Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Откриване на сезона Трявна 2011

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Откриване на сезона Трявна 2011

    Първоначално публикуван от Васил_Димитров Преглед на мнение
    Що не си намериш и ти спонсори, та да ги харчиш тези спонсорски пари поне 2 живота!!! Да ама не, защото се спонсорират тези дето могат, а не тези дето хленчат, т.е. хората които правят нещата да се случват!
    Таргата така да се каже се иронизира поста преди неговия.

    Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
    Ти май не си на контакт?
    Абе той май акумулатор няма ти за "контакт" питаш.


    Право да коментират организацията на това мероприятие имат само тези които са организирали подобно, всички други които го правят са дървени философи без грам покритие.

    Организаторите сме на изчезване заради такива дървени философи, които не си дават сметка колко труд е положен и какъв екип трябва за да можем ние да се 'кефим' по трасето.

    Поздрави на целия орга тим догодина пак, оказа се че това мероприятие е първата стъпка към републиканския шампионат. Само така можем да привлечем нови участници там.

    Коментар


    • От: Откриване на сезона Трявна 2011

      Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
      Таргата така да се каже се иронизира поста преди неговия.



      Абе той май акумулатор няма ти за "контакт" питаш.


      Право да коментират организацията на това мероприятие имат само тези които са организирали подобно, всички други които го правят са дървени философи без грам покритие.

      Организаторите сме на изчезване заради такива дървени философи, които не си дават сметка колко труд е положен и какъв екип трябва за да можем ние да се 'кефим' по трасето.

      Поздрави на целия орга тим догодина пак, оказа се че това мероприятие е първата стъпка към републиканския шампионат. Само така можем да привлечем нови участници там.
      що се отнася до това кой има право да коментира-мисля че всеки може да си изкаже мнението .присъствах на траяла кадето организацията не беше на необходимото ниво /няма да изпадам в подробности/,но като цяло се получи добре.радвам се че има хора в БЪЛГАРИЯ които се опитват да направят нещо . надявам се в бъдеще да се поучат от грешките си . а до самите състезатели-карахте страхотно и /повечето/ машини бяха много добре подготвени . УСПЕХ ЗА НАПРЕД И НА УЧАСНИЦИ И ОРГАНИЗАТОРИ
      ЕКШЪНА ЗАПОЧВА ТАМ КАДЕТО СВЪРШВА ПЪТЯ

      Коментар


      • От: Откриване на сезона Трявна 2011

        Дойдох, видях НЕ победих ! Участвах за първи път на състезанието но от сега се записвам за догодина.За мен е важен олимпийският принцип /с всичките кифтета в соса /. Благодаря на организаторите, участниците и не на последно място на публиката която ни подкрепяше с овациите си. Прекарах чудесни два дни сред приятели и колеги.
        ДИМИТЪР ВЪЛЕВ- ЧИЧО МИТКО /ОРИГИНАЛЪТ/
        ЛАНДРОВЪР ДИСКАВЪРИ-1
        0896 846 246

        Коментар


        • От: Откриване на сезона Трявна 2011

          Откриването на шампионат 2011 много ми хареса. Получи се страхотен купон. Поздравления за Лагадов, Въшемура и компания. Чакаме откриване 2012, а гледам, че има вече и записан Митака-Боевски
          В А Р Н А О Ф Р О У Д 4-6 май 2018 - ТO THE LAST BREATH...
          TLC-80 1HD-FT

          Коментар


          • От: Откриване на сезона Трявна 2011

            Нали знаете вица за българите в ада , че само на нашия казан нямало дявол да пази защото , като някой почне да излиза другите го дърпат надолу. Хората просто завиждат и за това оплюват , на някой като му е направило впечатление нещо да го напише като съвет, защо трябва да се държи такъв тон . Никой не може да отрече ,че като цяло състезанието беше несравнимо

            Коментар


            • От: Откриване на сезона Трявна 2011

              На мен също ми хареса много състезанието и като чета какви глупости пишат някой колеги да напиша и аз една.Другият път да направите един седалков лифт на тази ''МОГИЛКА'' ,че ми излезе джигера докато се къча пеша по кординатите.Сега сериозно моята единствена забележка е,че трябваше да се обявяват състезателите като стартират за да може ние кибиците да се орентираме по добре.
              Jeep Гранд Чероки 3.1

              Коментар


              • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                Вярно! Това щеше да надуе атракцията!
                Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
                Най-добрите ми спомени са предстоящите!

                Коментар


                • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                  Баси джафканицата...
                  Нямах възможност да дойда, нито като състезател, нито като публика, обаче следах темата с интерес до класирането, което е на е на 25-та страница. Оттам до тук само СПАМ, клюки и обиди.
                  Колеги - стегнете се малко органуизацията за 100 машини не е МАЙТАП-работа и се надявам по достойнство да уважим труда им. А колкото до съдийските решения, затапвания, неточности ... нямам как се се предвидят и избегнат всички неща.
                  Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
                  http://www.cardomain.com/ride/2562837

                  Коментар


                  • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                    Право да коментират организацията на това мероприятие имат само тези които са организирали подобно, всички други които го правят са дървени философи без грам покритие.

                    Организаторите сме на изчезване заради такива дървени философи, които не си дават сметка колко труд е положен и какъв екип трябва за да можем ние да се 'кефим' по трасето.

                    Поздрави на целия орга тим догодина пак, оказа се че това мероприятие е първата стъпка към републиканския шампионат. Само така можем да привлечем нови участници там.
                    На вас може би са Ви поникнали крила,но доколкото знам тук всеки може да изкаже мнение,а дали някой ще го вземе под внимание е друг въпрос.Искам да Ви кажа,че миналата година състезанието беше десет класи над тазгодишното,може би организаторите си имат причина,но за съжаление няма градивност.На това мероприятие имаше пълна дезинформация,както за състезатели,така и за публика,а все пак това е състезание не уикенд в гората.За това критиката е важна стига човек да може да я приеме и да си вземе поука.А когато има проблем и той се обясни с добра дума,всеки ще бъде съпричастен.
                    "Нищо не е по-смело от глупостта."

                    Коментар


                    • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                      Първоначално публикуван от chaky Преглед на мнение
                      На вас може би са Ви поникнали крила,но доколкото знам тук всеки може да изкаже мнение,а дали някой ще го вземе под внимание е друг въпрос.Искам да Ви кажа,че миналата година състезанието беше десет класи над тазгодишното,може би организаторите си имат причина,но за съжаление няма градивност.На това мероприятие имаше пълна дезинформация,както за състезатели,така и за публика,а все пак това е състезание не уикенд в гората.За това критиката е важна стига човек да може да я приеме и да си вземе поука.А когато има проблем и той се обясни с добра дума,всеки ще бъде съпричастен.
                      +1 , или да се направи тема за отрицателните изказвания където да пишат всички които имат забележки. Така няма да се дразнят супер доволните а организаторите със сигурност ще прочетат нещо което ще им е полезно за догодина,без разбира се да се налага да влизат в диалог и да се обясняват на имащите претенции.
                      http://vbox7.com/play:398e8b82

                      Коментар


                      • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                        Първоначално публикуван от chaky Преглед на мнение
                        На вас може би са Ви поникнали крила,но доколкото знам тук всеки може да изкаже мнение,а дали някой ще го вземе под внимание е друг въпрос.Искам да Ви кажа,че миналата година състезанието беше десет класи над тазгодишното,може би организаторите си имат причина,но за съжаление няма градивност.На това мероприятие имаше пълна дезинформация,както за състезатели,така и за публика,а все пак това е състезание не уикенд в гората.За това критиката е важна стига човек да може да я приеме и да си вземе поука.А когато има проблем и той се обясни с добра дума,всеки ще бъде съпричастен.
                        Заради изцепките с публиката, на които бях свидетел нищо чудно догодина дезинформацията да е по-голяма.
                        Като участник и зрител не намирам негативна промяна в стандарта на състезанието.
                        ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                        Коментар


                        • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                          Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                          Заради изцепките с публиката, на които бях свидетел нищо чудно догодина дезинформацията да е по-голяма.
                          Като участник и зрител не намирам негативна промяна в стандарта на състезанието.
                          Ама кво разбираш ти? Гледай горе какви капацитети има чак ме развеселяват.

                          Коментар


                          • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                            Само този,който нищо не прави-той не греши.Но това не му дава право да плюе по труда на другите.
                            Последно редактирано от VE LA; 27-03-11, 13:08.

                            Коментар


                            • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                              Поздрави на оргонизаторите и на всички участници . И мисля , че не трябва да се отдава такава чест да се коментира колегата. Който сигурно си няма и хал хабер за какво става на въпрос. Ако е толкова отворен да му закараме 100 джипа пред тях и тои само да ги премести на 1км.

                              Коментар


                              • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                                Най-после и аз да имам достъп до компютър.
                                Благодаря на организаторите за доброто преживяване. Поздрави на всички участници от екипаж 76.
                                Ако някой ни е снимал моля да прати снимки на лични.
                                Аз ще му пратя снимки на него ако го имам)))
                                Догодина пак с още по-интересно трасе

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X