Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Откриване на сезона Трявна 2011

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Откриване на сезона Трявна 2011

    Първоначално публикуван от capesize Преглед на мнение
    Смърдите от километри!!!! Колко събрахте 10000-15000 лв или повече. и Какво Дадохте????? Вие сте позор за Българския оф-роуд. .
    Понеже аз не съм състезател и съм невеж в тази материя, ще ви предложа за следващото състезание да ви платя всички необходими такси и Вие да се представите достойно като състезател. Ако това не Ви задоволява ще Ви ходатайствам пред Г-н Лагадов да Ви вземе като консултант, и аз ще заплатя Вашия хонорар, който бих желал да го обявите по скоро .

    П.п. Току що разговарях с ОРГАНИЗАТОРИТЕ и Вие можете да бъдете част от следващия организационен екип, чакам Вашата оферта.
    Последно редактирано от OSLAR (ЦВЕТАН ПЕТРОВ); 24-03-11, 14:59.
    Цветан Петров
    "4Х4 АДВЕНЧЪР" ТРОЯН
    0888865583

    Коментар


    • От: Откриване на сезона Трявна 2011

      Първоначално публикуван от capesize Преглед на мнение
      Бяхме там и видяхме "перфектната" организация. Почти премръзнали едвам дочакохме старта който беше обявен за 10-10/30. Пристигнахме на полигона в 10.00 и едвам изтърпяхме всички простотии които се случиха до 13.00/h А за това което се случи с червената Витара пак е по вина на зрителите нали така г-н Христов и г-н Лагадов???? Щеше да има и жертви ако пилота не беше овладял автомобила(въпреки,че нямаше контрол върху него) след скоковете. И пак благодарение на вас "организаторите" не се случи.На места дори нямаше Лента, с която ограничавате трасето( аз лично го прекосих 2 пъти по време на състезанието с мпс-то) Не мога да се съглася г-жа Лагадова да изказва благодарности към самата себе си за "перфектната " организация създадена от съпругът и г-н Лагадов. Смърдите от километри!!!! Колко събрахте 10000-15000 лв или повече. и Какво Дадохте????? Вие сте позор за Българския оф-роуд. Според мен Шампиона в клас т2 е пилота на червената витара на два цели моста.
      Eee, това наистина надмина всякакви граници. Едно е да се отправят критики, друго е да се сипят произволни клевети и обиди. За много по-дребно хулене /и то не публично/, хората подават тъжби и се съдят за сериозни суми. Не е зле да се намесят модераторите. Не знам тези, които клеветят и обиждат, дали познават семейство Лагадови..., но аз ги познавам. Ако Лагадов изкарваше пари от off road, нямаше да му се налага да ремонтира в продължение на месеци собствената си Тойота, която счупи по време на състезание. Засрамете се! Ако някой има по-добра идея за организация на състезание, да я сподели. Ако не - да замълчи и да не се излага. Поклон пред организаторите. Не съм имал по-хубава събота и неделя от година насам!!!
      P.S. относно capesize - да си провери cape-то, защото size-то изглежда малко му стяга...
      Последно редактирано от popov308; 24-03-11, 15:53.

      Коментар


      • От: Откриване на сезона Трявна 2011

        Ей голямо внимание му отделихте на този индивид, а не го заслужава. Стига сте натрапвали неговите мнения! Модераторите са си свършили работата и са го наградили с подобаваща му забрана да не може да пише във форума.
        Надявам се организаторите да не обръщат внимание на дребните капризни душици, защото не си струва.

        Към организаторите: Поздравления за реализацията на това мащабно мероприятие, което няма да е пресилено ако наречем "Празник на оф-роуда". Похвални са и усилията, които направихте за присъствието на медиите и популяризирането на състезанието и любимото на всички тук хоби. Вие си знаете какви усилия ви е струвало, жалко е, че малко хора го оценяват.
        Дано да има повече състезания с такава подготовка, организация, участие на състезатели и присъствие на публика.

        Благодарности и за всички, които отразиха състезанието с клипове и снимки на професионално ниво.

        Успех на всички.
        www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
        0898777327

        Коментар


        • От: Откриване на сезона Трявна 2011

          Първоначално публикуван от capesize Преглед на мнение
          Истината боли Толкова мн нахъсани срещу истината ааааа???? ОРГАНИЗАТОРИТЕ Да не ви дадоха по някой лев да плюете хората които видяха какво стана????
          Или от MONSTER се погрижиха за вас
          От такива като тебе господинчо ми е писнало,на интересен ли се правиш или се опитваш внимание да привлечеш -не знам,но ти предлагам да спреш с глупостите и малоумните си изказвания.Аз знам как се организира състезание и как се намират средства за да го реализираш и колко усилия коства на всеки захванал се с това,така че ако обичаш си затвори плювалника!
          0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

          Коментар


          • От: Откриване на сезона Трявна 2011

            Още веднъж благодарности и поздравления към организаторите и не обръщайте внимание на такива индивиди-ние ще се погрижим.Поздрави!
            0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

            Коментар


            • От: Откриване на сезона Трявна 2011

              Искам да поздравя хората,които успяха да доведат медиите и адмирации за присъствието на министъра.Смятам,че популязирането на тези събития е от изключително значение за развитието на offroad в България.Поздрави за организаторите на това състезание и въпреки,че не обичате критиките,ще си позволя да кажа:г-жо Лагадова,на една дама,на възпитанието не и отива подобен тон!Не забравяйте,че всички сме Хора,няма богопомазани!Умният човек приема както комплименти,ласкателство така и критика! Нека бъдем по добри и по отзивчиви!Специални поздрави за КМЕТА на гр.Трявна,за всичко което е сторил за този красив град!
              "Нищо не е по-смело от глупостта."

              Коментар


              • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                Колеги,този "capesize" явно избива някакви комплекси, това не е първото състезание което не харесва, моля модератора на темата да се заеме ,макар и да не е демократично (както казва някой) нека му се махнат постовете, даже и този като моя където се цитира името му.

                ПП Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с превилегията.
                Mitsubishi Delica 4x4 / Renault Clio III

                Коментар


                • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                  който изобщо не знзят защо са там . И да си харчите парите който изкарахте със здраве и да му дадете некой лев на kapaesize да не вдига толко пара . Незнам дали госпожа Лагадова смърди , но тоя kapasize направо -вони - от простотия и и кво ли не . И следващият път за състезателите дрегер а за публиката -удостоверение за психическа годност -, Еййййййй не съм вярвал , че в България има толкова прост народ .[/QUOTE]
                  Румба грешиш такива идват за да покаожат на женитеси на кое се каэва мъж .
                  Последно редактирано от vatbali; 24-03-11, 19:29.

                  Коментар


                  • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                    Колега CAPESIZE Ти състезател ли си или кибик.
                    И какво означава капесизе че аз съм невеж Навигатор.

                    Коментар


                    • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                      колеги някой няма ли да пусни снимки на хлапето което се мята в дебелската рекичка.

                      Коментар


                      • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                        Първоначално публикуван от valkov.val Преглед на мнение
                        Колега CAPESIZE Ти състезател ли си или кибик.
                        И какво означава капесизе че аз съм невеж Навигатор.
                        капасъз - нехранимайко, разбойник. капистра - верига и оглавник на кон, вол, бивол. капична - катурна, обърна. капище - езически храм, светилище ...
                        treasures.zonebg.com/dict.htm - Кеширана версия - Подобни
                        Цветан Петров
                        "4Х4 АДВЕНЧЪР" ТРОЯН
                        0888865583

                        Коментар


                        • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                          Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                          И аз искам спонсори. И по бързо, че съм нервен. Тия дето ходиха на майната си, имаха толкова спонсори, че кинтите дето им останаха ще ги харчат поне 2 живота.
                          Що не си намериш и ти спонсори, та да ги харчиш тези спонсорски пари поне 2 живота!!! Да ама не, защото се спонсорират тези дето могат, а не тези дето хленчат, т.е. хората които правят нещата да се случват!

                          Коментар


                          • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                            Първоначално публикуван от Васил_Димитров Преглед на мнение
                            Що не си намериш и ти спонсори, та да ги харчиш тези спонсорски пари поне 2 живота!!! Да ама не, защото се спонсорират тези дето могат, а не тези дето хленчат, т.е. хората които правят нещата да се случват!
                            Ти май не си на контакт?
                            За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                            Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                            Коментар


                            • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                              Състезанието беше много добро!Браво на организаторите и на всички състезатели.Всички бяха много добри но за мен най-добър беше УАЗ-V8. Случаини хора УАЗ не карат!

                              Коментар


                              • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                                Много ми хареса откриването на сезона Трявна 2011.
                                Имаше от всичко по много.
                                ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X