Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Откриване на сезона Трявна 2011

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Откриване на сезона Трявна 2011

    Първоначално публикуван от popov308 Преглед на мнение
    Ееех колеги, ех класиране, ех джип № 66, награди, наказания и ... кой е бил с по-голям... Елементарно - на който не му е харесало да участва, следващия път да заповяда в публиката. Там купонът беше пълен. Всички се класирахме - да гледаме от удобно място и всички имахме награда - хубави снимки, клипове, порции кал и приятен спомен за цял живот!!!
    Колега,ти въобще ясно ли ти е за какво съм писал.

    Коментар


    • От: Откриване на сезона Трявна 2011

      Колеги,неприятно ми е да чета безсмислени препирни и да разваляме и спамим темата.По-добре да не обръщате внимание на такива постове,просто ги пропускате и толкоз,ако ли не уведомявате с бутон "червен триъгълник" модераторите за съответния пост и модераторите ще вземат мерки.Нека не си разваляме кефа от страхотното събитие,което всички преживяхме!!!
      Последно редактирано от nickbochev; 22-03-11, 00:23. Причина: призив за определен тип гласуване на репутация
      2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

      Коментар


      • От: Откриване на сезона Трявна 2011

        Първоначално публикуван от Гена Преглед на мнение
        Колега,ти въобще ясно ли ти е за какво съм писал.
        Мнението ми не беше забележка към теб Гена, нито участие в спора. Исках само да онагледя от къде вземам повод за репликата си. Вероятно, недоволните от състезанието трябва да открият своя тема. Тук още от вчера е заредено с положителни емоции, които няма нужда да разваляме.

        Коментар


        • От: Откриване на сезона Трявна 2011

          Първоначално публикуван от popov308 Преглед на мнение
          Мнението ми не беше забележка към теб Гена, нито участие в спора. Исках само да онагледя от къде вземам повод за репликата си. Вероятно, недоволните от състезанието трябва да открият своя тема. Тук още от вчера е заредено с положителни емоции, които няма нужда да разваляме.
          Извинявай,явно аз не съм те разбрал

          Коментар


          • От: Откриване на сезона Трявна 2011

            Първоначално публикуван от nikopauno
            Рокито 1 пат мина от там на заден мост какво му пречеше да мине още 1 пат!!На 100000% щяхме да минеме от там но се появи някъв съдия
            кЪт тъ глеаам колко си упорит, се замислям,че можеше да излезеш и на заден, само, че финалната серия трябваше да се проведе на фарове
            Цветан Петров
            "4Х4 АДВЕНЧЪР" ТРОЯН
            0888865583

            Коментар


            • От: Откриване на сезона Трявна 2011

              Първоначално публикуван от nikopauno
              Рокито 1 пат мина от там на заден мост какво му пречеше да мине още 1 пат!!На 100000% щяхме да минеме от там но се появи някъв съдия
              Наистина спрете да занимавате хората с вас.
              Второ ,поинтересувайте се или прочетете за този според вас ''някъв съдия" ,че е човек с име в оффроуда.
              И трето помислете да си оправите правописа или ако ви е невъзможно не пишете ,а четете повече.

              Коментар


              • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                няма ли вече някои модератор да се намеси да влокира постовете на този (nikopauno)
                Последно редактирано от nickbochev; 22-03-11, 00:48. Причина: редукция на лични квалификации

                Коментар


                • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                  Първоначално публикуван от vuchovia Преглед на мнение
                  няма ли вече някои модератор да се намеси да влокира постовете на този (nikopauno)
                  Колега Рокито щеше да мине на заден мост още един път ако не бяха ония скрапове в калта... нормално е човека да се засяга... бил е 600км път и на крачка от класирането го дисквалифицират... постави се на негово място да Ви видя добре ли ще се чуствате... Нормално е да се засяга и да се ядосва... то Аз ако съм докато не счупя и задния няма да се откажа...
                  Последно редактирано от nickbochev; 22-03-11, 00:49. Причина: редукция на цитат
                  Ако няма каде да отидеш , ела на себеси

                  Коментар


                  • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                    Калта в локвата още не е изсъхнала. Ако искате...
                    Има ли желание-има и начин!

                    Коментар


                    • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                      Имаше един човек със сива тойот от Габрово в публиката на канала, благодарности за това че ни помогна с лебетката си.

                      Коментар


                      • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                        Благодаря на организаторите за празника на офроуда ,на който присъствахме и участвахме!
                        Поздравления за победителите и специално за екипажа с N 70 с Джип Чероки
                        Иван Шидерски/Данаил Иванов от Сливен!
                        Ако имаха повече опит с навигацията и роудбука със сигурност щяха да са по-напред в класирането от третото място,а видяхте как се представиха в неделята/мисля,че най-добро време в двата класа,но това май вече е традиция/.
                        Още веднъж поздравления на всички и повече късмет занапред!
                        0887/400121 Антон Донев

                        Коментар


                        • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                          Еее, това е министъра, кара извън класирането, беше четвърта кола в гонката, и е извън регламента.

                          Ма като видях колко газ раздава-стана ми ясно защо са толкова високи цените на дизела-с такъв разход това гориво се харчи като топъл хляб
                          Има ли желание-има и начин!

                          Коментар


                          • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                            Искам да ви помоля да качвате в тази тема само най-атрактивните снимки,а не всичко,което сте снимали.Страниците трудно се зареждат и не мога да намеря написаното между тях.Има отделна тема само за снимки.Благодаря!

                            Коментар


                            • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                              Първоначално публикуван от kosio7808 Преглед на мнение
                              Вече някъде по трасето. И изненада. Състезтелите пристигат, а има закъсали зрители в трасето:...
                              Благодаря на всички за невероятното състезание!
                              Много се радвам,че колегата пусна точно тези снимки, обърнете внимание кои състезатели са на тапата и кой е създал тази тапа. Определено на това място са се събрали първите 5-6 състезателя като първия е най ощетен, НО никой от тях не е мъркал, и знаете ли защо, защото са професионалисти!
                              Последно редактирано от Yaro; 22-03-11, 07:52.
                              Цветан Петров
                              "4Х4 АДВЕНЧЪР" ТРОЯН
                              0888865583

                              Коментар


                              • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                                Цецо ние бяхме пета или шеста кола на тапата стояхме 10 или 15 мин но нямаме никакви претенций.
                                След нас сее минавало без чакане.
                                Дори един зрител ме черпи слънчоглед хем караме хем семки люпим.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X