Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Откриване на сезона Трявна 2011

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Откриване на сезона Трявна 2011

    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
    Да кажа какво видях аз по отношение на сивото Роки. Бях точно там, имам снимана ситуацията на клипче, но имам проблеми с акаунта си в YouTube, ще го кача по-късно.
    Та Рокито остана без предно задвижване затова беше извадено от трасето. Иначе нямаше шанс за минаване през голямата кал. То джиповете с два моста едвам се измъкваха...
    Потвърждавам,че Рокито беше без предно.
    Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
    Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
    Враца

    Коментар


    • От: Откриване на сезона Трявна 2011

      Да кажа и аз няколко думи като участник в този голям празник на оффроуда...
      Йосиф и компания вдигнаха много летвата пред нас организаторите, за сега в историята на оффроуда от 2001-ва година това е най-голямото състезание от към участници, най-интересното за публиката и най-богатото от към събития
      И съвсем оправдани са закъсненията в часовия график, защото никой не си задава въпроса как се прави организация за толкова участници и толкова публика в един ден и на едно място...
      За мен най-радостно беше, че нивото на състезателите и машините се е вдигнало много и дори в класа на любителите се подготвят професионално и отговорно
      Очаквам много от тях да се влеят и в шампионата, защото ще затруднят доста от Експертите
      Радвам се, че се видях с толкова много "стари муцуни", запознах се с нови приятели и се изкефих, че нашия спорт върви напред напук на всичко в държавата
      Благодаря на Организатори, спонсори, участници и публика за този празник


      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
      ....
      Освен леката заигравка с МЛ-овете, но те си знаят защо
      А според мен това вместо реклама си беше антиреклама за мерцедес. Добре, че бяха Г-класите да измият очите на фирмата
      Кольо, лоша реклама няма Все пак дойдоха 12 журналисти от 8 медии и видяха що е оффроуд и какво правим
      Вярвай ми, станаха фенове...а на нас ни трябват журналистите, за да знаят хората какво правим и как го правим
      И евала на Мерцедес, че си дадоха колите (нови бяха) на неопитни (да не кажа друга дума ) журналистки


      Първоначално публикуван от Павлов Преглед на мнение
      ... Разбирам, че имате нужда от реклама и министъра е важен, но ние се бяхме наредили там за точки. Беше редно поне да ни предупредите.
      Министъра трябваше да кара и в събота, но заради работния ден не успя да дойде...
      Под въпрос беше и за неделя и дали ще кара, като плана беше да дава старта.
      Под адреналина и мириса на бензин обаче реши да кара и се пуснахме.
      Извинявам се, ако сме ви забавили и сте се лишили от ценни точки, но той си мина доста прилично трасето и не "затапи" състезатели, а напротив...нас ни бавеха
      Поздрави на всички, за следващата година още по-добро откриване

      Коментар


      • От: Откриване на сезона Трявна 2011

        Стахотно трасе и отлично подготвени машини виждам,честито на победилите,евала на всички участници.
        LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
        Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

        Коментар


        • От: Откриване на сезона Трявна 2011

          Много готино състезание направо ми напълни душата и двата дена

          Коментар


          • От: Откриване на сезона Трявна 2011

            Като участник в състезанието мога само да кажа, че беше отлично организирано и проведено.Мината година пак участвах, догодина пак ще бъда там,а на тези които не им харесва мога само да кажа- ми не идвайте бе хора, защо трябва да се нервирате и ядосвате излишно.И на мен не ми харесаха тапите по трасето и първия и втория ден,но не съм почнал да плюя организаторите.В неделя сутринта разбрах че сме наказани с 2 часа и съвсем културно отидох при Събин и го помолих да ми покаже за какво ни е наказанието,човека ни обясни и всичко приключи.Айде стига с просташките изказвания и простотий!
            0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

            Коментар


            • От: Откриване на сезона Трявна 2011

              Първоначално публикуван от kivv1973 Преглед на мнение
              Спокойно на завоя можеше да му обършеш калника как се стърпя да не го направиш не знам колега
              Беше по-бърз и ни затвори завоя. Нямах никаква причина да го удрям.

              Много ми хареса черокито с номер 70, колега, много добро каране на затвореното трасе!

              Коментар


              • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                Отново супер организирано състезание. Огромни благодарности на целият организационен екип и на всички участници, които успяха да сътворят този празник! Започваме обратното броене. Чакаме март 2012г. Надявам се довечера да ми остане време да кача и аз някоя друга снимка.
                Женя Вълчанова 0888272565

                Коментар


                • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                  Поздрав на всички-организатори,участници и публика, станали свидетели на този страхотен празник!.Аплодисменти за цялата пловдивска банда, а най вече за екипажа на оранжевата вихрушка, вервайте ми няма нужда да сменяте цвета така се твори история!!! А догодина по малко аварии и повече челни места!... Към организаторите- моля обърнете по-голямо внимание на безопастноста на публиката...

                  Коментар


                  • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                    Възхищение и поклон пред организаторите сем. Лагадови и съмишлениците/приятелите им, Тодор, Сабин, Злати, пред участниците дали толкова много от себе си за представяне и за публиката, пред самата публиката която е сериозен фактор за състезанието.
                    Отговорността и ангажираността на всички тях е пример за следване и подражание във всяка една човешка дейност.
                    Видяхме едно европейско състезание...да,да... нали сме в Европа. И като организация, участие и визия беше европейско.
                    Защо пък да не го видим и включено в европейски и световен календар.
                    Последно редактирано от Christo; 21-03-11, 11:50.
                    Колкото е по-добър джипа, толкова по-далеко ходиш за трактор и попадаш на по-пиян тракторист

                    Коментар


                    • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                      А относно публиката, наистина не е лошо да се помисли нещо например на по опасните места два реда с лента. Едната да ограничава състезателите ,а другата зрителите както беше направено до подиума за награждаване, смятам че имаше ефект.

                      Коментар


                      • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                        Коментар


                        • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                          Коментар


                          • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0872.jpg
Прегледи:1
Размер:232.3 КБ
ID:5262185

                            Редно е да Ви покажа и човекът, който изтегли голям брой състезатели на калната локва край Дебелец - Стойно от Габрово /със синьото яке всредата/. Поне 20 пъти дра в калта и опъва лебедката на собствения си Лендкруйзер - напълно безплатно. Без него, състезанието нямаше да приключи по този начин....

                            Коментар


                            • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                              Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                              Да кажа какво видях аз по отношение на сивото Роки. Бях точно там, имам снимана ситуацията на клипче, но имам проблеми с акаунта си в YouTube, ще го кача по-късно.
                              Та Рокито остана без предно задвижване затова беше извадено от трасето. Иначе нямаше шанс за минаване през голямата кал. То джиповете с два моста едвам се измъкваха...
                              Рокито счупи преден мост така ее...
                              То бе спряно от съдята когато минаваше покраи закъсалите джипове (нека съдята каже че не е било така ....)
                              Доколкото знам пилота избира как да кара по трсето (или се бъркам....)ако ще и на резервна гума да се движи ???
                              Съдята нека сподели дали джипа бе закъсал при отстраняването му и защо бе спрян???(само че да има напредвид при отговора си че до него бях с включена видео камера която записва и звук дори)
                              Пилота на джипа предложи ли на съдята да помогне на закъсалия колега пред него да го извади назад след като видя че няма да го пуснат да протължи ???
                              Какъв отговор му даде съдя помниш ли??
                              Значи оная печка ПАТРОЛ май беше можа да пуши и да дими две обиколки (но го видя че и двата моста му въртят и тои можеше да продължи хаххаа
                              е смешно еее
                              А това даден джип дали може само на заден ли само на преден ли е божа работа (докат се не види не може се каже ) ми че той се класираше в финалната 4-ка ми ако повредата се окаже нищожна примерно отключил се хъб
                              Не съм потърпевш за дадения случеи но ми направи адско гадно впечатление.....

                              Коментар


                              • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                                Искам да поздравя моя пилот Венци Стайков със отровно зелената Тойота чрез тази тема!

                                Невероятен човек и приятел, с невероятна кола караща и на 3 гуми!!!

                                Ако и догодина ме иска за навигатор ще сме в 3-ката-гарантирано!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X