Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Откриване на сезона Трявна 2011

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Откриване на сезона Трявна 2011

    Първоначално публикуван от Павлов Преглед на мнение
    Беше по-бърз и ни затвори завоя. Нямах никаква причина да го удрям.

    Много ми хареса черокито с номер 70, колега, много добро каране на затвореното трасе!
    да и на мен ми хареса добре се държеше на трасето

    Коментар


    • От: Откриване на сезона Трявна 2011

      браво на всички и да кажа на № 18 да си носи повече гориво или да не натиска толкова много ние бяхме групата от трявна дето му помогнахме да зареди !!!

      Коментар


      • От: Откриване на сезона Трявна 2011

        Първоначално публикуван от josif lagadov Преглед на мнение
        Специалната награда на мероприятието ще получи участника на когото му се падне номер 100 .
        Евала на всички участници !!! Каква ли беше наградата за УЧАСТНИКА на когото се ПАДНА номер 100 ??? г-да Организатори. На следващото Ви състезание сигурно ще му се падне номер 1.

        Коментар


        • От: Откриване на сезона Трявна 2011

          искам да благодаря на всички стартирали добре се получи и двата дена беше страхотно и публиката се радваше на всички точки които гледаха по трасето !!!

          Коментар


          • От: Откриване на сезона Трявна 2011

            Първоначално публикуван от coki Преглед на мнение
            искам да благодаря на всички стартирали добре се получи и двата дена беше страхотно и публиката се радваше на всички точки които гледаха по трасето !!!
            i да кажа на № 18 белия ровър да зарежда повече бензин за следващите състезания добре че му помогнахме да до зареди на 18 км преди финала

            Коментар


            • От: Откриване на сезона Трявна 2011

              Първоначално публикуван от rocky2000 Преглед на мнение
              Евала на всички участници !!! Каква ли беше наградата за УЧАСТНИКА на когото се ПАДНА номер 100 ??? г-да Организатори. На следващото Ви състезание сигурно ще му се падне номер 1.
              Едва ли да си прав колега. Популяризирането на офроуда е особенно важно и присъствието на член на кабинета е крачка в тази посока и успех за организаторите. Най-малко съм привърженик на която и да е политическа формация, но да си уважаваме правителството, каквото и да е, е българско, избрано от болшинството. А и човека взе участие с хъс...и дим. Аз пък му пожелавам пак да дойде в следващото ни състезание, и със сигурност ще получи полагащия му се по реда на записване номер.
              Последно редактирано от Christo; 21-03-11, 16:11. Причина: допълнение
              Колкото е по-добър джипа, толкова по-далеко ходиш за трактор и попадаш на по-пиян тракторист

              Коментар


              • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                Благодаря на организаторите всичко беше страхотно,благодаря и на учасниците че се раздадоха,догодина сам на старта.

                Коментар


                • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                  Първоначално публикуван от kivv1973 Преглед на мнение
                  Рокито счупи преден мост така ее...
                  То бе спряно от съдята когато минаваше покраи закъсалите джипове (нека съдята каже че не е било така ....)
                  Доколкото знам пилота избира как да кара по трсето (или се бъркам....)ако ще и на резервна гума да се движи ???
                  Съдята нека сподели дали джипа бе закъсал при отстраняването му и защо бе спрян???(само че да има напредвид при отговора си че до него бях с включена видео камера която записва и звук дори)
                  Пилота на джипа предложи ли на съдята да помогне на закъсалия колега пред него да го извади назад след като видя че няма да го пуснат да протължи ???
                  Какъв отговор му даде съдя помниш ли??
                  Значи оная печка ПАТРОЛ май беше можа да пуши и да дими две обиколки (но го видя че и двата моста му въртят и тои можеше да продължи хаххаа
                  е смешно еее
                  А това даден джип дали може само на заден ли само на преден ли е божа работа (докат се не види не може се каже ) ми че той се класираше в финалната 4-ка ми ако повредата се окаже нищожна примерно отключил се хъб
                  Не съм потърпевш за дадения случеи но ми направи адско гадно впечатление.....
                  Айде малко отпред назад. Последното Ви изречение от тирада в цитата започва с...Не съм потърпевш за дадения случеи...
                  Та като не сте потърпевш, най-добре не се палете излишно. Състезанието има Правилник, пуснат преди 20 страници в тая тема. Там е описано как и кога се подава контестация. Ако е имало проблем за участниците с Роките, те самите знаят как да реагират. Няма нужда от Вашата техническа експертиза и разиграване на вероятности от типа ... отключен хъб...
                  LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                  www.ADV-Bulgaria.com

                  Коментар


                  • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                    Благодарим на всички за добрите думи.Получи се едно добро състезание благодарение и на вас-участници и зрители.И от това състезание си извадихме поуки,видяхме си грешките и следващата година ще стане още по добро,като организация.
                    Състезателят с номер 100 не е получил никаква награда.Йосиф имаше намерение да даде една бутилка уиски на реално записалия се 100-тен участник,но не стигнахме до тази бройка.87 джипа,4 мотора и 4 atv-та.
                    Още веднъж едно голямо благодаря от нас Йосиф Лагадов,Вера Лагадова,Пламен Николов-Въшимура,Женя Николова,Диляна Лагадова.
                    Благодарим на всички,които ни помогнаха:Тодор Христов,Мариела Христова, Валтера и Цецо от Троян,Иван Маринов,Събин Коларов,Явор от Козлодуй,Злати Златев,Миро,Георги Лалев,Стойно,Тачката и компания от Габрово.И на всички спонсори за предметните награди.
                    Последно редактирано от VE LA; 21-03-11, 16:57.

                    Коментар


                    • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                      Относно №66 Той има време на първата обиколка 3,04 мин.Вероятността да попадне в челната 4-ка губи още със закъсването в калта.Изтеглен е назад от съдиите и пак не е могъл да тръгне поради повреда във предното.Именно съдиите са тези,които решават кой пречи в трасето.Аз гледах много записи и не видях на някой да не му помагат.Напротив,всички закъсали получиха помощ и няма причина към този екипаж да има по-особено отношение.

                      Коментар


                      • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                        Първоначално публикуван от VE LA Преглед на мнение
                        Относно №66 Той има време на първата обиколка 3,04 мин.Вероятността да попадне в челната 4-ка губи още със закъсването в калта.Изтеглен е назад от съдиите и пак не е могъл да тръгне поради повреда във предното.Именно съдиите са тези,които решават кой пречи в трасето.Аз гледах много записи и не видях на някой да не му помагат.Напротив,всички закъсали получиха помощ и няма причина към този екипаж да има по-особено отношение.
                        Относно джип 66 аз бях с него, изобщо не бяхме закъсали а правех маневра да заобиколя другите джипки докато садията не ни изкара извън трасето.Относно предния мос и проходимоста на джип си минавахме навсякаде, но явно пречиме на хората с парите да станат първи!

                        Коментар


                        • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                          благодаря на всички спомогнали да стане това състезание,организацията беше на ниво .въпреки ,че много от джиповете в хобито не бяха обрудвани се справиха отлично.за другата година ако може да се помисли за безопасноста на публиката,опасно близо беше до трасето.още веднъж голямо БЛАГОДАРЯ.

                          Коментар


                          • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                            Кои хора ? И кои пари ? Ако не ти е ясно в този спорт има повече ентусиазъм,отколкото пари.
                            Дано kocha да си намери клипчето и да го качи тук във форума,а дотогава престани да занимаваш хората с някакви Световни Заговори и Шпионски Игри за елиминиране на №66.

                            Коментар


                            • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                              Първоначално публикуван от teopajero Преглед на мнение
                              Искам да поздравя моя пилот Венци Стайков със отровно зелената Тойота чрез тази тема!

                              Невероятен човек и приятел, с невероятна кола караща и на 3 гуми!!!

                              Ако и догодина ме иска за навигатор ще сме в 3-ката-гарантирано!
                              На Венци му се сбъдна детската мечта
                              Да бъде рокер и да кара триколка
                              Със себе си съм имал повече проблеми,
                              отколкото с всеки друг човек. Нямам по голям враг от самия себе си!!!!!!
                              Да изградим Параклис: www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=113508

                              Коментар


                              • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                                Да разкажа на кратко и за нашите премеждия и да благодаря на помогналите. Бях навигатор в екипажа с бялата Витара с номер 75.

                                До рекичката вървяхме много добре, като на едно място загубихме минута-две при излизането от едни коловози за 90-градусов завой и още толкова на една точка на която не се виждаха следи във вярната посока и всички се бъркаха. При преминаването на рекичката тъй като сме без лебедка не можахме да излезем, джипа угасна и не можехме да запалим заради проблеми със стартера, един от състезателите се опита да ни изтегли, но се скъса въжето, а и му замириса съединителя и продължи. Искам да благодаря на човека от публиката със Тойотата който ни изтегли и да се извиня на всички състезатели които сме забавили. Когато ни изтеглиха се оказа, че сме счупили зарядното на GPS-a и сме спукали радиатор и се наложиха ремонти на поляната. Благодаря на човека с Нисана от публиката(мисля, че се казваше Иван, извинявам ако бъркам) който закара пилота до Дебелец за закупуване на лепило и няколко други работи за ремонта. Също така искам да благодаря на екипажа с синьото Велико Търновско Джимни който се отказа заради проблеми със съединителя и ни даде назаем зарядното им за GPS! След повече от 3 часа и половина ремонти продължихме около 15,40 часа, а бяхме на рекичката 12 и 10. На 65-66 километър заседнахме в едни коловози веднага след мотополигона на Дряново и ни падна акумулатора. Благодаря на момчета от Дряново с моторите и ATV-а които ни докараха акумулатор за да можем да запалим и излезем от коловозите. Момчетата казаха, че карат всеки ден в района и че коловозите ги е нямало сутринта и има заобиколен път по който можем да излезем след коловозите които свършваха на около 20 метра от нас. Измъкнахме се назад от коловоза и обърнахме но за втори път този ден ни "изтекоха водите", този път се сцепи казанчето и състезанието за нас свърши. Извинявам се на състезателите на които се наложи да ни заобикалят! Благодаря на организаторите, че ни изтеглиха до Дряново! В крайна сметка се оказа, че сме имали и проблем с динамото и заради него ни е паднал акумулатора.

                                Благодаря на всички които ни помогнаха и на организаторите за невероятното състезание!
                                Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                                Телефон - в профила!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X