Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Куриозни снимки и филмчета на нарушители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Kleta Majka Balgaria.
    Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

    Коментар


    • Емии, голям късмет, че пияната питка не е с някакво 2-3 тона железо купено от мъжо й.
      Наборе, важно е ти да си здрав!

      Коментар


      • Според мен Гагич ще изкара тия лимони (поднесени от живота) в крайна сметка на лимонада. Т.е. нема да е на загуба, освен ако застрахователите не смятат много кофти щетите. И без друго тая кола му беше в повече, споменавал е, че би я продал... Сега ако вземе добро обезщетение, то все едно я е продал за добри пари. И без това не се очертават скоро добри дни за тия возила на вторичния пазар, ако наистина идва икономическа криза.
        Отделно, ще спести от бензин, данъци и застраховки, карайки газифицираното Либърти с подобрено предно окачване(и по тази и други причини нерентабилно да се продава). Пък после ако му дойде мерак за друга по-сериозна машина, само от икономисаните средства плюс полученото обезщетение, ще стигнат за още по-читава и по-нова.
        Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

        Коментар


        • davc
          davc коментира
          Редактиране на коментар
          Излиза, че освен да прави курбан, ще трябва и да черпи. Е верно много му се събира на човека.

      • Гагич, че няма да вземеш Тойота е ясно. Но е време са за Тrackhawk или поне SRT.
        Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

        Коментар


        • Даниел Чобанов
          Даниел Чобанов коментира
          Редактиране на коментар
          Дано да е първото ако смята пак да хвърля ръкавици колко е бърз у форума

      • Гагич - стана ли ясно що потката те изтарани с такава революционна решителност? Знаците ли не е видяла? Или просто си е бъркала в носа/гримирала/говорила по телефона/комбинация от гореизброените, в комбинация с алкоола?
        Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

        Коментар


        • davc
          davc коментира
          Редактиране на коментар
          Ти да не си представяш, че те с Гагич сега са станали първи дружки и на чаша дуневаца разгелдисват ситуацията. Едва ли я е виждал повече.

        • Alexr
          Alexr коментира
          Редактиране на коментар
          Улицата по която се движи ударилата Гагич е с предимство на останалите си пресечки без тази, "Граф Игнатиев" и там където свършва. Не съм сигурен, че знака се вижда добре. Аз знам, че го има и го спазвам, когато се движа по нея. Когато обаче се движа по улицата по която се движи Гагич, не съм сигурен, че другия ще ми даде предимството и минавам кръстовището с крак на спирачката и намалена скорост. Шанса да не се види знака, особено нощем е голям.

      • Първоначално публикуван от Alexr Преглед на мнение

        ... Но там даже "6-ти септември" е по-тясната улица, а знака може и да е в клоните на близкото дърво, та я го види човек, я не. А знам че го има. По правилото на дясностоящия би трябвало Гагич да е без предимство.
        Цъ. Не само че нищо не го скрива, ами знакът е СТОП като слънце.

        Натиснете снимката за да я уголемите  Име:gagic.jpg Прегледи:0 Размер:420.1 КБ ID:6671251


        Патицата или е била много пияна, или е бляла по облаците, или си е ровила в телефона да не изпусне нещо у Фейса.
        Ние не сме неутрални!

        Коментар


        • NIKSD
          NIKSD коментира
          Редактиране на коментар
          Не е до размера на улицата /то пък един размер.../. Ако беше до размер, тук да сме се изтрепали отдавна. Има си знак, ясно и елементарно.

        • Alexr
          Alexr коментира
          Редактиране на коментар
          Както казах, аз знам за знака там и го спазвам, без да го видя. А той си е ясно видим. Ами да го е видяла. Добре, че няма пострадали хора.
          NIKSD, как се оправяте в САЩ с кръстовищата дето имат знак "Стоп" във всички посоки? Как се разбира кой преминава пръв?

        • davc
          davc коментира
          Редактиране на коментар
          Това фактически е кръстовище с равностойни пътища, преминава се по обичайните правила, но за всеки случай преди това всички спират.

      • Как се справяме, ако всички имат Стоп? Всички спират. Който е спрял първи, тръгва първи. Как се лекуват тарикатите- застраховката ми покрива до $150 000.00 /примерно/. Блъскам те красиво, сметката в болницата ми е 300 000.00 /в американдка болница много бързо се стига фо 300к/. Карам те на съд за останалите 150 000, Нямаш ги? Кофти. Идва Гагич и ти прибира къщата.
        И детевозите са с по 6-8 гайки на джантите и над 2.5 тона. В моите имам и камери.

        Ааа, и карам пиян ми е минимум $12-13 000, ако ми е за сефте де. Ако не ми е за първи път, там не ми хо събира елката.
        Най кофти е като те бият по портмонето!
        Последно редактирано от NIKSD; 17-11-20, 17:09.
        https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

        Коментар


        • davc
          davc коментира
          Редактиране на коментар
          То и в България се случва да спрем и да се каним (определено по-рядко от обратното), но това не подобрява движението. Правилата са, за да се спазват.

        • Alexr
          Alexr коментира
          Редактиране на коментар
          NIKSD, благодаря за отговора. Факт е, че и тук в много ситуации се постъпва колегиално. Даже хората си отстъпват предимството. И аз не веднъж съм правил така. Ама не знаех как го тълкува закона този случай с четирите стопа. А другото което си мисля, че е крайно време и в България здравната каса да почне да си иска парите за лечение пострадалите в автомобилна катастрофа от причинителя на катастрофата.

        • Kozzzec
          Kozzzec коментира
          Редактиране на коментар
          На мен тук ми се е случвало няколко пъти да се съберем 4 коли на нерегулирано кръстовище. Даже първият път беше докато карах курса. Всеки път сме се разбирали без никакви проблеми. Та тва с изпотрепването малко не е вярно. Поне според моя опит.

      • В "белите" държави глобите за сериозни нарушения се начисляват на база месечния доход, и накрая тарикатите плачат лошо:

        Например така
        https://www.dnevnik.bg/sviat/2010/08...shena_skorost/

        Или те така
        https://www.dnes.bg/cars/2014/12/19/...rmaniia.249026
        Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

        Коментар


        • Иван Жоров
          Иван Жоров коментира
          Редактиране на коментар
          Най-големите джигити които познавам данъци и осигуровки почти не плащат. От наложените им глоби една голяма част изгарят и плащат по-малко от половината, ако все пак се наложи някога да платят нещо. Реалните им доходи хич не са ниски.

        • bushiDO
          bushiDO коментира
          Редактиране на коментар
          ммм, немскто ротнитопковче са го одрусали зловещо - тука има ли глоба за нарушение на ЗДП и ПП-то му, х3 на, дори, да кажем средната заплата в страната? Този са го одрусали 540к!!! евракис при "едва" 180к месечно?!?

        • Juiced
          Juiced коментира
          Редактиране на коментар
          E той е рецидивист има резон да е х3.

      • За да се получи това с хитрите глоби трябва първо да се стегне данъчното облагане.

        Иначе може глобата да се обвърже с пазарната стойност на автомобила. Има някои тънкости ама също ще работи. Особено в комбинация с право на покупка на заявената цена от държавата, каквато практика има в някои митници по света.

        Коментар


        • bat_vanko
          bat_vanko коментира
          Редактиране на коментар
          Глобата от органите не е важна, тя не възпитава добре (вижда се много добре при нас), историята е важното да се вижда и не само от кат, да не те вземат на работа, да ти е висока застраховката, това са много по-възпитателни моменти (точно това много липсва тук)

        • santaclash
          santaclash коментира
          Редактиране на коментар
          Мда...и ако си предприятие, на което му трябват шофьори, от Афганистан ли ще докараш такива без нито един фиш? Шофьори в БГ отдавна няма. Не само камионджии, изобщо няма желаещи да работят това. И по Европа няма.

        • davc
          davc коментира
          Редактиране на коментар
          Що бе, десет хиляди лева официална заплата (със осигуровките и прочее), работа по кодекс (и "пакетът" на Макрон). Одма ставам тираджия (тапиите ги имам).

      • The following video contains explicit language
        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

        Коментар


        • davc
          davc коментира
          Редактиране на коментар
          Почти шест минути без прекъсване! Не блести с особен талант, но постоянството му е завидно.

        • cecoa1
          cecoa1 коментира
          Редактиране на коментар
          Който не е карал с ограничител, той не знае... Изнервящо е доста.

        • kameno karp
          kameno karp коментира
          Редактиране на коментар
          За друго не знам, ама много сексуално беше настроен. Ха ха.

      • James Bond : Well, everybody needs a hobby.
        Raoul Silva : So what's yours?
        James Bond : Resurrection.


        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20201211_100349.jpg
Прегледи:676
Размер:246.7 КБ
ID:6682196
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20201211_100402.jpg
Прегледи:687
Размер:243.7 КБ
ID:6682197
        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

        Коментар


        • Bogoljub Gagic
          Bogoljub Gagic коментира
          Редактиране на коментар
          Да.
          .......

        • cecoa1
          cecoa1 коментира
          Редактиране на коментар
          Като за "тоталка" добре изглежда...

        • davc
          davc коментира
          Редактиране на коментар
          Направо - кукла!

      • cecoa1 коментира
        Днес, 16:49
        Като за "тоталка" добре изглежда...
        Мáни... Застрахователите ми предложиха 6 500 лв. срещу документ, че е свалена от отчет в КАТ като щедро ми оставят "да продам другата половина от колата"
        В "мобилето" незнайно как съм се абонирал за някаква услуга "колко струва моята кола" и последно получих този месец мейл, че е 15 000 лв. (цените странно нарастват - преди време беше станала 10-11 хил.) Е, какво да продам? За двигателя веднага се изви опашка, ама все около 1000 лв. предлагат Задният диференциал сме го коментирали тука - с особено предавателно число е, дето нито на 4,7 бензин, нито на 3,7, нито на 3,0 CRD става. За останалото - какво, да стана моргаджия ли? Пълно е с изгърмели дизеларки с перфектни купета по моргите - то оттам основно бяха набавени чарколяците де.
        Отново благодарности на "сервиза, който прави всичко", споменавал съм го и друг път във форума - Еди. Даже "Пътната помощ" като казах адреса, шофьорът пита: "Там при Еди ли?"
        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

        Коментар


        • cecoa1
          cecoa1 коментира
          Редактиране на коментар
          Явно не са били нещата толкова зле, колкото ги описа в началото. Все пак застраховката успя ли да покрие ремонта?

        • Bogoljub Gagic
          Bogoljub Gagic коментира
          Редактиране на коментар
          Не са ми платили още. Ковид, не знам си какво си, бавно обработват щетите...

      • За флуктуациите на цените в мобилето има една теория, че са дело на застрахователите, които ползват въпросния сайт при определяне на пазарна стойност на автомобил. Трябва ти ниска оценка на Гранд- пущаш известен брой фалшиви обяви с ниска цена и си капитан. БТВ веднъж звънях по обяви за доволно рядка кола- Хонда Пилот и на нискоценните доволно сопнат глас ме пресече, че колата/ вече/ не се продава. А обявите стояха в мобилето с месеци след това...
        And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

        Коментар


        • icos
          icos коментира
          Редактиране на коментар
          Какво да ти кажа. Средностатистическият българин бентлита не кара, новите коли са нещо къмто 10 процента от общата бройка. Средностатостичвският българин също не прави разлика между застрахователен брокер и застрахователна компания. Да не говорим, че все още не му е ясно що е то "щети на трети лица" и с какво се яде. По тези всичките причини ...Мобилето рулира в бизнеса.

        • Ясен
          Ясен коментира
          Редактиране на коментар
          Мобилето е изключително долнопробно тържище с всички екстри - включително сговори за цени.

          За съжаление към момента у нас няма реална необходимост (т.е. възможност за бизнес) за тържище със система за репутация на участниците.

        • veskov
          veskov коментира
          Редактиране на коментар
          У нас най-субективно зависим си там. Бият и всичко държавно.

      • Имахме някъде тема за сечене на завои, ама ме мързи да търся. Те тАва е шофиране "по ракитовски". Въпросния х.й сплескан две минути по-късно се наложи да го подпирам изотзадзе с включен пяв мигач, защото след последния завой преди правата просто си остана в лявото платно като истински английски жентълмен​​​​​

        And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

        Коментар


        • icos
          icos коментира
          Редактиране на коментар
          Анджак де. Не знаят защо, обаче, питал съм. Вероятно нейде подсъзнателно ги гложди убеждението, че чуждата лента е по-хубава.

        • Самодържец
          Самодържец коментира
          Редактиране на коментар
          Ба, по родопите. Аз така карам и в столицата.

        • santaclash
          santaclash коментира
          Редактиране на коментар
          По Петрич-Сандански-Благоевград пак са така. Явно се е разнесло от Родопите.

      • Днес чакайки на СТОП,едно такси ме забърса,шофьора изглеждаше ужасно ,все едно цяла нощ е пил ,и насила са го натъпкали в колата,едното око ,дясното му беше кървясало(сподели че имал проблем)

        Според мен проблема е пост алкохолен,поне така изглеждаше,дано да греша.

        Возеше клиентка ,питах го пиян ли е,каза Не.

        Казах му да се маха ...

        По късно огледах колата,спукан стоп,неработещ най-ляв датчик за парктроника и една деруга на фургона ....

        https://youtu.be/-TNfmF-nhDE
        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
        Анатолий Пейчинов o8875о9815
        https://dvrbg.com/

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X