Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Куриозни снимки и филмчета на нарушители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Първоначално публикуван от icos Преглед на мнение

    По столицата може, там гледам да не стъпвам. Ама дефилето нема-нема и току го затворят заради разчистване мощите на някой такъв британски жентлемен

    [​​​
    Още:

    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

    Коментар


    • veskov
      veskov коментира
      Редактиране на коментар
      В случаите малко е ,,отзад магаре, отпред змийче"

    • didooo
      didooo коментира
      Редактиране на коментар
      Пречи ти да изпревариш ли ? Ква е грижата ?

    • veskov
      veskov коментира
      Редактиране на коментар
      Пречи ми грижата за здравето на изпреварвания, отделно правилника. За колегите не знам.

  • Това си е редовно по нашето дефиле
    По добре късно от колкото никога .
    Нула89781нула019

    Коментар


    • icos
      icos коментира
      Редактиране на коментар
      Веднъж пред мен един такъв англичанин се опитваше да изпревари друг такъв англичанин. Единият взе да свири, другият отговори, накрая спряха на платното /двамата успоредно, пред един завой, запушвайки движението и в двете посоки/ и взеха да се изясняват кой е по- жентълмен...отсреща изскочи кола, шофьорът наби спирачки, успя да кривне на банкета и само пусна волана и се хвана с двете ръце за главата.

  • Не знам какво да кажа ... от 30 и повече години карам но вече ме хваща страх по по пътищата,. такова чудо не е било
    По добре късно от колкото никога .
    Нула89781нула019

    Коментар


    • piron45
      piron45 коментира
      Редактиране на коментар
      Книжката не кара, но тогава да дадем коли на десет годишните хлапета и да ги пуснем да карат. То е същото когато някой си е купил книжката и няма понятие от правилата, пък камо ли да ги спазва. В БГ поне 90% от зелените с книжки не могат да четат, е как да знаят за правилник и закон. Не че и много други ги спазват.

    • davc
      davc коментира
      Редактиране на коментар
      Деветдесет процента от "зелените" представляват не повече от девет процента водачите. Така че не са никакъв забележим фактор. Проблемът е, че деветдесет процента от чисто белите - без значение дали могат да четат - нямат понятие от правилата.

    • BENZBOSS
      BENZBOSS коментира
      Редактиране на коментар
      Пироне ако мислиш,че е нужно да ти обяснявам кое и как и защо пиша ми кажи,според мен ме разбра прекрасно

  • За съжаление и при тежките машини става страшно!

    Коментар


    • veskov
      veskov коментира
      Редактиране на коментар
      Там май процента на недоправени вече е по- висок

  • davc коментира
    12-05-21, 21:47
    Деветдесет процента от "зелените" представляват не повече от девет процента водачите. Така че не са никакъв забележим фактор. Проблемът е, че деветдесет процента от чисто белите - без значение дали могат да четат - нямат понятие от правилата.


    За по- обективна статистика защо тези незначителни 9% не ги научат първо да четат?
    А тези простотии се правят от името на всички ни.
    Даника
    Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

    Коментар


    • Една от новите случки, за съжаление, за момента без видеоматериал - собственик на шарен тунингован джип, налита с прийоми от карате, колата на една кака в Надежда. Каката твърди, че е засечена от него, движейки се по път с предимство. Пичът бил излетял от пряка без предимство .

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Untitled-1А.jpg
Прегледи:546
Размер:54.4 КБ
ID:6745661
      Последно редактирано от коко келеша; 02-06-21, 07:35.
      Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
      Из "Златния телец"

      Коментар


      • И за съжаление няколко пъти вече попадам в ситуации да бибиткат и псуват по учебни коли !
        Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

        Коментар


        • Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
          Една от новите случки, за съжаление, за момента без видеоматериал - собственик на шарен тунингован джип, налита с прийоми от карате, колата на една кака в Надежда. Каката твърди, че е засечена от него, движейки се по път с предимство. Пичът бил излетял от пряка без предимство .

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Untitled-1А.jpg
Прегледи:546
Размер:54.4 КБ
ID:6745661
          Да се надяваме, че жипкаджийският бабаит, не е член на форума , колкото и да го е вбесила кифлата ! Гледах репортажа и клипа с интервюто на каката - не ми се стори много читава с пиперижещо и неразбираемо каканижене. Грозна гледка, за жалост, не единична.
          ILLEGITIMI NON CARBORUNDUM

          Коментар


          • old tramp
            old tramp коментира
            Редактиране на коментар
            artefekt коментира
            Днес, 15:59

            И аз не разбрах, от Нейните думи не става ясно, но да се разбере истината, е важно да се чуе и другата страна. От видяното следва, че комплексарят-късопишковец с Жипката извършва недопустима и вулгарна агресия срещу жена, жалко, че е нямало някой пичага да му въздаде веднага и на място...независимо от обясненията му, които НЕ чухме. Такива с брандирани жипки са много неприятни на пътя, защото, вероятно са протежирани, но със сигурност - психопати. Сега ясно ли е ?

          • ogimaster
            ogimaster коментира
            Редактиране на коментар
            И аз гледах репортажа, стори ми се, че джипа беше дясностоящ на мерцедеса ( т.е. с предимство). После последва едно свиркане и гонене, а просто можеше да се обади на 112 и да разкаже какво се е случило. Другото което ми направи силно впечатление е, че девойката бе добре подготвена какво да разкаже, за да изглежда като "горкото то". Отгоре на всичко журналистката подаваше отговорите на "пострадалата", липсваше и мнението на другата страна - не обективен репортаж.

          • artefekt
            artefekt коментира
            Редактиране на коментар
            В обществото има толерантност към собствените и на бабаитите действия и силна критичност към тези на останалите. За мен това е проблем...ако не беше важно, хич нямаше да си губя времето да коментирам този пост...

        • Не помня, дали вече не съм го казвал ...

          От скромния ми опит като КАТ-аджийски орган - на пътя винаги другият е виновен.
          Първите думи, когато някой съобщава за ПТП винаги са "Тука един ме удари ...".
          Отивам на място, и какво - "единият" го е ударил, защото този му отнел предимство.
          Никой не казва "Причиних ПТП", винаги някой друг е виновен.

          Ако ударилият се е сам, веднага в схемата се намесва кварталното бездомно куче.
          Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

          Коментар


          • Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
            Една от новите случки, за съжаление, за момента без видеоматериал - собственик на шарен тунингован джип, налита с прийоми от карате, колата на една кака в Надежда. Каката твърди, че е засечена от него, движейки се по път с предимство. Пичът бил излетял от пряка без предимство .
            Гледам клипа в сайта на NTV. Мястото ми е познато. Ето кръстовището. Каратистът излиза от улица със Стоп, каката има жълт квадрат пред нея: https://www.google.bg/maps/@42.73071...4!8i8192?hl=en
            Човек се учи докато е прост!

            Коментар


            • При опит за обратен завой на забранено място се случват и такива работи - събрали се двама гъзари на купчинка... Новото Волво вече няма да е съвсем ново.

              Натиснете снимката за да я уголемите  Име:P6301706-1.jpg Прегледи:0 Размер:991.2 КБ ID:6752493

              П.П. Понеже наредиха мантинели по Симеоновско, сега на всяка отбивка се правят по 20-тина нарушения на ден, при изрично побит знак за забрана на обратния завой.
              Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
              Из "Златния телец"

              Коментар


              • Първоначално публикуван от aptt Преглед на мнение
                Това си е редовно по нашето дефиле
                Дефилето явно е широко географско понятие:

                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                Коментар


                • Kozzzec
                  Kozzzec коментира
                  Редактиране на коментар
                  Между другото, супер яки са тея знаци за ограничение 50 км/ч по тоя булевард, при положение, че в града по правило са си толкова. Някой умник ще да ги е сложил.

              • "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                Коментар


                • Bogoljub Gagic
                  Bogoljub Gagic коментира
                  Редактиране на коментар
                  Да-а-а, мислех да напиша нещо като "Нека плюенето па Гагич да започне СЕГА !" Но реших, че и без такъв призив ще се състои
                  Аз вече съм си в лявата лента, камионът още е в дясната, без мигач, когато решава на принципа "Бал съм му макята" да си пусне мЕгачО и да се изнесе. Но отдавна минавайки покрай такива изхождам от презумпцията, че минавам покрай олигофрен, та бех подготвен
                  Още повече, че "тия са от ония" - на фирмите от кръжеца на Боеко & Фъндъчката, дето усвоЙват парите (ни) за ремонти на ремонтите и знае, че е недосегаем, ако ще през тридесет коли да мине отгоре. Иначе на такива камиони е забранено да се движат из центъра, вкл. по този булевард.

                • Kozzzec
                  Kozzzec коментира
                  Редактиране на коментар
                  Камионът е с пуснат мигач още докато го задминава червената кола и преди изобщо да се появи синята.

                • Bogoljub Gagic
                  Bogoljub Gagic коментира
                  Редактиране на коментар
                  Да, но аз съм непосредствено зад синята кола. Не съм зад камиона.

              • От кога мигачът дава предимство?
                пп имаше една тема за в гръцко, дето пак така трябваше да се пусне автобус, защото в неговата лента имало дупки, возел хора, бил по-тежък...
                А тези простотии се правят от името на всички ни.
                Даника
                Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                Коментар


                • Kozzzec коментира
                  Днес, 17:12
                  Камионът е с пуснат мигач още докато го задминава червената кола и преди изобщо да се появи синята.


                  Bogoljub Gagic коментира
                  Днес, 17:34
                  Да, но аз съм непосредствено зад синята кола. Не съм зад камиона.


                  Ама ментиш като адвокат Точно зад камиона си. Па и тръгваш да изпреварваш върху пешеходна пътека.

                  Натиснете снимката за да я уголемите  Име:Screenshot (132).png Прегледи:0 Размер:793.2 КБ ID:6754340
                  Последно редактирано от icos; 08-07-21, 19:15.
                  And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

                  Коментар


                  • veskov
                    veskov коментира
                    Редактиране на коментар
                    ..........

                  • krasi-mir
                    krasi-mir коментира
                    Редактиране на коментар
                    На доста от камионите на острова отзад има надпис -"Ако ти не виждаш огледалата ми, значи и аз не те виждам".
                    В момента, в който "олигофренът" пусна мигача, камерата на Гагич не вижда никое от огледалата му.

                    Значи, професионалистът пусна мигач по всички правила на изкуството - червената кола е наравно с него, синята е малко по-назад и зад синята явно няма други коли. Това вижда той в огледалото си, Гагич все още го няма в картинката.

                    Така че ... от обща култура, и от професионална гледна точка (карам камион) - аз не бих тръгнал да изпреварвам камиона.
                    В такива моменти аз лично (независимо дали съм с камиона, или с личната кола) ще се изнеса в ляво и ще присветна на камиона да продължи изпреварването си. В отговор получавам мигания с аварийните, или намигване десен-ляв-десен-ляв с мигачите на благодарния Колега пред мен.

                    п.п. Шофьорите на 4-осни самосвали в Англия са най-грубите, най-бруталните, най-нахалните, най-нетолерантните, най- ... олигофрените на пътя. След тях са шофьорите на ванове.

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X