Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Верига състезания "Bulgaria Trophy Challenge 2014"- информация

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Верига състезания "Bulgaria Trophy Challenge 2014"- информация

    Това ми напомня за два случая от Нови Искър 2012:
    1. Група мотористи придружават претендент по цялото трасе - айде - където има съдия - спираме помоща, но където няма?
    2. Има състезатели с малки резервоари - имат ли право да дадат на подходящият съдия (според мястото на контролата му де) туба с бензин, за да заредят като стигнат до контролата му?

    п.п. Тарга, нека изхождаме от презумцията, че имаме доверие на съдийте - иначе ще трябва по контролите да има и членове на провсъюза на състезателите
    Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

    Коментар


    • #62
      От: Верига състезания "Bulgaria Trophy Challenge 2014"- информация

      Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
      И състезатели ще се намерят и съдии които да си затворят очите. Кво му е навигатора да мине с GPSа пеш през екстрема? Бе нали знаеш, че на чуждо място и керемидите бият. Съответно помагат. Още повече, че като има контролно време, то е за всички. Колкото-толкова.
      Теб те знам , че няма да го направиш . Вярно е , че има и такива ама не прокопсват . За това държа за контролно време но както писах вече х2 на времето за което организатора е минал трасето .
      ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
      тел. 0889 017703
      0897 516030

      Коментар


      • #63
        От: Верига състезания "Bulgaria Trophy Challenge 2014"- информация

        Да бре, по 2, по 3, за всички еднакво. Иначе всичко отива на майната си. То вечеря, брифинг, резултати, почивка.........Ще стане пълна бъркотия.
        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

        Коментар


        • #64
          От: Верига състезания "Bulgaria Trophy Challenge 2014"- информация

          Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
          Това ми напомня за два случая от Нови Искър 2012:
          1. Група мотористи придружават претендент по цялото трасе - айде - където има съдия - спираме помоща, но където няма?
          2. Има състезатели с малки резервоари - имат ли право да дадат на подходящият съдия (според мястото на контролата му де) туба с бензин, за да заредят като стигнат до контролата му?

          п.п. Тарга, нека изхождаме от презумцията, че имаме доверие на съдийте - иначе ще трябва по контролите да има и членове на провсъюза на състезателите
          Мотористите спирка нямат , а този който се възползва от такава помощ не му прави чест . С малък резервоар на състезание ?????? ми нямаш място там , или си подготвен или не участваш .

          П.П. Отново заприличах на Банжо
          ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
          тел. 0889 017703
          0897 516030

          Коментар


          • #65
            От: Верига състезания "Bulgaria Trophy Challenge 2014"- информация

            Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
            Да бре, по 2, по 3, за всички еднакво. Иначе всичко отива на майната си. То вечеря, брифинг, резултати, почивка.........Ще стане пълна бъркотия.
            Не бре Тарга не си ме разбрал , организатора минава примерно цялото трасе със екстремите за 5ч. и контролното време е 10ч. За всички е еднакво , старт в 9.00 крайно време за финал 19.00ч.
            ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
            тел. 0889 017703
            0897 516030

            Коментар


            • #66
              От: Верига състезания "Bulgaria Trophy Challenge 2014"- информация

              О - има - има и само на газ и други подобни - просто искам да се изясни въпроса.
              Аз понеже все съм контрола на майната си и чета внимателно, че на състезанието обикновенно няма и покритие на оператор.
              Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

              Коментар


              • #67
                От: Верига състезания "Bulgaria Trophy Challenge 2014"- информация

                Първоначално публикуван от rocky Преглед на мнение
                Напомням че темата все пак е за обсъждане на Веригата...


                ... и още нещо, за всички които се опитват да всеят разкол в Офроуда или в отделните клубове и общности:
                Нека не забравяме, че Офроуда е понятието което ни свързва. Независимо дали карате със 100 км/ч или се биете цял ден в някое дере, всички ние караме джипки и това ни прави щастливи и свободни. Както тези които карат крос - кънтри ходят да гледат трофи или траялни състезания, така и обратното. Този форум е за Офроуд, а не за Рали, Трофи или Траял. Няма какво да делите, в гората има място за всички!


                Всяко мнение което е различно от обсъждането на правилата на Веригата ще бъде изтрито
                Това ли ти бе предизборната реч? Просълзих се , много хубаво си го казал, като политик.Защо не обясниш на министерството и БФАС какво е офроуд. Да вземем да те пратим в Парламента да лобираш за нас, да ни пускат да караме в горите.
                Човече , който те е издигнал на поста представа си няма колко не ги разбираш нещата. Човек за който 2 и 2 прави 6 , мерси, няма какво да обсъждам с теб.
                Мерси за календара със състезаниятя, вече знам къде няма да ходя. Състезания на които би трябвало да си правя кефа но знаейки че предварително съм преебан, мерси много. Нито като състезател нито като човек който е участвал в Морганизирането на състезание , не приемам правилата в голямата си част и поведението на "организаторите".
                Целта от край време е да няма състезания и състезатели а на "елитните състезатели" да не им се пречи.
                Когато направите състезания за всички, класове, правилник без преебавки може и да кажа добра дума. За сега няма за какво. Правите добри трасета но организационно сте в каменната ера.
                Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                Дий Снайдер

                Коментар


                • #68
                  От: Верига състезания "Bulgaria Trophy Challenge 2014"- информация

                  За тази вечер спирам , че се намесиха ,,ЕЛИТНИТЕ СЪСТЕЗАТЕЛИ ,,
                  ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
                  тел. 0889 017703
                  0897 516030

                  Коментар


                  • #69
                    От: Верига състезания "Bulgaria Trophy Challenge 2014"- информация

                    Първоначално публикуван от Gargata72 Преглед на мнение
                    Не бре Тарга не си ме разбрал , организатора минава примерно цялото трасе със екстремите за 5ч. и контролното време е 10ч. За всички е еднакво , старт в 9.00 крайно време за финал 19.00ч.
                    Ако, аз стартирам 20-ти по ред и старта е през 10 мин, колко часа ще имам за минаване на трасето. И колко време ще има първия стартирал. И кое е еднаквото.
                    Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
                    SSang Yong Kyron 2.0xdi
                    Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

                    Коментар


                    • #70
                      От: Верига състезания "Bulgaria Trophy Challenge 2014"- информация

                      Първоначално публикуван от atanas_93 Преглед на мнение
                      Ако, аз стартирам 20-ти по ред и старта е през 10 мин, колко часа ще имам за минаване на трасето. И колко време ще има първия стартирал. И кое е еднаквото.
                      Насе, това е при условие , че старта е през 2мин. Стартираш в 9.40 ч. финалното време би трябвало да е 19.40ч. . Контролното време не е от - до, а на всеки участник според зависи кога е стартирал .
                      ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
                      тел. 0889 017703
                      0897 516030

                      Коментар


                      • #71
                        От: Верига състезания "Bulgaria Trophy Challenge 2014"- информация

                        Идеята ми за по голямо време между старта на състезателите е ,, да не дремем по екстремите ами да стартираме по късно но да запазим темпото и да намалим тапите , но май няма как да стане .
                        ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
                        тел. 0889 017703
                        0897 516030

                        Коментар


                        • #72
                          От: Верига състезания "Bulgaria Trophy Challenge 2014"- информация

                          Първоначално публикуван от Gargata72 Преглед на мнение
                          Насе, това е при условие , че старта е през 2мин. Стартираш в 9.40 ч. финалното време би трябвало да е 19.40ч. . Контролното време не е от - до, а на всеки участник според зависи кога е стартирал .
                          Това е друго. А ако имам два часа чакане по тапите, те за моя сметка ли ще са.
                          Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
                          SSang Yong Kyron 2.0xdi
                          Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

                          Коментар


                          • #73
                            От: Верига състезания "Bulgaria Trophy Challenge 2014"- информация

                            Първоначално публикуван от atanas_93 Преглед на мнение
                            Това е друго. А ако имам два часа чакане по тапите, те за моя сметка ли ще са.
                            На всички състезания се спира времето по тапите , там ми е мисълта със със по голямото време между стартирането но някой трябва да го измисли . Май аз не мога
                            ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
                            тел. 0889 017703
                            0897 516030

                            Коментар


                            • #74
                              От: Верига състезания "Bulgaria Trophy Challenge 2014"- информация

                              При 25 джипа през 10 минути ще почнат да финишират първите преди да стартират последните. Съдийте тамън ще изпратят последният стартиращ и ще почнат да посрещат (4 часа са минали от старта на първият).
                              Отделно - няма да могат да следят какво става по трасето на различните контроли и да реагират.
                              На първите СС-и ще трябва да вържеш публиката за поне 4 часа - ако са с еднопосочни вход-изход - няма да има възможност да напуснат преди последният (4 часа след първият)?
                              Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                              Коментар


                              • #75
                                От: Верига състезания "Bulgaria Trophy Challenge 2014"- информация

                                Гарга, мисъла ми е друга. То е ясно, че се спира времето по екстремите. Говоря за затварянето на етапа на даден екипаж. На финала никой няма да знае колко съм се забавил по тапите, и до колко часа да ме чака.
                                Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
                                SSang Yong Kyron 2.0xdi
                                Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X