Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Откриване на сезона Трявна 2011

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Откриване на сезона Трявна 2011

    Първоначално публикуван от gen4 Преглед на мнение
    Това и за любителите ли се отнася?
    Пише : Задължително оборудване пожарогасител мин. 2 кг.,освен ако си нямате противопожарна система монтирана в автомобила

    Коментар


    • От: Откриване на сезона Трявна 2011

      Първоначално публикуван от jashi1 Преглед на мнение
      Пише : Задължително оборудване пожарогасител мин. 2 кг.,освен ако си нямате противопожарна система монтирана в автомобила
      Благодаря за пояснението колега, но ще си запазя правото да получа отговор от човека/хората към които съм го задал.
      Миналата година не се стигна до там да правим на въпрос колко кг са ни пожарогасителите - на любителите. Както и за задължителните хай-джакове, но да не изпадаме в дребнавости.................
      и да ги имаме, при положение че няма къде да ги закачим и ползване на любителските джипки не мисля че би имало голяма полза..................
      Последно редактирано от gen4; 15-03-11, 20:58. Причина: допълване
      TG

      Коментар


      • От: Откриване на сезона Трявна 2011

        Първоначално публикуван от MGEORGIEV Преглед на мнение
        ако може някои да ни посочи къде да си паркираме тира ,който ще ни докара джипките.благодарим ви предварително.
        няма проблем аз съм от Трявна и ще ви покажа сигурно място за тира ако решите обадете се казвам се иваило номера ми е 0898425978

        Коментар


        • От: Откриване на сезона Трявна 2011

          В този ред на мисли ,ако машината има лебедка хаи джак задължителен ли е?

          Коментар


          • От: Откриване на сезона Трявна 2011

            Е как ще си смените гумите? Не ви го пожелавам ха ха, ама...
            Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
            Най-добрите ми спомени са предстоящите!

            Коментар


            • От: Откриване на сезона Трявна 2011

              Първоначално публикуван от MGEORGIEV Преглед на мнение
              ако може някои да ни посочи къде да си паркираме тира ,който ще ни докара джипките.благодарим ви предварително.
              На авто полигона има достатъчно място за 50 тира.
              GSM 0888 708 408 www.risk-gabrovo.com

              Коментар


              • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                Първоначално публикуван от gen4 Преглед на мнение
                Това и за любителите ли се отнася?
                АБСОЛЮТНО ЗАДЪЛЖИТЕЛНО.Повечето знам че карате с АГУ ТАКА ЧЕ ............ ЗА ВАШАТА БЕЗОПАСНОСТ КОЛЕГИ.В състезанията до момента има 4 напълно изгорели джипа,поради причината ,че нямаха пожарогасители .За съжаление съм ги виждал лично как изгарят.
                Последно редактирано от josif lagadov; 16-03-11, 08:32.
                GSM 0888 708 408 www.risk-gabrovo.com

                Коментар


                • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                  Първоначално публикуван от autoextreme Преглед на мнение
                  В този ред на мисли ,ако машината има лебедка хаи джак задължителен ли е?
                  Колегата SOBAX най точно ви е отговорил.Ако сменяте гума в дълбокия и много кален коловоз незнам как ще вдигнете джипа със стандартния крик,с лeбедката ли ,а ако няма дърво .................... ЕТО ВИ ЕДНА ТАПА .
                  Последно редактирано от josif lagadov; 18-03-11, 08:49.
                  GSM 0888 708 408 www.risk-gabrovo.com

                  Коментар


                  • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                    Първоначално публикуван от josif lagadov Преглед на мнение
                    ....ATV машини и мотоциклети стартират само ако са оборудвани с уреди за навигация по пътна книга, т.е. холдер и трипмастер ![/COLOR][/SIZE]
                    при желание само за втория ден(затворения кръг) пак ли трябва холдер и трип, т.е възможно ли е само втория ден да се кара без холдер и трип?
                    Живота втора серия няма.

                    Can-am Renegade 800R XXC
                    Honda TRX 450ER

                    Коментар


                    • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                      Първоначално публикуван от gen4 Преглед на мнение
                      ... Както и за задължителните хай-джакове, но да не изпадаме в дребнавости................. и да ги имаме, при положение че няма къде да ги закачим и ползване на любителските джипки не мисля че би имало голяма полза..................
                      Каква работа има кола, която не може да се вдигне с хай-лифт, в трасето на офроуд състезание ?!?
                      Ние не сме неутрални!

                      Коментар


                      • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                        Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                        Каква работа има кола, която не може да се вдигне с хай-лифт, в трасето на офроуд състезание ?!?
                        Ами в този ред на мисли има още поне дузна неща без които "колата" не би трябвало да има работа по трасе на офроуд съзтезание - едно от тях е подходящи гуми например............
                        Както и да е, този въпрос приключва с отговора на Йосиф.

                        Благодаря.
                        TG

                        Коментар


                        • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                          Първоначално публикуван от intermeto Преглед на мнение
                          при желание само за втория ден(затворения кръг) пак ли трябва холдер и трип, т.е възможно ли е само втория ден да се кара без холдер и трип?
                          ОБЯСНЯВАМ ОЩЕ ЕДИН ПЪТ,КЛАСИРАНЕ ОТДЕЛНО ЗА ДВАТА ДЕНА ЩЕ ИМА ЕДИНСТВЕНО В КЛАС Т2.КЛАСИРАНЕТО ПРИ МОТОРИ И АТВ ЩЕ БЪДЕ ОВЕРАЛ ОТ ДВАТА ДЕНА,ТАКА КАКТО И ПРИ КЛАС Т1.Ако изтърпите около 20 дена ето ви анонс за http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...707&pagenumber=
                          GSM 0888 708 408 www.risk-gabrovo.com

                          Коментар


                          • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                            За да разсея още малкото останали неясноти, преди автомобила да стигне до старта, той трябва да се подреди зад стартовата линия. Там ще бъде проверен за каски, колани, пожарогасители, здраво закрепени предметни или не в купето и всичко според изискванията. Това става за минута-две и ако автомобила и плотите отговарят на всички изисквания, се допуска до стратовата линия и може да кара. Това няма да е техническия преглед, задължителен преди всяко състезание, а просто финална проверка дали най-важните неща са наред. Участниците от миналата година си спомнят това, сега пак ще е така.
                            LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                            www.ADV-Bulgaria.com

                            Коментар


                            • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                              Първоначално публикуван от autoextreme Преглед на мнение
                              В този ред на мисли ,ако машината има лебедка хаи джак задължителен ли е?
                              Втози ред на мисли,ако имаш хай джек,не ти трябва и лебедка!

                              Коментар


                              • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                                Убедихте ме ще има и хаи джак и подложка за него.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X