Обява

Свий
Няма добавени обяви.

От 01.01.2018 КАТ спира автомобилите, замърсяващи въздуха

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: От 01.01.2018 КАТ спира автомобилите, замърсяващи въздуха

    Първоначално публикуван от MFr Преглед на мнение
    Ем аз споделих вече, че нашта улица лятото я миеха поне два пъти седмично, веднъж дори по погрешка два пъти за един ден. Къв извод да направя???
    Нашата улица е локална, много малка, незначителна, та и чисто технически (без изход) трудна - това лято я миха поне пет пъти. Най-близките по-съществени (Хр Смирненски и Др Цанков например) - всяка седмица.
    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

    Коментар


    • От: От 01.01.2018 КАТ спира автомобилите, замърсяващи въздуха

      Първоначално публикуван от stankos Преглед на мнение
      Ники-Хари Потър-Василев имаше хубавата идея да разсели разните му там министерства и държавни агенции из провинцията ! Жалко , че не му се получи ! Тогава тази тема едва ли щеше да съществува !
      Абе, щеше. Ама ако бяха направили бизнеспарк в Кремиковци, какъвто замисъл имаше поне в четвъртата Младост щяхме малко въздух да вземем.
      And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

      Коментар


      • От: От 01.01.2018 КАТ спира автомобилите, замърсяващи въздуха

        Първоначално публикуван от moci111 Преглед на мнение
        Колеги съсипахте темата застрояване това онова.
        ...
        Тя много отдавна стана като доста други теми.
        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

        Коментар


        • От: От 01.01.2018 КАТ спира автомобилите, замърсяващи въздуха

          Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
          Тя много отдавна стана като доста други теми.
          А как започна?
          Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

          Коментар


          • От: От 01.01.2018 КАТ спира автомобилите, замърсяващи въздуха

            Първоначално публикуван от MFr Преглед на мнение
            На теб може и да не върши работа, но аз имам само положителни вчепатления.
            От кое са ти положителните вЧеПАтления? От Боко & ФундукларЪ или от "Северната тангента"?
            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

            Коментар


            • От: От 01.01.2018 КАТ спира автомобилите, замърсяващи въздуха

              И тук управлението на форума е като на държавата. Някой не си върши работата. davc на теб ти е простено от възрастта е.

              Коментар


              • От: От 01.01.2018 КАТ спира автомобилите, замърсяващи въздуха

                Първоначално публикуван от stankos Преглед на мнение
                Ники-Хари Потър-Василев имаше хубавата идея да разсели разните му там министерства и държавни агенции из провинцията ! Жалко , че не му се получи ! Тогава тази тема едва ли щеше да съществува !
                Абе не знам за идеите, няма ме с години та е трудно да следя някои неща от майната си. Само знам, че последния път като се прибрах по принуда, за всяко нещо трябваше да се бутам из центъра /апостили, пълномощни, експресни паспорти.../. И не е само това. Всеки се репчи, че офиса му бил в идеалния център. Ама по цял ден някакви СМСчета разцъкваха. Пълна дивотия!

                И тук сме много, даже на малкия ни пръст ме можете да се опрете. Как ви се струва да е все град от София до Стара Загора. Ама “тук да се строи повече не може! Дърпам ви една магистрала в източна посока, стройте там” Ти им забрани да строят по градинките, вкарай в регулация няколко поляни, и им гледай сеира. И като достигнем “абе, там ми дават 300 лева по-малко ама не се налага да се бутам в центъра” и като теглиш калемчето, че на 100 човека плащаш по 300 лева по-малко, че не ти закъсняват през ден, че наема ти е по-нисък, че не те друсат за “служебен абонамент”, не не се караш с комшиите къде да си завреш служебната каруца, че... и ще си преместиш офиса зад трети картофен пояс.
                От много време се знае, ча няма по евтино, бързо и лесно нещо от магистрала, голям паркинг и нисички сгради. Ама няма рушвети да се гради по тоя начин. Съвсем друго си е да се товари 100 годишна и инфраструктура с още маймуни. Ме и с това лъчево строене на улици, дето всичко води до центъра... Красота!
                https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                Коментар


                • От: От 01.01.2018 КАТ спира автомобилите, замърсяващи въздуха

                  Първоначално публикуван от moci111 Преглед на мнение
                  И тук управлението на форума е като на държавата. Някой не си върши работата. davc на теб ти е простено от възрастта е.
                  Аха Ами аз съм по-дРът от него, бря?! Ама на мен не ми е простено, нали?
                  "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                  Коментар


                  • От: От 01.01.2018 КАТ спира автомобилите, замърсяващи въздуха

                    Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                    Това не беше ли история от първия мандат на Гойко.
                    Инак, хубава-хубава, колко да е хубава. Случаите на държави в света, с разминаване на най-голям град и столица са рядкост. Пък такъв, в който институциите, олицетворяващи държавността, са извън столицата - е единствен (и е по принуда от немай къде).
                    Беше кмет все още !
                    Не виждам нищо лошо в това Министерство на икономиката да е във Видин , на финансите в Габрово ,Енергетиката в Димитровград и пр.
                    Стига онеправдавали провинцията за сметка на София !

                    Междувпрочем имаше идея и съревнование Европейската агенция по лекарствата да се премести в София ! Няма да стане ! Ясно защо ! Ние сме дълбокия прованс въпреки Европредседателството !

                    Коментар


                    • От: От 01.01.2018 КАТ спира автомобилите, замърсяващи въздуха

                      Първоначално публикуван от moci111 Преглед на мнение
                      davc на теб ти е простено от възрастта е.
                      Благодаря, но аз само изглеждам така мъдър . Инак не съм много стар. А понеже - явно - визираш въпроса ми за това как започнала темата, то той е риторичен всъщност.
                      Започна с притесненията на тарикати (които са "оптимизирали"автомобилите си) от евентуално въвеждане на някакъв частичен порядък.
                      Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                      Коментар


                      • От: От 01.01.2018 КАТ спира автомобилите, замърсяващи въздуха

                        Първоначално публикуван от moci111 Преглед на мнение
                        Колеги съсипахте темата застрояване това онова. За КАТ и автомобили пишете моля. Ясен трябва уж да следи нещата, а и той спами.
                        Чакай де!Тамън стана интересно каква е причината за многото автомобил в столицата.
                        Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

                        Коментар


                        • От: От 01.01.2018 КАТ спира автомобилите, замърсяващи въздуха

                          Мда и явно парите са хвърлени на вятъра коли продължават да се регистрират с пълна пара. А сега полицията е заета да пази евро комисарите киснат по цял ден на цариградското. И не могат една кола да спрат хаххахххх само гледат. Тъкмо да ощавят някой и може някой евро комисар да мине и да стане грешка.

                          Коментар


                          • От: От 01.01.2018 КАТ спира автомобилите, замърсяващи въздуха

                            Първоначално публикуван от Даниел Чобанов Преглед на мнение
                            ...каква е причината за многото автомобил в столицата.
                            Хорат искат да имат коли, а същевременно и могат.
                            Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                            Коментар


                            • От: От 01.01.2018 КАТ спира автомобилите, замърсяващи въздуха

                              Към Ясен , да не цитирам:
                              В Младост, специално, си имаше достатъчно паркоместа за всички в панелката, верно по за една кола, после обаче паркингите станаха ниви, после поземлената ги върнА , като ниви на горублянчане, после преотреждане, после нови кооперации.
                              Зад всяка дума "после" стоят много корупционни кинти, ама много.

                              ПП. После детските площадки - ниви, после спортните площадки - ниви, после, после....
                              После дойдоха тия от село.
                              подаръци за мъже от FACOM
                              промоция на читави инструменти

                              и на хоби такива

                              тел. О879 Ч8Ч 2З5

                              Коментар


                              • От: От 01.01.2018 КАТ спира автомобилите, замърсяващи въздуха

                                Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
                                Към Ясен , да не цитирам:
                                В Младост, специално, си имаше достатъчно паркоместа за всички в панелката, верно по за една кола, после обаче паркингите станаха ниви, после поземлената ги върнА , като ниви на горублянчане, после преотреждане, после нови кооперации.
                                Зад всяка дума "после" стоят много корупционни кинти, ама много.

                                ПП. После детските площадки - ниви, после спортните площадки - ниви, после, после....
                                После дойдоха тия от село.
                                Епа да не е лъжа? Нивите на горубленци са си у младост и дружба
                                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X