Обява

Свий
Няма добавени обяви.

От 01.01.2018 КАТ спира автомобилите, замърсяващи въздуха

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: От 01.01.2018 КАТ спира автомобилите, замърсяващи въздуха

    Кой разправяше, че немало крави из ПерниСофия?

    5 Ноември 2009
    14 юни, 2011
    5 Август, 2017
    15 авг 2017
    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

    Коментар


    • От: От 01.01.2018 КАТ спира автомобилите, замърсяващи въздуха

      Абе ти мани баровските квартали!!!То у Младост вече междублоковите пространства ги асимилират......Както и да е....
      У една друга тема,Тойотаджийска,може би не тряаше,ама си изказАх контцепцията,а именно:

      "Я някой да ме осветли София от кога не е чистена!?!?Аз поне от 15 години туй чудо не съм го виждАл!А я смЕтнете за тия зими колко прахоляк под секакви форми се е насъбрал!Е,миналата зима беше студена и снеговита.Дали са изчистили тва,дето го фърляха цела зима А???И после частици разни и нам кво си!
      Че колите са много,много са!Ама пак се правят на щрауси!Ай лека и доходна седмица!"

      Хехе.......ЩелИ да оскъпяват синята зона двойно!!!!!Борба с мръсния въздух го нарекли!!!!.......Хехехехе!
      Последно редактирано от traun; 15-01-18, 18:26.
      Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
      0888854582
      Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
      Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

      Коментар


      • От: От 01.01.2018 КАТ спира автомобилите, замърсяващи въздуха

        Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
        Вероятно искат да пестят от към разход за климатици? Или изглед искат?
        Не съм бил там.

        П.С. В Княжево Бояна Драгалевци и Симеоново къде видя поляна?
        Не е заради климатиците, просто от едната страна планина, от другата- океан. И не говоря за поляни около Драгалевци, говоря за поляни на вън от околовръстното. По спомени, доста поляни има около София.
        https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

        Коментар


        • От: От 01.01.2018 КАТ спира автомобилите, замърсяващи въздуха

          Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
          Че имаше соц простотиЙ - имаше. Ама пък за всичко бай ти Тошо да е виновен - не е. Панелните спални бяха планирани с бая свободно пространство около блоковете. Сега тези пространства изчезват и се уплътняват с нови и нови жилищни сгради.
          По тошово време в квартала (малки парцели с еднофамилни къщи, още от преди 9-ти) не са давали да се строи много-много, а сега кипи строителство и краят му се не види. Вместо еднофамилните къщи - кооперации с по ХХ апартамента. Ама улиците са си същите, от началото на миналия век. Другата инфраструктура - същата работа. В други квартали - същата работа.
          Сигур бай ти Тошо е виновен, че демократите (свободни и всякакви други), управляващи София от 90-те насам, така и не се наканиха да направят читав градоустройствен план, ами наблягаха и наблягат на лаааааааааааааааааааапането (как пък се не насраха от плюскане???). Детски градини от едно време набързо се приватизираха и си смениха предназначението. Строи се навсякъде, където има свободно петънце. Ама това улици, читава канализация ... Кой ти гледа. Пара да пада тук и сега ...
          Преди всичко, всичката тая чудесия в панелариумите е строена с презумпцията че тези хора ще са и ще си останат бедни като мишки, че автобус 213 и 313 им стига като транспортно решение, че РУМ Младост и 2-3 супермаркета им решават потребителските нужди, а спорадичната жигулка на някой по-равен може да се навтика някъде без да пречи и никога, при никакви обстоятелства жигулите няма да станат повече от 5 на блок. ТОГАВА е планирано всичко това и то е планирано така.

          Сега, че демократичната власт вдигна всичко това на нови висоти е обективен факт, но греховете и се изчерпват до оплескване на вече осраното.

          Коментар


          • От: От 01.01.2018 КАТ спира автомобилите, замърсяващи въздуха

            Това с панелните комплекси, че са строени за бедни хора, е пълна щуротия. Въобще не е вярно. Не са ги раздавали без пари апартаментите. Градоустройството на София до последните години винаги е било изпреварващо. Т.е. градоустройствените планове винаги са предвиждали нарастване на населението и са предвиждали съответната инфраструктура за това. При изчерпването на даден план е започвана изработката на нов. И така до преди около 20 години. В момента населението си расте, а ново граоустройство няма, заради което се случва уплътняването в съществуващите граници-презастроявнето на отделни квартали, транспортните проблеми и т.н.

            Между другото, софисйкото жителство не е дело на соц-а и не знам защо го свързвате с него.Първата "Наредба за предотвратяване на жилищната криза в София" е от началото на 40-те години. В течение на половин век най-лесният начин за получаване на софийско жителство не е бил "работа в Кремиковци", а назначаването на научна, партийна или др. длъжност в София. Това са държавни длжности. Ако приемем, че комплексите са строени за градската беднота, то тогава тя ще да се е формирала главно от научни, партийни работници и тези по безбройните културно-просветни институти. Понеже това е очевидно невярно, то невярно автоматично става и първото.
            Последно редактирано от santaclash; 15-01-18, 19:46.
            Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

            Коментар


            • От: От 01.01.2018 КАТ спира автомобилите, замърсяващи въздуха

              Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
              Градоустройството на София до последните години винаги е било изпреварващо. Т.е. градоустройствените планове винаги са предвиждали нарастване на населението и са предвиждали съответната инфраструктура за това.
              Не знам какво точно имаш предвид под "до последните години", но цялата стратегия (барабар с изпреварването и предвиждането) допреди 30 години, се свеждаше до консервиране и блокиране на всякакви естествени процеси.
              Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

              Коментар


              • От: От 01.01.2018 КАТ спира автомобилите, замърсяващи въздуха

                Протичащите в момента процеси са всичко друго, но не и "естествени". Освен ако не приемем тоталния хаос във всичко за най-естественото състояние на нещата.
                Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                Коментар


                • От: От 01.01.2018 КАТ спира автомобилите, замърсяващи въздуха

                  За много люде възможността някой просто в замяна на труда си да си купи жилище или цветен телевизор е хаос.

                  Коментар


                  • От: От 01.01.2018 КАТ спира автомобилите, замърсяващи въздуха

                    Колеги съсипахте темата застрояване това онова. За КАТ и автомобили пишете моля. Ясен трябва уж да следи нещата, а и той спами.

                    Коментар


                    • От: От 01.01.2018 КАТ спира автомобилите, замърсяващи въздуха

                      Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
                      Протичащите в момента процеси са всичко друго, но не и "естествени". Освен ако не приемем тоталния хаос във всичко за най-естественото състояние на нещата.
                      Това си е твоя интерпретация, през призмата на собствения ти капацитет.
                      Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                      Коментар


                      • От: От 01.01.2018 КАТ спира автомобилите, замърсяващи въздуха

                        Ники-Хари Потър-Василев имаше хубавата идея да разсели разните му там министерства и държавни агенции из провинцията ! Жалко , че не му се получи ! Тогава тази тема едва ли щеше да съществува !

                        Коментар


                        • От: От 01.01.2018 КАТ спира автомобилите, замърсяващи въздуха

                          Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                          За да се усвоЙт едни пари, как за какво.
                          Мислиш, че още някой (освен тебе) вярва в премъдростта на Боко и Фундукова, та тЪз северна тангента некой ден ще да стане централен булевард?
                          На теб може и да не върши работа, но аз имам само положителни вчепатления.

                          Коментар


                          • От: От 01.01.2018 КАТ спира автомобилите, замърсяващи въздуха

                            Първоначално публикуван от traun Преглед на мнение
                            Абе ти мани баровските квартали!!!То у Младост вече междублоковите пространства ги асимилират......Както и да е....
                            У една друга тема,Тойотаджийска,може би не тряаше,ама си изказАх контцепцията,а именно:

                            "Я някой да ме осветли София от кога не е чистена!?!?Аз поне от 15 години туй чудо не съм го виждАл!А я смЕтнете за тия зими колко прахоляк под секакви форми се е насъбрал!Е,миналата зима беше студена и снеговита.Дали са изчистили тва,дето го фърляха цела зима А???И после частици разни и нам кво си!
                            Че колите са много,много са!Ама пак се правят на щрауси!Ай лека и доходна седмица!"

                            Хехе.......ЩелИ да оскъпяват синята зона двойно!!!!!Борба с мръсния въздух го нарекли!!!!.......Хехехехе!
                            Ем аз споделих вече, че нашта улица лятото я миеха поне два пъти седмично, веднъж дори по погрешка два пъти за един ден. Къв извод да направя???

                            Коментар


                            • От: От 01.01.2018 КАТ спира автомобилите, замърсяващи въздуха

                              Първоначално публикуван от stankos Преглед на мнение
                              Ники-Хари Потър-Василев имаше хубавата идея да разсели разните му там министерства и държавни агенции из провинцията ! Жалко , че не му се получи ! Тогава тази тема едва ли щеше да съществува !
                              Това не беше ли история от първия мандат на Гойко.
                              Инак, хубава-хубава, колко да е хубава. Случаите на държави в света, с разминаване на най-голям град и столица са рядкост. Пък такъв, в който институциите, олицетворяващи държавността, са извън столицата - е единствен (и е по принуда от немай къде).
                              Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                              Коментар


                              • От: От 01.01.2018 КАТ спира автомобилите, замърсяващи въздуха

                                А то и туморните изменения са естествени за организмите...
                                Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X