Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Откриване на сезона Трявна 2011

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Откриване на сезона Трявна 2011

    Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
    Благодаря на организаторите за празника на офроуда ,на който присъствахме и участвахме!
    Поздравления за победителите и специално за екипажа с N 70 с Джип Чероки
    Иван Шидерски/Данаил Иванов от Сливен!
    Аз също съм впечетлен от показаното от този екипаж и след разискване в нашия клуб, решихме да дадем награда на екипажа от Сливен за атрактивната и перфектна езда през втория ден !
    Напомни много на стила на каране на Пламен Йоцов и Траян през 2002-ра на затворения кръг в Марково по време на "Балкан Трофи 2002"
    Клуб "Адвенчър Троян" ще заплати таксата за участие и хотелско настаняване на екипажа за следващия кръг от шампионата във Варна в началото на месец май, ако решат да участват !
    Ако не могат да успеят за Варна, подаръка ще важи за "Balkan Off-road Marathon" през месец септември !

    Първоначално публикуван от skitnik
    Сега погледнете първата снимка от пост 591.
    Старта на министър Цветков е извън класирането и имаше чисто медиен и рекламен ефект !
    В колата отзад имаше журналисти, като единия от тях е оператора на "BTV" и това "нарушение" на регламента в случая мисля, че си струваше...

    Коментар


    • От: Откриване на сезона Трявна 2011

      Благодаря от тяхно име за жеста към развиващия се екипаж от нашия отбор. Сигурен съм че ще ни радват и за напред

      Коментар


      • От: Откриване на сезона Трявна 2011

        Не знам, и не познавам екипажа на Черокито с N 70, но тези пичове караха със сърце, за което специални поздравления. Този джип просто летеше...а звука от мотора...уникален !! Браво!!!!
        Там където свършва асфалта, започва моят път!! тел: 0886763494

        Коментар


        • От: Откриване на сезона Трявна 2011

          И аз искам да благодаря на организаторите.Дойдохме,покарахме и сме супер доволни.
          Поне за мен Откриването на сезона е повече купон със състезателен характер/все пак трябва да има тръпка/.
          На дерето на Дебелец видях познати,спрях поприказвахме си.Те дори ме питаха не караме ли за време.
          Втория ден стартирах с липсващ преден ляв амортисьор и изпуснал десен.Знаех,че нямам шансове,но си покарах/докато не се сгъна щангата и се изкриви демпфера/.Брат ми е с изгорена ръка.

          А който иска да се доказва,че е голям състезател има шампионат да ходи да кара там,ако му стиска.

          Коментар


          • От: Откриване на сезона Трявна 2011

            Първоначално публикуван от nikopauno
            Мненията на публиката не са за тука!!! Като ви видим по трасето тогава говорете!!
            Погледнете видеото и белия Реинж Класик с номер 18.

            Чаво мерси за презентацията му .
            Също съжаляваме и за дървото в трасето и за случайната му среща с нас .
            Последно редактирано от jashi1; 22-03-11, 09:34.

            Коментар


            • От: Откриване на сезона Трявна 2011

              Много готин празник. За мен като зрител беше едно прекрасно състезние с много адреналин.
              Опит е името, с което много хора наричат грешките си.

              Коментар


              • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                Първоначално публикуван от nikopauno
                Мненията на публиката не са за тука!!! Като ви видим по трасето тогава говорете!!
                Eми и тебе ще те видим на Хисаря.Там е мястото за моторджийските изяви!
                Недей да страдаш, има една седмица.

                Коментар


                • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                  Браво на всички,добре сте си изкарали.
                  Завиждам ви благородно.
                  Със себе си съм имал повече проблеми,
                  отколкото с всеки друг човек. Нямам по голям враг от самия себе си!!!!!!
                  Да изградим Параклис: www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=113508

                  Коментар


                  • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                    Първоначално публикуван от васето
                    Наградата се видя каква беше,да вози малко момиченце отзад без каска на затворения кръг в неделя,което май беше ''АБСОЛЮТНО ЗАБРАНЕНО''
                    Май някой не чете нагоре. Този участник се пусна извън класирането с журналистка от БиТиВи отзад нарочно.
                    Последно редактирано от zzlatev; 22-03-11, 11:37.
                    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                    www.ADV-Bulgaria.com

                    Коментар


                    • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                      Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                      Този участник се пусна извън класирането с журналистка от БиТиВи отзад нарочно.
                      Дано от bTV направят читав репортаж, това което пуснаха по новините беше чист майтап.

                      Коментар


                      • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                        Първоначално публикуван от Павлов Преглед на мнение
                        Дано от bTV направят читав репортаж, това което пуснаха по новините беше чист майтап.
                        Ще има в неделя подробен репортаж само за състезанието, просто нямаха време за повече обработка...
                        Обстоен репортаж ще има и в предаването "СПОРТНОТО" по ББТ пак в неделя, а довечера ще кача това, което съм записал от неделята...

                        Коментар


                        • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                          Искам да благодаря на всички виновници за това УНИКАЛНО откриване на сезона. Толкова народ на едно място отдавна не ми се беше случвало да видя. Изложбата за ДАКАР, Алманаха, Сътезанието и всичко всичко беше супер. Надявам се след толкова много медийно и управленско (все пак на много малко такива изяви присътват министри) присъствие, Офроуда в България да се популяризира и стане един от водещите спортове. Пожелавам на всички организатори на подобни мероприятия, такова посещение от участници и публика и се надявам да се видим със всички скоро.

                          Поздрави от Тетевен 4х4
                          Suzuki Samurai SJ413 Turbo

                          Коментар


                          • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                            Ако някой има снимки да пусне на Фронтерата която влезе в трасето и забави първите 10 коли поне с половин час!!!! И по скоро на дясната и страна

                            А и да вметна към публиката -друг път не карайте срещу състезанието и по трасето че може некой да не ви види.....от 5 точка до 10 на роудбука имаше поне 5 насрещни коли
                            ПРАВЕТЕ СИ КЕФА БЕ ХОРА!!!!!!!!!

                            Коментар


                            • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                              Ето краткия по БТВ

                              Коментар


                              • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                                [QUOTE=tnt1111;1482625]Ако някой има снимки да пусне на Фронтерата която влезе в трасето и забави първите 10 коли поне с половин час!!!! И по скоро на дясната и страна

                                И на Уазката след нея,че май я разпорих от дясно,но не му беше мястото там .
                                0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X