Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Куриозни снимки и филмчета на нарушители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
    Са каква е драмата? ....
    Че сме тъпанари, там е драмата. Оня ден колегата, който по принцип си живее в Германия се прибирал с кола в отпуск. На магистралата Шумен-Варна не отстъпил навреме на кортеж от жипка Q7 с руса кифла зад волана и пилотен кайен, за което бил моментално "санкциониран" чрез спиране от двамата имбецили напряко на магстралата насред трафика.

    And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

    Коментар


    • disko04
      disko04 коментира
      Редактиране на коментар
      Убава държава с убав чекмедже-държавник!

  • Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
    Интересно развитие, агресиращия селяндур задържан, а гегата се издирва https://offnews.bg/temida/zadarzhaha...ia-735358.html
    байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
    Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
    Суперспам - спама на суперите

    Коментар


    • Juiced
      Juiced коментира
      Редактиране на коментар
      Ехееее, че бързо са се самосезирали. Сега каскета ще му прибере всичките компоти от вилата.



  • Този донор на предния светофар ме изпревари в завой надясно използвайки мотора на првкъсвач като мигач и задника на малолетната си кифла като обувалка, с помощта на която се намести между моя ляв калник и идващата отсреща кола, на която изскочи челно. Та това което се види на клипа е нищо. Пазете моториста
    And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

    Коментар


    • davc
      davc коментира
      Редактиране на коментар
      О-о да - мотористът...

  • Не, че нещо, ама... https://fakti.bg/bulgaria/526610-tre...tevgrad-snimki

    Натиснете снимката за да я уголемите  Име:Untitled.jpg Прегледи:0 Размер:91.3 КБ ID:6667366

    Това дали изобщо е трябвало да се допуска за движение по пътната мрежа. Никой от "екипажа" не е оцелял, та сигурно няма да се узнаят и подробности.
    Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
    Из "Златния телец"

    Коментар


    • Чавдар (V93)
      Чавдар (V93) коментира
      Редактиране на коментар
      Баш на БФГ приличат - https://www.bulnews.bg/media/cache/a...fab411a6a.jpeg
      Последно редактирано от Чавдар (V93); 08-11-20, 14:30.

    • cecoa1
      cecoa1 коментира
      Редактиране на коментар
      Сигурно и застраховка ГО няма...

    • Ясен
      Ясен коментира
      Редактиране на коментар
      За съжаление, героят е от "нашите" (сигурно и акаунт във Форума има).

      По логиката на българската администрация ще получим допълнителна доза проверки и разправии - и то главно тия дето сме "по-редовни".

  • Поздравявам всички "приятели на Гагич" и им пожелавам много приятни емоциЙ при гледане (a.k.a. краят на "Хемито" ми). Тоталка. Не се вижда на видеото, но е с напълно отнесен преден кош, скършени шенкели, носачи "на плитка", сцепен двигател и тако далje

    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

    Коментар


    • Bogoljub Gagic
      Bogoljub Gagic коментира
      Редактиране на коментар
      Отвсякъде всички знаци се виждат., особено при липсата на листа в този сезон. Движението по "Л. Каравелов" е регулирано със знаци, не с правило на дясностоящия и т.н. На всяка пресечка има знак.

    • novatech
      novatech коментира
      Редактиране на коментар
      То че де юре Гагича е с предимство ясно , ама при все че имаше време за реакция даже не се опита да намали ами все едно нарочно искаше да се удари... та де факто според записа е поне споделена вината.

    • Kozzzec
      Kozzzec коментира
      Редактиране на коментар
      За да има вина трябва да е нарушил нещо. Какво е то? Иначе, предполагам, имаш предвид, че е можел да избегне сблъсъка. Да, ама може да предполагаме само, защото понякога усилието да избегнеш сблъсък води до още по-големи щети.

  • Правих някакви опити за снимки в тъмницата, но нищо се не види. Утре ще ходя на оглед по каското и ще снимам по светло:

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20201112_003244.jpg
Прегледи:575
Размер:216.6 КБ
ID:6669838
    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

    Коментар


    • Самодържец
      Самодържец коментира
      Редактиране на коментар
      Така като гледам, няма да ходиш, а те ще идват

  • някой е чул, но недоразбрал правилото за дясностоящ.................
    много неприятна случка, там където почва клипа един пиян руский с дипломатическа шкода ми тотализира Хондичката през 2016-та.
    Викай ги на оглед и после заяви повторен оглед в сервиз за повреди, които не се виждат отвън, ако нямаш каско /аз нямах/ иска беше по ГО на виновния, платиха си ми всички щети.
    Важното е ти да си жив и здрав, успех.
    ________________________________________________
    Subaru OUTBACK 2,5
    Hyundai TUCSON 2.0

    Коментар


    • Ибаси, таман щях да питам пиян или жена и прочетох в коментарите. Ударил си джакпот 2 в 1
      And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

      Коментар


      • Като си спомня, че обмислях да го купувам...

        Ама верно ли и двигателят е счупен?

        Коментар


        • Ясен
          Ясен коментира
          Редактиране на коментар
          Маслото може и да е от предния диф.

          Ама все едно де, множко ми се виждат щетите срещу шкода.

        • Bogoljub Gagic
          Bogoljub Gagic коментира
          Редактиране на коментар
          "Механизъм на сблъсъка". Тя тарани челно, мене ме удря напряко отпред отдясно. Дядо Владо едно време викаше: "Удряйте се на воля, само гледайте да е отпред челно, че всичко друго е трудно или невъзможно за оправяне".

        • veskov
          veskov коментира
          Редактиране на коментар
          Айде, минало. Челно пък чилякът зор се оправя.

      • Мислим дека на следващия конгрес Гагич има да черпи.

        Коментар


        • Ся ако беше с шаси, цели мостове и мин. 35 инча МТ гуми, само щеше да то изстържеш от грайферите и да продължиш. Пък ако беше и със стар предкамерен дизел под 99 коня. щеше да изостанеш с 2 сек. и да го тараниш със силовата броня ти него.

          Майтапа на страна, ти да си здрав. Пък следващото да е SRT
          Nissan Terrano 2,7 TDI

          Коментар


          • Не си купувайте малки коли. И на жените си не купувайте дребосъци, еле ако возят чаветата в тях...
            Гагич, жив и здрав, ламарини...
            https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

            Коментар


            • Ма-а-лей-й - треперете Андрешковци, Гагич има да купува кола (и да дава курбан)!
              Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

              Коментар


              • Не знам на вас какви са ви наблюденията, ама аз тука виждам, че който се е блъснал/е бил блъснат в кола на примерно десетина години, колата все е тоталка. Голяма, малка, няма значение. Всичко е от кашкавал и пластмаса. Явно колата вече не е никаква ценност и акцентът е върху хората вътре. Да излязат живи. На ламарините-майната им. Всичко се цепи като зелка/
                Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                Коментар


                • Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                  ​​​​​И на жените си не купувайте дребосъци, еле ако возят чаветата в тях...
                  Абсолютно. Особено в КМБ.
                  Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                  Коментар


                  • NIKSD
                    NIKSD коментира
                    Редактиране на коментар
                    Какво е КМБ?

                  • bullet_pk
                    bullet_pk коментира
                    Редактиране на коментар
                    Клета Майка България

                  • Ясен
                    Ясен коментира
                    Редактиране на коментар
                    Тва е някакъв мем. Мисля, че произлиза от фейсбук-група на някакви около-волен-сидерови келеши. Пише се на латиница с главни букви.

                Активност за темата

                Свий

                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X