Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какъв телефон (смартфон).

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какъв телефон (смартфон).

    И аз съм се наклонил към сонито. Проблем е, че не мога да открия магазин, където да го видя и изпробвам на живо - за разлика от самсунга. Не зная и дали ще работят едновременно двете сим карти. В българските форуми не откривам никакви мнения за него. Продължавам търсенето.

    Коментар


    • От: Какъв телефон (смартфон).

      Онзи ден си поиграх със Sony Xperia Z и останах възхитен от работата му, но ... със сигурност няма да си го купя. Тоя стъклен корпус... И понеже едва ли ще дочакам S4 на самсуняка ще скоча на HTC One (който не съм го видел на живо и дано не ме разочарова с нещо).
      Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

      Коментар


      • От: Какъв телефон (смартфон).

        S4 се очаква до месец да е на пазара у нас. Защо не станеш първия от форума с такъв?
        ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
        СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

        Коментар


        • От: Какъв телефон (смартфон).

          Първоначално публикуван от Stas Преглед на мнение
          S4 се очаква до месец да е на пазара у нас. Защо не станеш първия от форума с такъв?
          Ключовата дума е "очаква"... Nokia Lumia 920 "се очакваше" преди няколко месеца, а на практика ... То и HTC ONE "се очакваше" до края на март и преди 2-3 дни се промъкна слух, който ще излезе верен, че няма да го дочакаме този месец. А S4 преди месец май не вярвам да е тук. Дори юни-юли...
          Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

          Коментар


          • От: Какъв телефон (смартфон).

            Първоначално публикуван от CAESAR Преглед на мнение
            Онзи ден си поиграх със Sony Xperia Z и останах възхитен от работата му, но ... със сигурност няма да си го купя. Тоя стъклен корпус... И понеже едва ли ще дочакам S4 на самсуняка ще скоча на HTC One (който не съм го видел на живо и дано не ме разочарова с нещо).

            "На вкус и цвет товарищ нет", щом не ти допада Сони-то оглеждай другите, но понеже аз си купих експериа Z, мога да кажа само добри думи и освен, че към момента е най-добрият телефон (като параметри), е и ВодоУстоичив - е няма такъв Кеф, въобще не го мислиш, четеш си форума във Ваната, миеш го на чешмата... Нямам Никакви забележки, дори и камерата става (макар и да прекаляват с компресията, но това може да се оправи в софтуера
            Прикачени файлове

            Коментар


            • От: Какъв телефон (смартфон).

              Първоначално публикуван от alex_markov Преглед на мнение
              "На вкус и цвет товарищ нет", щом не ти допада Сони-то оглеждай другите, но понеже аз си купих експериа Z, мога да кажа само добри думи и освен, че към момента е най-добрият телефон (като параметри), е и ВодоУстоичив - е няма такъв Кеф, въобще не го мислиш, четеш си форума във Ваната, миеш го на чешмата... Нямам Никакви забележки, дори и камерата става (макар и да прекаляват с компресията, но това може да се оправи в софтуера
              Не споря - възхитен съм от качествата му и дизайна, но не можах да се сдружа съ иначе страхотното стъклено изпълнение.
              Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

              Коментар


              • От: Какъв телефон (смартфон).

                Първоначално публикуван от CAESAR Преглед на мнение
                Не споря - възхитен съм от качествата му и дизайна, но не можах да се сдружа съ иначе страхотното стъклено изпълнение.

                Е тогава чакане те чака и двата конкурентни флагмана, ще се появят най-рано края на месеца, а може и по-късно

                Коментар


                • От: Какъв телефон (смартфон).

                  LG-то ми не иска да прави screenshot и за това преписвам:
                  Ниво на батерията 10%
                  10 дни, 14 часа и 13 минути
                  Използване на батерията:
                  Клетъчна готовност: 32%
                  Неактивен телефон: 32%
                  Система Android: 27% (оставане буден 11ч.41м.)
                  Карти: 8%
                  Гласови повиквания: 2% (1ч.9м.)

                  П.П. Модела е LG Optimus L3 E400
                  Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                  Телефон - в профила!

                  Коментар


                  • От: Какъв телефон (смартфон).

                    Така като гледам се досещам за какво ползваш телефона. Ще имаш същият успех и с една Нокия /фенерче/ за 10лв.
                    Смертфоните не се славят с издръжливи батерии, за сметка на това имаш подвижен офис джоба, но по всичко личи, че ти не го ползваш за това. Което разбирасе не пречи да го имаш, но горното е абсолютно необективно. Смартфон, които се ползва "качествено" ще е постижение ако изкара 36ч. Аз съм доволен при натоварване вечер ако имам все още батерия, защото ако се прибера по-късно и не съм го зареждал през деня, някъде около 21:00ч оставам без телефон.
                    LZ1PER

                    Коментар


                    • От: Какъв телефон (смартфон).

                      Първоначално публикуван от Peppy Преглед на мнение
                      Така като гледам се досещам за какво ползваш телефона. Ще имаш същият успех и с една Нокия /фенерче/ за 10лв.
                      Смертфоните не се славят с издръжливи батерии, за сметка на това имаш подвижен офис джоба, но по всичко личи, че ти не го ползваш за това. Което разбирасе не пречи да го имаш, но горното е абсолютно необективно. Смартфон, които се ползва "качествено" ще е постижение ако изкара 36ч. Аз съм доволен при натоварване вечер ако имам все още батерия, защото ако се прибера по-късно и не съм го зареждал през деня, някъде около 21:00ч оставам без телефон.
                      Не мога да се съглася с теб. Използвам го основно за телефон и за тези 10 дни ми се събират само около 2 часа интернет през wi-fi. Игри не играя с изключение на О!Думи която е пак през wi-fi, но за това зареждане не съм играл повече от 10 минути. Ако включа 3G-то и спра да използвам task killer-а батерията ще издържа с 2-3 дни по-малко. Wi-fi го включвам само когато го използвам, след това веднага го спирам, примерно сряда и четвъртък гледахме мачове в едно заведение и през 5-10 минути проверявах резултатите на другите срещи, като го включвах за по минута за проверката и после го спирах, нямаше смисъл да седи включен и да яде батерия без да се използва. Тези 8% от карти са от разглеждане на google street view което пак е през wi-fi. Останалото до грубите 2 часа е ровене във форума. При мен този път се получи от пестене на енергия за пробата и по-малко използване реално като смартфон, обикновено пак пестейки батерия и повече използване като смартфон изкарвам 4-5 дни.
                      Трябва да се има предвид и това, че телефона е с малко по-малък дисплей и малко по-слаби характеристики а е с 1500 mah батерия.
                      Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                      Телефон - в профила!

                      Коментар


                      • От: Какъв телефон (смартфон).

                        Първоначално публикуван от Иван Жоров Преглед на мнение
                        .....Използвам го основно за телефон и за тези 10 дни ми се събират само около 2 часа интернет през wi-fi....
                        Нали това казвам и аз!
                        Включи 3G, пусни синхронизацийте, направи Widget-a за времето да се обновява на 15мин. Включи GPS-a постоянно, подсветката на екрана на Auto, ако говориш 40-50 мин разговори на ден, батерията на дали ще издържи два дни. Моят телефон е натоварен доста, но и яко го ползвам, трябва ми и ми върши работа в този му вид без да ограничавам нищо.....

                        Скоро като пуснат безжичното зареждане на батерията и нещата ще се наместят
                        LZ1PER

                        Коментар


                        • От: Какъв телефон (смартфон).

                          Здравейте, пак се включвам. Неможаха да ме излъжат със СамсунГ S3mini , но вчера старото ми сони сдаде багажи и сега съм с един оборотен . Та трябва да си намеря нещо. Попринцип не съм от типа хора дето постоянно бучкат нещо в телефоните си.Решил съм да е смарт фон, телефонът ще се ползва главно за :
                          - На първо място слагам снимането, имам добър фотоапарат, но винаги когато трябва да заснема мига използвам телефона си, затова камерата е преоритет. Клипчета не ме интересуват особено;
                          - интернет - главно четене на форума от работното място и справки с Чичо;
                          - чат пат някоя игра;
                          - щом ще е смарт фон ЗАДЪЛЖИТЕЛНО трябва да има GPS, пък ако може да му се качват и карти направо няма равен
                          - Разговаряне по 30мин. на ден максимум;
                          - продължително слушане на музика - когато гоня дяволите с колелото
                          - щом е смарт фон трябва да има разни хубавники като четене и редактиране на word, ecel, пък защо не и нещо от сорта на PDF;
                          - не съм свикнал да зареждам батерии по-често от 1 седмица, но щом щ имам смарт фон ще трябва да свикна, та в този ред на мисли нещо дето да кара барем 1 ден ;

                          Ми в общи линии е това , АА.. и най-важното да не е повече от 500лв с 2 годишен договор.

                          Благодаря !
                          п.п. Като предпочитания имам SONY и HTC
                          Последно редактирано от I.Stoyanov; 16-03-13, 14:06.

                          Коментар


                          • От: Какъв телефон (смартфон).

                            Едно от двете не може да е вярно
                            Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
                            ..... Попринцип не съм от типа хора дето постоянно бучкат нещо в телефоните си.Решил съм да е смарт фон
                            Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
                            телефонът ще се ползва главно за :
                            - На първо място слагам снимането, имам добър фотоапарат, но винаги когато трябва да заснема мига използвам телефона си, затова камерата е преоритет. Клипчета не ме интересуват особено;
                            - интернет - главно четене на форума от работното място и справки с Чичо;
                            - чат пат някоя игра;
                            - щом ще е смарт фон ЗАДЪЛЖИТЕЛНО трябва да има GPS, пък ако може да му се качват и карти направо няма равен
                            - Разговаряне по 30мин. на ден максимум;
                            - продължително слушане на музика - когато гоня дяволите с колелото
                            - щом е смарт фон трябва да има разни хубавники като четене и редактиране на word, ecel, пък защо не и нещо от сорта на PDF;
                            - не съм свикнал да зареждам батерии по-често от 1 седмица, но щом щ имам смарт фон ще трябва да свикна, та в този ред на мисли нещо дето да кара барем 1 ден ;
                            Всеки един смарт кара по ден, освен ако до обяд не играеш на Angry Birds, а след обяд на PokerStars.
                            LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

                            Коментар


                            • От: Какъв телефон (смартфон).

                              Първоначално публикуван от Pacific Преглед на мнение
                              Едно от двете не може да е вярно
                              - е имам приятели дето прекарват повече време пред телефона си отколкото с жена си -
                              * попринцип съм техничар по рождение и всякакъв вид техника ми е интересна, но имах предвид, че ще се ползва когато ми потрябва, а не да става основна цел на преживяването ми

                              Поздрави !
                              п.п. нещо като SONY experia Z, само да не е толко голям, че то т'ва трябва да го нося в раница !

                              Коментар


                              • Re: Какъв телефон (смартфон).

                                Твоя телефон е sony xperia arc S - само не знам дали го има от оператор с лизинг, малко минава 500 лева но поне камерата му е добра, водоустойчив, не е толкова голям, дисплея му е добър.
                                Процесор, рам, памет от всичко си има достатъчно.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X