Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Верига състезания "Bulgaria Trophy Challenge 2014"- информация

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Верига състезания "Bulgaria Trophy Challenge 2014"- информация

    Първоначално публикуван от 4nikix4 Преглед на мнение
    ... На Бакалов съм му виждал джипа ,прати ми моля те снимки да видя каква машина си преправил за тежко трофи !
    Това звучи леко заядливо ... Чавдар ти казва , че можеш да караш със серийния си автомобил в кое да е трофи състезание без да се напъваш непременно да си в най тежкия клас . Същото важи и за България - преценяваш че си за клас Софт и караш там , или отиваш в по горния и си мериш карданите със скраповете ама не мрънкаш че нямаш никакъв шанс срещу тях щото екстрема дето ти го биеш два часа те го минава за две минути ...
    А за калъфките на седалките си прав че не ти пречат ... мисля обаче , че за спортни седалки кълфки няма ...
    Последно редактирано от Чавдар (V93); 19-03-14, 11:17. Причина: Корекция на цитат
    VEREYA MOTORSPORT TEAM

    Коментар


    • От: Верига състезания "Bulgaria Trophy Challenge 2014"- информация

      Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
      Това звучи леко заядливо ... Чавдар ти казва , че можеш да караш със серийния си автомобил в кое да е трофи състезание без да се напъваш непременно да си в най тежкия клас . Същото важи и за България - преценяваш че си за клас Софт и караш там , или отиваш в по горния и си мериш карданите със скраповете ама не мрънкаш че нямаш никакъв шанс срещу тях щото екстрема дето ти го биеш два часа те го минава за две минути ...
      А за калъфките на седалките си прав че не ти пречат ... мисля обаче , че за спортни седалки кълфки няма ...
      Не мрънкам заради шансове за победа ! Който ме познава знае ,че участията ми са по повод факта да се познаваме и събираме и не страдам от болни амбиции ! Както се изрази Тенев с каквото да те победят не боли по-малко ! Не размивай така темата ,а калъфки ще си поръчам специално да ми ушият по поръчка !
      http://www.youtube.com/watch?v=3u4BJRE-pEA

      Коментар


      • От: Верига състезания "Bulgaria Trophy Challenge 2014"- информация

        Първоначално публикуван от 4nikix4 Преглед на мнение
        На Бакалов съм му виждал джипа ,прати ми моля те снимки да видя каква машина си преправил за тежко трофи !
        В същност, каквото е преправяно, е правено така, че колата да се отдалечи от това, което трябва за тежко трофи. Но, ако се случи да я подкарам на състезание от този тип, със сигурност няма да мрънкам защо има състезатели, които са по-проходими, тъй като са разпипали колите си. Както не съм и мрънкал в рали-рейда заради това, че има по-направени машини. Всеки прави така, както може и както иска, и си избира къде и как да кара според възможностите и вкуса си. На който не му харесва - да люпи семки отстрани и да го играе "компетентна публика"!
        Ние не сме неутрални!

        Коментар


        • От: Верига състезания "Bulgaria Trophy Challenge 2014"- информация

          Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
          В същност, каквото е преправяно, е правено така, че колата да се отдалечи от това, което трябва за тежко трофи. Но, ако се случи да я подкарам на състезание от този тип, със сигурност няма да мрънкам защо има състезатели, които са по-проходими, тъй като са разпипали колите си. Както не съм и мрънкал в рали-рейда заради това, че има по-направени машини. Всеки прави така, както може и както иска, и си избира къде и как да кара според възможностите и вкуса си. На който не му харесва - да люпи семки отстрани и да го играе "компетентна публика"!
          Преправянето до неузнаваемост на един джип не го прави във всички случаи по-проходим ! За по-издръжлив ДА ! На който не му харесва най-малкото има право да изкаже мнение ,което не го праща автоматично на скамейката надявам се !
          http://www.youtube.com/watch?v=3u4BJRE-pEA

          Коментар


          • От: Верига състезания "Bulgaria Trophy Challenge 2014"- информация

            Всеки да си кара кой с каквото му е кеф......а който иска да си мери карантийките с "големите" батковци има право да го направи!Добре защо тогава има преглед на машините преди състезанието.....просто ти казват че не си за тоя клас със стокова джипка и тва е........но веднага панаира е готов"кой аз ли не мога" ми пуснете го пък да си троши главата и машината .....НО ако не дай боже екипажа е добър като екип и остави много от "добрите"отзад....много ще боли!
            driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

            Коментар


            • От: Верига състезания "Bulgaria Trophy Challenge 2014"- информация

              Следя темата от самото начало и се чудя защо се повдига тоя въпрос отново и отново. Ако имаш/искаш да караш стоков автомобил защо просто не караш в Софт там се предполага че трасетата са съобразени с въжможностите на атоковите автомобили?
              Газ 69 2.4i
              Густо майна, пътят свърши !!!
              GSM: О895 7О6О59

              Коментар


              • От: Верига състезания "Bulgaria Trophy Challenge 2014"- информация

                Първоначално публикуван от 4nikix4 Преглед на мнение
                Преправянето до неузнаваемост на един джип не го прави във всички случаи по-проходим ! За по-издръжлив ДА ! На който не му харесва най-малкото има право да изкаже мнение ,което не го праща автоматично на скамейката надявам се !
                Със сигурност пълната преработка на една машина с подходящите възли и агрегати независимо от какво са , повишава многократно проходимостта спрямо стоковия и вариант . Именно това не ти харесва на теб , защото ...
                Първоначално публикуван от 4nikix4 Преглед на мнение

                ... на никой не му е приятно застава да си мери възможностите с/у неясно какво ,добре че поне все още знаем с/у кого !
                което влиза в леко противоречие с ...

                Първоначално публикуван от 4nikix4 Преглед на мнение
                Не мрънкам заради шансове за победа ! Който ме познава знае ,че участията ми са по повод факта да се познаваме и събираме и не страдам от болни амбиции
                сега трябва да ни накараш да повярваме , че участваш във състезанията без спортен хъс и никакви амбиции ...
                Наистина размиваш темата с мненията си , има си класове - Хард и Софт , кой където иска там да кара , ако не ти отърва , чоплиш семки и даваш акъл покрай трасето !
                Първоначално публикуван от Агоп Серопян (аниматора) Преглед на мнение
                Следя темата от самото начало и се чудя защо се повдига тоя въпрос отново и отново. Ако имаш/искаш да караш стоков автомобил защо просто не караш в Софт там се предполага че трасетата са съобразени с въжможностите на атоковите автомобили?
                Не знам , може би искат да карат със стоков автомобил във клас Хард , което никой не го забранява ако се спазват изискванията на организатора ... ама ако може незнайните скрапове да не се допускат до състезание щото не приличали на автомобили ...
                Последно редактирано от Бакалов; 19-03-14, 12:14.
                VEREYA MOTORSPORT TEAM

                Коментар


                • От: Верига състезания "Bulgaria Trophy Challenge 2014"- информация

                  Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
                  Със сигурност пълната преработка на една машина с подходящите възли и агрегати независимо от какво са , повишава многократно проходимостта спрямо стоковия и вариант . Именно това не ти харесва на теб , защото ...
                  което влиза в леко противоречие с ...


                  сега трябва да ни накараш да повярваме , че участваш във състезанията без спортен хъс и никакви амбиции ...
                  Наистина размиваш темата с мненията си , има си класове - Хард и Софт , кой където иска там да кара , ако не ти отърва , чоплиш семки и даваш акъл покрай трасето !
                  Бакалов пак не четеш всичко и вадиш от изказванията ми само ,което ти е удобно ! Написал съм ,че не изказвам само мое мнение и никога не споменавам ,че нямам хъс ! Но не газя трупове в името на победа !
                  Последно редактирано от 4nikix4; 19-03-14, 12:16. Причина: ред
                  http://www.youtube.com/watch?v=3u4BJRE-pEA

                  Коментар


                  • От: Верига състезания "Bulgaria Trophy Challenge 2014"- информация

                    Първоначално публикуван от 4nikix4 Преглед на мнение
                    Бакалов пак не четеш всичко и вадиш от изказванията ми само ,което ти е удобно ! Написал съм ,че не изказвам само мое мнение и никога не споменавам ,че нямам хъс ! Но не газя трупове в името на победа !
                    Чета всичко , но май няма смисъл да коментирам ...
                    Два класа - Хард и Софт , може и само един ако организатора няма възможност да направи другият , в който прецениш в него караш !
                    VEREYA MOTORSPORT TEAM

                    Коментар


                    • От: Верига състезания "Bulgaria Trophy Challenge 2014"- информация

                      Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
                      Чета всичко , но май няма смисъл да коментирам ...
                      Два класа - Хард и Софт , може и само един ако организатора няма възможност да направи другият , в който прецениш в него караш !
                      Добре, това е твоето мнение и вече имаме напредък, хубаво е да чуем и още мнения освен нашите ! Така дискусията тръгва в правилна посока и с правилния тон !
                      Последно редактирано от 4nikix4; 19-03-14, 12:30. Причина: доп
                      http://www.youtube.com/watch?v=3u4BJRE-pEA

                      Коментар


                      • От: Верига състезания "Bulgaria Trophy Challenge 2014"- информация

                        Първоначално публикуван от 4nikix4 Преглед на мнение
                        Добре, това е твоето мнение и вече имаме напредък, хубаво е да чуем и още мнения освен нашите ! Така дискусията тръгва в правилна посока и с правилния тон !
                        Организаторите въобще не ги интересува мненията и дискусиите написани тук , правят си състезанията както сметнат за добре и каквото ти предложат това караш , ако не ти харесва - семките знаеш къде ги продават ...
                        ... дискусия няма , тя топлата вода е открита отдавна ...
                        VEREYA MOTORSPORT TEAM

                        Коментар


                        • От: Верига състезания "Bulgaria Trophy Challenge 2014"- информация

                          Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
                          Организаторите въобще не ги интересува мненията и дискусиите написани тук , правят си състезанията както сметнат за добре и каквото ти предложат това караш , ако не ти харесва - семките знаеш къде ги продават ...
                          ... дискусия няма , тя топлата вода е открита отдавна ...
                          Нали затова пишем тук за да им насочим вниманието на организаторите ! Аз риба и семки не ям !
                          http://www.youtube.com/watch?v=3u4BJRE-pEA

                          Коментар


                          • От: Верига състезания "Bulgaria Trophy Challenge 2014"- информация

                            Първоначално публикуван от 4nikix4 Преглед на мнение
                            Нали затова пишем тук за да им насочим вниманието на организаторите ! Аз риба и семки не ям !
                            Дори и да искат да вземат под внимание това което казваш , чисто технически няма как да се изпълни . Кой или по право коя ще е комисията която ще определи дали един автомобил е сглобен само с части на конкретната марка или има и вложени и други възли и агрегати и доколко ще е меродавно заключението и ? Направо работата отива както каза Близнака " да ви яхне една федерация ... "
                            Ще ти предложа нещо - на трофи състезанието което организираш в Русе през ноември приложи идеята си , ще стане ясно дали състезателите ще я приемат или не .Нека само да е обявено предварително какви са изискванията , твоите и на хората които споделят твоето мнение , както и прегледа от техническата комисия да е строг и безпристрастен за всички !
                            VEREYA MOTORSPORT TEAM

                            Коментар


                            • От: Верига състезания "Bulgaria Trophy Challenge 2014"- информация

                              [QUOTE=Бакалов;2459147]Дори и да искат да вземат под внимание това което казваш , чисто технически няма как да се изпълни . Кой или по право коя ще е комисията която ще определи дали един автомобил е сглобен само с части на конкретната марка или има и вложени и други възли и агрегати и доколко ще е меродавно заключението и ? Направо работата отива както каза Близнака " да ви яхне една федерация ... "
                              Ще ти предложа нещо - на трофи състезанието което организираш в Русе през ноември приложи идеята си , ще стане ясно дали състезателите ще я приемат или не .Нека само да е обявено предварително какви са изискванията , твоите и на хората които споделят твоето мнение , както и прегледа от техническата комисия да е строг и безпристрастен за всички ![/QUO
                              По отношение на яхването може да си прав, защото си с достатъчно опит и неволи ! Но ,че има достъчно грамотни колеги ,които не можеш да заблудиш ,както и теб ,кои мостове от какво са кутии ,раздатки и двигатели ..........не ми казвай,че ще сбъркаш дори с един поглед дифендърски от нисански мост или мерцедесов ! Колкото до организацията на състезания ,знаеш че с малки различия се придържаш към общоприетите правила !
                              Последно редактирано от 4nikix4; 19-03-14, 13:12. Причина: ред
                              http://www.youtube.com/watch?v=3u4BJRE-pEA

                              Коментар


                              • От: Верига състезания "Bulgaria Trophy Challenge 2014"- информация

                                Абе вие безработни ли сте бе?

                                Темата се отклони много.
                                Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
                                Най-добрите ми спомени са предстоящите!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X