се състезаваш или поне да гледаш а . А и не си тоя който определя дали това са скрабове в калта разбрали , защото ти и такъв нямаш , и този който обърна на Говедарци не е твой . Ей от такива като тоя ..........................................ми иде да счупа компа в стената.
            Последно редактирано от josif lagadov; 23-03-11, 15:40.

            Коментар


            • От: Откриване на сезона Трявна 2011

              Сега искам да благодаря на Йосиф , Верчето , Въшимура и всички виновни , да се състои това прекрасно мероприятие . Просто нямам думи всичко бе перфектно и състезание и организация , а на който не му е харесало да направи по хубаво ,ще отидем и ще видим . Успех на всички .

              Коментар


              • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                [QUOTE=vladyas;1482633]
                Първоначално публикуван от tnt1111 Преглед на мнение
                Ако някой има снимки да пусне на Фронтерата която влезе в трасето и забави първите 10 коли поне с половин час!!!! И по скоро на дясната и страна

                И на Уазката след нея,че май я разпорих от дясно,но не му беше мястото там .
                Въпреки , че не трябва да критикуваме организаторите на това страхотно състезание, искам да отбележа че вината за колите на зрителите по трасето е изцяло на организаторите.....никъде на отбивката от главния път нямаше човек или нещо друго което да показва че зрителите навлизат в трасето...и ако не бях закъснял малко, може би и аз щях да съм в тази тапа...
                Ако приемете съвета ми, мисля че по един човек на подобни "конфликтни" места, които да не пускат зрители "срещу течението" на следващите състезания ще спестят много нерви и неприятни емоции на зрителите и състезателите...
                Поздрави на всички...

                Коментар


                • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                  [QUOTE=dr_mileff;1483946]
                  Първоначално публикуван от vladyas Преглед на мнение
                  Въпреки , че не трябва да критикуваме организаторите на това страхотно състезание, искам да отбележа че вината за колите на зрителите по трасето е изцяло на организаторите.....никъде на отбивката от главния път нямаше човек или нещо друго което да показва че зрителите навлизат в трасето...и ако не бях закъснял малко, може би и аз щях да съм в тази тапа...
                  Ако приемете съвета ми, мисля че по един човек на подобни "конфликтни" места, които да не пускат зрители "срещу течението" на следващите състезания ще спестят много нерви и неприятни емоции на зрителите и състезателите...
                  Поздрави на всички...
                  Зада се направи едно перфектно състезание трябват 100човека и бюджет 30 хилки.Това скоро в офроуда няма да се случи затова трябва да се рзчита само на съзнанието на състезатели и зрители.Зрителите са също част от състезанието и ако те нямат съвест то никой организатор небива да бъде упрекван за това.

                  Коментар


                  • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                    Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                    "към перфектната организация на Йосиф'
                    Винаги ще има грешки, който не работи, той не греши, но нека бъдем по-толерантни и да не задълбаваме в неща, които на фона на гореописаното са прашинка...
                    Поздрави на всички и пазете Организаторите...на изчезване са вече...
                    Бяхме там и видяхме "перфектната" организация. Почти премръзнали едвам дочакохме старта който беше обявен за 10-10/30. Пристигнахме на полигона в 10.00 и едвам изтърпяхме всички простотии които се случиха до 13.00/h А за това което се случи с червената Витара пак е по вина на зрителите нали така г-н Христов и г-н Лагадов???? Щеше да има и жертви ако пилота не беше овладял автомобила(въпреки,че нямаше контрол върху него) след скоковете. И пак благодарение на вас "организаторите" не се случи.На места дори нямаше Лента, с която ограничавате трасето( аз лично го прекосих 2 пъти по време на състезанието с мпс-то) Не мога да се съглася г-жа Лагадова да изказва благодарности към самата себе си за "перфектната " организация създадена от съпругът и г-н Лагадов. Смърдите от километри!!!! Колко събрахте 10000-15000 лв или повече. и Какво Дадохте????? Вие сте позор за Българския оф-роуд. Според мен Шампиона в клас т2 е пилота на червената витара на два цели моста.
                    Grand Cherokee 2.7 CRD '03 Overland

                    Коментар


                    • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                      Първоначално публикуван от capesize Преглед на мнение
                      .....
                      На места дори нямаше Лента, с която ограничавате трасето( аз лично го прекосих 2 пъти по време на състезанието с мпс-то).
                      За вещи "специалисти" и "математици" даже и железни заграждения да има, пак ще минават с МПС-то си...защото така са възпитани...а за това цяр след 7-та година НЯМА !!!

                      Първоначално публикуван от capesize Преглед на мнение
                      .....
                      Смърдите от километри!!!! Колко събрахте 10000-15000 лв или повече. и Какво Дадохте????? Вие сте позор за Българския оф-роуд. Според мен Шампиона в клас т2 е пилота на червената витара на два цели моста.
                      Аз за 15 000 лева няма да мръзна цял ден на поляната...с много ниска сума започна
                      И понеже се засрамих и се изчервих, заповядай на Варна или на Балкан Маратон 2011 да измиеш позора (все пак не може да стои опозорен оффроуда цяла година) и да се включиш в разпределянето на парите (за Варна са ми обещали повече, щото е на морето, а там е по-скъпо)

                      Първоначално публикуван от capesize Преглед на мнение
                      .....Смърдите от километри!!!!
                      Според мен Шампиона в клас т2 е пилота на червената витара на два цели моста
                      Вера, върви да се изкъпеш първо и да смениш веднага класирането в Т2 !
                      Шампион да стане "червената витара на два цели моста" !
                      Утре ще проверя какво си направила, щото сега за толкова пари, що да не сменим класирането, а ?

                      Коментар


                      • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                        Първоначално публикуван от capesize Преглед на мнение
                        Бяхме там и видяхме "перфектната" организация. Почти премръзнали едвам дочакохме старта който беше обявен за 10-10/30. Пристигнахме на полигона в 10.00 и едвам изтърпяхме всички простотии които се случиха до 13.00/h А за това което се случи с червената Витара пак е по вина на зрителите нали така г-н Христов и г-н Лагадов???? Щеше да има и жертви ако пилота не беше овладял автомобила(въпреки,че нямаше контрол върху него) след скоковете. И пак благодарение на вас "организаторите" не се случи.На места дори нямаше Лента, с която ограничавате трасето( аз лично го прекосих 2 пъти по време на състезанието с мпс-то) Не мога да се съглася г-жа Лагадова да изказва благодарности към самата себе си за "перфектната " организация създадена от съпругът и г-н Лагадов. Смърдите от километри!!!! Колко събрахте 10000-15000 лв или повече. и Какво Дадохте????? Вие сте позор за Българския оф-роуд. Според мен Шампиона в клас т2 е пилота на червената витара на два цели моста.
                        Мдааа, мръсници са. Кви 10-15000? Ми те само от билети за публиката събраха поне 1000 000. Като сложиш и таксата засъстезателите- по 600 лв. Смятай ква баница. Оп....дали не бяха 60? Не, не, не вярвам да се минат. Алчни са. Поне за догодина обещаха да подаряват ботуши и горатексови балтони за тия дето са тръгнали по потници. И вместо ленти ще има боядисани сапани и набити шипове за гуми. За тия дето ги мързи да ходят пеш като всички. И по една кофа чай ще има за "почти премръзналите". Предлагам да не се стискат, а да купят и грейки. Може също да се помисли за седалки с подгрев. Сещам се и за други екстри, но не ми се занимава с тъпотий.
                        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                        Коментар


                        • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                          Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                          За вещи "специалисти" и "математици" даже и железни заграждения да има, пак ще минават с МПС-то си...защото така са възпитани...а за това цяр след 7-та година НЯМА !!!



                          Аз за 15 000 лева няма да мръзна цял ден на поляната...с много ниска сума започна
                          И понеже се засрамих и се изчервих, заповядай на Варна или на Балкан Маратон 2011 да измиеш позора (все пак не може да стои опозорен оффроуда цяла година) и да се включиш в разпределянето на парите (за Варна са ми обещали повече, щото е на морето, а там е по-скъпо)



                          Вера, върви да се изкъпеш първо и да смениш веднага класирането в Т2 !
                          Шампион да стане "червената витара на два цели моста" !
                          Утре ще проверя какво си направила, щото сега за толкова пари, що да не сменим класирането, а ?

                          Със спонсори и баба ми ще стане шампион
                          А пък аз няколко джипки ще потроша

                          А за безопасноста на Трявна...... Всички видяхме какво се случи. Кой с каска,Кой без Каска,Кой с училищен автобус. С или Без първите 7 години....хората са казали....SAFETY FIRST или БЕЗОПАСТНОСТ ПРЕДИ ВСИЧКО. Поправи ме ако греша!!!!!
                          Grand Cherokee 2.7 CRD '03 Overland

                          Коментар


                          • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                            Първоначално публикуван от capesize Преглед на мнение
                            Бяхме там и видяхме "перфектната" организация. Почти премръзнали едвам дочакохме старта който беше обявен за 10-10/30. Пристигнахме на полигона в 10.00 и едвам изтърпяхме всички простотии които се случиха до 13.00/h А за това което се случи с червената Витара пак е по вина на зрителите нали така г-н Христов и г-н Лагадов???? Щеше да има и жертви ако пилота не беше овладял автомобила(въпреки,че нямаше контрол върху него) след скоковете. И пак благодарение на вас "организаторите" не се случи.На места дори нямаше Лента, с която ограничавате трасето( аз лично го прекосих 2 пъти по време на състезанието с мпс-то) Не мога да се съглася г-жа Лагадова да изказва благодарности към самата себе си за "перфектната " организация създадена от съпругът и г-н Лагадов. Смърдите от километри!!!! Колко събрахте 10000-15000 лв или не о повече. и Какво Дадохте????? Вие сте позор за Българския оф-роуд. Според мен Шампиона в клас т2 е пилота на червената витара на два цели моста.
                            ЕЕи смешко що не организираш нещо по-добро за червената витара!!!

                            Коментар


                            • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                              И аз искам спонсори. И по бързо, че съм нервен. Тия дето ходиха на майната си, имаха толкова спонсори, че кинтите дето им останаха ще ги харчат поне 2 живота.
                              За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                              Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                              Коментар


                              • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                                Първоначално публикуван от capesize Преглед на мнение
                                Със спонсори и баба ми ще стане шампион
                                А пък аз няколко джипки ще потроша
                                Колега, ти да не си избягал от някое здравно заведение дето слагат усмирителни ризници ?!?
                                Рязката промяна в поведението и неадекватността е характерна и се наблюдава при лабилна психика и социопатия
                                И както пише в учебниците...
                                Обикновено социопатите нямат стойностна система и се отнасят с пренебрежение към такава..... Напълно егоистично, те се опитват да задоволят всяка своя духовна или физическа нужда и потребност. Те лесно изпадат в състояния на гняв или ярост, трудно се владеят, лесно избухват и тази тяхна проява има признаците на обикновена психоза.

                                Поздрави и да се лекуваш

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X