Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Стари автомобили на служба

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  •  
    Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

    Коментар


    • Камиончето от бирената реклама е Фрамо, дядото на Баркаса.

      Коментар


      • Няма как, Фрамото са много по-малки. Това е поне колкото ГАЗ 51.
        Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

        Коментар


        • Първоначално публикуван от kompirovski Преглед на мнение
          Камиончето от бирената реклама е Фрамо, дядото на Баркаса.
          Чехи да направят реклама на чешка бира с камион дето не е чешки???В Тва да не е България
          Они са имали поне три световни марки камиони, бирите не ги знам колко са.

          ВВВВ 
          Последно редактирано от jordanov sv; 28-10-19, 11:14.

          Коментар


          • Колеги, прави сте, не е Фрамо. Жива Прага RN (https://www.google.com/search?biw=19...ZQ3ctZAuY8AKM:) си е.

            Иначе, доколко бирата е чешка, имам известни резерви. Дали рекламата е правена от чехи също е под въпрос за мен.

            От световните им марки май само Татра още прави камиони, ама какво да правиш - глобализъм. Виж бирите има са стотици (ако не хиляди) и за мене нямат равни. За 3 месеца там пих де що бира намерих и как една гадна нямаше (за разлика от съседна Германия, където има откровено непиваеми марки).

            Коментар


            • Тоя жратички хъс или както се казваше там е откровена пикня и чешко му е само заглавието.
              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • И за бирата, и за глобализма, и за всичко останало разбира се сте напълно прави. И естествено рекламата най-вероятно не е правена от чехи, ама след като замисълът и въобще визия е да се наблегне на традицията, споменът, историята ако щете - няма начин - всичко трябва да е чешко.
                Бе то и Янка, дето гали хмела може да не е чехкинче, ама на ТиВи-то май прилича да е таквоз... Поне на мене, дето не съм специалист по въпроса
                Последно редактирано от jordanov sv; 28-10-19, 11:14.

                Коментар


                • Явно само аз не съм я гледал тая реклама
                  И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                  Коментар


                  • Е как тогава я намери тая бира че да я пиеш и да не ти хареса
                    Последно редактирано от jordanov sv; 28-10-19, 11:13.

                    Коментар


                    • Първоначално публикуван от jordanov sv Преглед на мнение
                      Е как тогава я намери тая бира че да я пиеш и да не ти хареса
                      Първоначално публикуван от jordanov sv Преглед на мнение
                      Е как тогава я намери тая бира че да я пиеш и да не ти хареса
                      Първоначално публикуван от jordanov sv Преглед на мнение
                      Е как тогава я намери тая бира че да я пиеш и да не ти хареса
                      Жената знае че избягвам български, та като я пуснаха ми взе.
                      И понеже се оказа както казах откровена пикня проверих каква е всъщност.

                      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                      Коментар


                      • ПП това с трите цитата убий ме не знам как стана
                        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                        Коментар


                        • Сръбска е
                          К мирной жизни не пригоден.
                          Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                          ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                          Коментар


                          • Рекламата наистина е снимана в Жатец, ( бил съм там, виждам познати места), та не ми се вярва возилото да не е чешко. А онези там в Чешко са маниаци на тема Ретро возила, и то не от днес.
                            Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

                            Коментар


                            • Първоначално публикуван от kompirovski Преглед на мнение
                              Колеги, прави сте, не е Фрамо. Жива Прага RN (https://www.google.com/search?biw=19...ZQ3ctZAuY8AKM:) си е.

                              Иначе, доколко бирата е чешка, имам известни резерви. Дали рекламата е правена от чехи също е под въпрос за мен.

                              От световните им марки май само Татра още прави камиони, ама какво да правиш - глобализъм. Виж бирите има са стотици (ако не хиляди) и за мене нямат равни. За 3 месеца там пих де що бира намерих и как една гадна нямаше (за разлика от съседна Германия, където има откровено непиваеми марки).
                              Имах двама колеги единя женен за чехкиня работил там 12 години другия е работил там 3 години та според тяхното единодушно мнение в Чехия лоша чешка бира няма . Вече на нас какво ни продават за чешко е съвсем друг въпрос .

                              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                              Коментар


                              • Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                                Имах двама колеги единя женен за чехкиня работил там 12 години другия е работил там 3 години та според тяхното единодушно мнение в Чехия лоша чешка бира няма . Вече на нас какво ни продават за чешко е съвсем друг въпрос .
                                То и с чехкините е така . Питай ме откъде знам
                                Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X