Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Откриване на сезона Трявна 2011

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Откриване на сезона Трявна 2011

    Я се стегнете бе! С толкова много внимание му давате легитимност!
    Яааа... камък!
    Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
    Най-добрите ми спомени са предстоящите!

    Коментар


    • От: Откриване на сезона Трявна 2011

      Наистина не беше добре обезопасено мястото където подскочи червената витара. Можеше да опънат още една лента за по голяма безопасност. Пред нас имаше едно ченге което вместо да завръща заблудените ''говеда'' им вдигаше лента като на вип персони да минават по време на състезанието. Като изключим началото с мерцедесите и журналистите,на мен ми хареса но се надявам наистина да се вземат предвид слабите места и да се изчистят за следващия сезон.
      http://vbox7.com/play:398e8b82

      Коментар


      • От: Откриване на сезона Трявна 2011

        Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
        Колега, ти да не си избягал от някое здравно заведение дето слагат усмирителни ризници ?!?
        Рязката промяна в поведението и неадекватността е характерна и се наблюдава при лабилна психика и социопатия
        И както пише в учебниците...
        Обикновено социопатите нямат стойностна система и се отнасят с пренебрежение към такава..... Напълно егоистично, те се опитват да задоволят всяка своя духовна или физическа нужда и потребност. Те лесно изпадат в състояния на гняв или ярост, трудно се владеят, лесно избухват и тази тяхна проява има признаците на обикновена психоза.

        Поздрави и да се лекуваш
        Истината боли Толкова мн нахъсани срещу истината ааааа???? ОРГАНИЗАТОРИТЕ Да не ви дадоха по някой лев да плюете хората които видяха какво стана????
        Или от MONSTER се погрижиха за вас
        Grand Cherokee 2.7 CRD '03 Overland

        Коментар


        • От: Откриване на сезона Трявна 2011

          Добре, че ти си видял и сега расказваш!
          Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
          Най-добрите ми спомени са предстоящите!

          Коментар


          • От: Откриване на сезона Трявна 2011

            [QUOTE=ВЕНЦИ КЛЮЧ;1484039]
            Първоначално публикуван от dr_mileff Преглед на мнение
            Зада се направи едно перфектно състезание трябват 100човека и бюджет 30 хилки.Това скоро в офроуда няма да се случи затова трябва да се рзчита само на съзнанието на състезатели и зрители.Зрителите са също част от състезанието и ако те нямат съвест то никой организатор небива да бъде упрекван за това.
            аз като зрител мисля, че имам достатъчно съзнание и никога не бих влязъл по трасето...ако то не беше пазено в ТАЙНА ....
            ...не говоря за перфектно състезание...а просто да се осигури безопастността на публиката...
            ...мислите ли че момчето със синята фронтера е останало с такива приятни спомени от състезанието както повечето от нас...и дали сега разглежда форума с надеждата да види някои хубави снимки с неговия джип....

            Коментар


            • От: Откриване на сезона Трявна 2011

              Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
              Колега, ти да не си избягал от някое здравно заведение дето слагат усмирителни ризници ?!?
              Рязката промяна в поведението и неадекватността е характерна и се наблюдава при лабилна психика и социопатия
              И както пише в учебниците...
              Обикновено социопатите нямат стойностна система и се отнасят с пренебрежение към такава..... Напълно егоистично, те се опитват да задоволят всяка своя духовна или физическа нужда и потребност. Те лесно изпадат в състояния на гняв или ярост, трудно се владеят, лесно избухват и тази тяхна проява има признаците на обикновена психоза.

              Поздрави и да се лекуваш
              знам че организаторите са имена с авторитет в оффроуда и не омаловажавам труда им по организацията на едно добро състезание, каквото беше това в трявна, но не се самозабравяйте и не отричайте всяка критика...
              по стечение на обстоятелствата бях и на двете места- и на тапата от коли на зрители, и НАД мястото където червената витарка подскочи в публиката- и наистина е късмет че никой не пострада...(няма да коментирам факта, че министъра кара без каска...)
              P.S. поздрави за състезателя с червената витарка-той кара изцяло за публиката...(другия път пак ще те почерпим ако спреш до нашия огън...)

              Коментар


              • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                Ей много прост народ има. Тоя път ми се случи да седя в публиката и се наслушах на разни ''специалисти'' по offroad нямам думи.

                Коментар


                • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                  Първоначално публикуван от stefan-76 Преглед на мнение
                  Ей много прост народ има. Тоя път ми се случи да седя в публиката и се наслушах на разни ''специалисти'' по offroad нямам думи.
                  То пред компа са много силни а по трасето ги няма никакви.

                  Коментар


                  • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                    Колега capesize, ако наистина вярваш, че си достоен да критикуваш това, което хората са направили, ДОКАЖИ ГО! Вместо да стреляш, събери тоя "огън и жупел" и направи:
                    а) по-добро състезание
                    или
                    б) по-добър джип, с по-подготвен екипаж от другите
                    Накрая тегли чертата и ДОКАЖИ НА ВСИЧКИ, ЧЕ СИ БИЛ ПРАВ! Така, с приказки и баба може. Даже не само баба, а цял български народ го може.
                    Приказките не струват и не доказват нищо. Само фактите са от значение. Докажи ни!

                    ИЗВЪН ПРОТОКОЛА: Преди да разкритикуваш някой, постави се първо в неговите обувки, виж дали ти е удобно и дали обива и тогава приказвай. И повярвай ми, в момента в който ги обуеш, ще видиш, че никак не е удобно!
                    Последно редактирано от tk3c-pyce; 24-03-11, 09:28.

                    Коментар


                    • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                      Абе хора, що ми разваляте кефа?
                      Самия факт, че имаше над 80 участници ми докара душевен оргазъм, признавам си.
                      Забележки винаги има. Винаги ще има и някой недоволен. Аз изкарах едно хлапе от трасето първия ден, беше решило да покара велосипед наравно с големите батковци и то в голямата мъгла, а в този участък нямаше други зрители. Е, и? Дай да забраним състезанията направо... Или поне да се попсуваме на воля по форумите

                      Догодина пак ще съм там, а ако най-накрая ме поотпусне кризата, и ще карам.
                      Поздрави на всички!

                      П.П. @tk3c-pyce: Специални поздрави на Русенската група!
                      О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                      Коментар


                      • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                        Първоначално публикуван от capesize Преглед на мнение
                        Бяхме там и видяхме "перфектната" организация. Почти премръзнали едвам дочакохме старта който беше обявен за 10-10/30. Пристигнахме на полигона в 10.00 и едвам изтърпяхме всички простотии които се случиха до 13.00/h А за това което се случи с червената Витара пак е по вина на зрителите нали така г-н Христов и г-н Лагадов???? Щеше да има и жертви ако пилота не беше овладял автомобила(въпреки,че нямаше контрол върху него) след скоковете. И пак благодарение на вас "организаторите" не се случи.На места дори нямаше Лента, с която ограничавате трасето( аз лично го прекосих 2 пъти по време на състезанието с мпс-то) Не мога да се съглася г-жа Лагадова да изказва благодарности към самата себе си за "перфектната " организация създадена от съпругът и г-н Лагадов. Смърдите от километри!!!! Колко събрахте 10000-15000 лв или повече. и Какво Дадохте????? Вие сте позор за Българския оф-роуд. Според мен Шампиона в клас т2 е пилота на червената витара на два цели моста.
                        На вниманието на Христов и Лагадов . Господа , за следващото състезание ви предлагам безплатно 90 километра железобетонни панели , високи 2-метра да заградите трасето и да опазите , нас състезателите от всякакви такива ( индивиди ) като така прослувутия- kapaesize- който изобщо не знзят защо са там . И да си харчите парите който изкарахте със здраве и да му дадете некой лев на kapaesize да не вдига толко пара . Незнам дали госпожа Лагадова смърди , но тоя kapasize направо -вони - от простотия и и кво ли не . И следващият път за състезателите дрегер а за публиката -удостоверение за психическа годност -, Еййййййй не съм вярвал , че в България има толкова прост народ .

                        Коментар


                        • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                          Колеги ,много голямо внимание отделяте на този мозъчен донор .

                          Коментар


                          • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                            [QUOTE=borkobo;1482849]Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ehaaa.jpg
Прегледи:1
Размер:172.0 КБ
ID:5262496 Тодоре,много добре,че работиш за популяризация, ама ако си беше треснал ценната главица министъра какво щяхме да правим? Нямаше ли някоя каска поне на заем да му дадете!(пък и на опуленото журналистче на задната седалка)
                            ----------------------------------------------------
                            Въпроси за министъра в тази тема са "спам". Не ги задавайте. Аз вече отнесох един такъв....спам де...

                            Коментар


                            • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                              Здравейте,
                              Искам да изкажа благодарности от групата от Велико Търново. Организацията беше перфектна - трасе, пътна книга, часовият график и тн. бяха перфектно подготвени. Благодарим на организаторите,че ни позволиха да се докоснем до истинката оффроуд атмосфера и да сме рамо до рамо с батковците. Това е единственото мероприятие в календара, в което лаици като нас могат да се почувстват като истински състезатели.Достойни сте за Уважение!!!
                              ПП. Със сигурност ще се видим и на следващото откриване на сезона.

                              Коментар


                              • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                                Първоначално публикуван от capesize Преглед на мнение
                                Вие сте позор за Българския оф-роуд.
                                Ти пък откога взе да разбираш от оффроуд г-н ВАРНЕНСКИ СЕЛЯНИН?
                                След точно три горски разходки големи експерти станахте,че чак и оплюхте набързо всички организатори.
                                И понеже със спонсори всеки може кажи кой спонсорира Колито,Росен,Любо,Дядо Ваня,Тенев или мен?
                                Понякога ме е срам че имам такива съграждани.

                                Специални благодарности и поздрави на целия ОРГА ТИМ(няма да ги изброявам защото са много).

                                И защото състезанието било кофти се записвам за догодина Димитър Боевски.
                                __KTM__

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X