Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Куриозни снимки и филмчета на нарушители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Натиснете снимката за да я уголемите

Име:
Прегледи:0
Размер:137.2 КБ
ID:6620875Натиснете снимката за да я уголемите

Име:
Прегледи:0
Размер:146.0 КБ
ID:6620876Натиснете снимката за да я уголемите

Име:
Прегледи:0
Размер:147.1 КБ
ID:6620878Натиснете снимката за да я уголемите

Име:
Прегледи:0
Размер:169.3 КБ
ID:6620879
    Прикачени файлове
    Последно редактирано от Roninn; 06-07-20, 18:21.
    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
    Анатолий Пейчинов o8875о9815
    https://dvrbg.com/

    Коментар


    • DBRS
      DBRS коментира
      Редактиране на коментар
      Вземи си почивка, яко овъртолване

    • santaclash
      santaclash коментира
      Редактиране на коментар
      Това и аз съм го правил. Карам си след един и не гледам ни знаци, ни нищо. къде да ми дойде акъла, че тоя ще влезе в насрещното. По едно време....гледам знак за забрана....викам си тука ремонт правят нещо и са омазали движението и тъкмо се оглеждам на къде мога да продължа, отзад долитат две ченгета на мотори. А оня си продължи направо. Едното ченге спира до мене, другото се набира напред след оня....викам си опаааа...тука нещо не е наред. И то вярно не било- влезли сме в еднопосочната улица. На мене фиш, на оня акт, книжката и номерата. Оказа се някакъв мангал, без гражданска, колата на братчед му, пък братчеда в затвора...

    • windwarrior
      windwarrior коментира
      Редактиране на коментар
      Абсолютно същата случка и с мен, миналата седмица. Карам по Незабравка към х-л Москва, трябва да стигна до турския ресторант до хотела. Тежък работен ден, в колата още 4ма колеги и ме разсейват.... Изпуснах задължителния ляв преди хотела и се набих в насрещното на еднопосочната част. Що псувни отнесох... Ама с право де.

  • От оня ден ,,пернишката магистрала .Това при скорост 100км/ч.

    Коментар


  • Абе вижда се че става нещо с камиона, дали заспива, дали цигарата му е паднала в краката - няма да разберем. Не се вижда обаче шофьорът на снимащата кола кога му е светнала червената лампа. Ако е само това на клипа...

    Коментар


    • Естествено снимащия е виновен ,еле и ако е с полицейски Ник.След случката камиона отби и или много намали или спря в аварийната...това видях в огледалата...а и в лявата лента имах кола която ме застигаше...

      Коментар


      • Тоя камион...се вижда 200 метра по-рано, че нещо не му е наред. Наби му се точно в мъртвата зона. Когато камиона даде в ляво, му беше точно до гумата. Бегай далече като ги видиш такива. Всичко може да е станало-я да заспива, я да му е станало лошо, може нещо с управлението да не му е наред, да му е блокирала спирачка от другата страна...
        Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

        Коментар


        • BENZBOSS
          BENZBOSS коментира
          Редактиране на коментар
          Точно ма добре,че ти го написа.ТИРаджийската професия по причини е една от най-опасните,работа до голямо желязо никаква

        • BulAf
          BulAf коментира
          Редактиране на коментар
          "Наградите Дарвин" и те са, за да се печелят

          /особено като е видно - няма осмисляне какво е можело да стане от една грешно оценена ситуация....
          (ремаркето да мине през теб...)/

      • Ейй ,момчета и "момичета" забавлявайте се с много от вас имам повече километри на задна от колкто вие на предна.Знаех какво ще стане с коментарите но все пак качих клипа.А за армееца кога Господ е давал акъла армията е била под моста на маневри!!!

        Коментар


        • santaclash
          santaclash коментира
          Редактиране на коментар
          Хич не е забавно. Ако си ти участника в случката, трябва да ти е ясно, че си се разминал с голяма беля.
          Разбира се, никой не е застрахован от това да се вкара в опасна ситуация на пътя заради две секунди недоглеждане.

        • BulAf
          BulAf коментира
          Редактиране на коментар
          Аз примерно правя средно по 10-12 000 месечно (из ЕврУпата основно), та колко горе долу трябва да наваксваме да стигнем тия километри дето са на "задната" барем ?

          И понеже не вдяваш, че ти се говори единствено за твое добро...
          - Дано другия път да нямаш тоя късмет и със супер професионалната си преценка на пътната обстановка да те вадят изпод ремаркето с резака!
          (Но да си сам!)

        • BENZBOSS
          BENZBOSS коментира
          Редактиране на коментар
          Баси пожеланието........то верно,че си подаваме топката някой път по-рязко тука ма ти съвсем ребром.

          Недоглеждане икофти късмет,след това късмета проработи и мина метър тоя път,добър клип за пример ма ти чак с резака..........много грубо.

          Колко клипа има с ТИРове само в тая тема / не питам / и дали човек трябва да се пази от тия сам си преценява.

      • Още в най-първия си коментар написах - на първо място е Негово Величество Късметът. Вижда се овреме че камионът прави нещо дето не е съвсем наред, сега дали причината е в камиона или в човека вътре, няма да разберем, но това не променя ситуацията. Шофьорът на снимащата кола обаче, се надяваме че поне е чукнал навреме спирачката за да предупреди тия след него. А това че не бяга настрани, ще приемем че няма накъде.

        Коментар


        • Първоначално публикуван от jordanov sv Преглед на мнение
          Още в най-първия си коментар написах - на първо място е Негово Величество Късметът. Вижда се овреме че камионът прави нещо дето не е съвсем наред, сега дали причината е в камиона или в човека вътре, няма да разберем, но това не променя ситуацията. Шофьорът на снимащата кола обаче, се надяваме че поне е чукнал навреме спирачката за да предупреди тия след него. А това че не бяга настрани, ще приемем че няма накъде.
          Късметът е ,,надай се @уре на..", преди него е ,,Каквото ти е Писал Шефа". Нали тиражията е фърст водач, еле па у нас сме виждали
          https://www.mediapool.bg/4-godini-za...ews299614.html
          Така че може всякак и авторът го е казал. Спомням си как изядохме един друг форумец дето споделяше клипове, в които без да е виновен трябвало да ,,спонсорира" по- големия, возещия пътници и тралала
          А тези простотии се правят от името на всички ни.
          Даника
          Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

          Коментар


          • ИВАН НЕДОКЛАНОВ
            ИВАН НЕДОКЛАНОВ коментира
            Редактиране на коментар
            Тези журналя не четат ли преди да публикуват нещо ?
            Лекия автомобил изпреварвал автобуса, ама скоростта на автобуса била 120 , а на автомобила 100 .....

          • jordanov sv
            jordanov sv коментира
            Редактиране на коментар
            Весков, от мене тръгна приказката че прилича на заспиване /след като изгледах няколко пъти клипа от-до/, после че шоферът е виновен и так-дале. Само че в началото кога почва престрояването - може да е всичко - гуми, спирачки, товар и какво ли не и тираджията наистина може да е много фърст и да овладява камиона свръх сили и още тогава шоферът на леката трябва също да направи нещо. Т.е. най-малко това дето го е казал Живко отдолу.
            На синковеца почти няма за какво да му правя забележки, щот добре го научиха на курса, ма това му повтарям - видиш ли го големия пред тебе и особено ако влачи нещо - прави си сметката. Ако е насреща, вариантите са малко.

          • veskov
            veskov коментира
            Редактиране на коментар
            Aa, то е повече от ясно, че не говорим за вина. Колегата спомена и за трети автлстваомобил в най- лявата, та не се знаят точно всички обстоятва и най- вече разлики в скорости.

        • В случая не става въпрос за "виновност" (на първо място е виновен оня в голямата талига!), а за елементарна липса на инстинкт за самосъхранение!
          (и съвсем добронамерени забележки човека да си обърне внимание на това)

          Но вместо: "Ейй... Еваси и късмета дето съм извадил. Пу пу пу." (и да си има едно на ум, ако друг път изпадне в нещо подобно) имаме:
          - "Щото съм полицай, за'тва мА плюЙте!"
          - "Абе виЙ ли шЕ ми давате акъл на мене дето имам километри колкото не моЙте да броите до толкоз бре!" и прочие
          (затова и отговора е "ребром"!)

          Коментар


          • BENZBOSS
            BENZBOSS коментира
            Редактиране на коментар
            Ти си знаеш човек,не ти съдя думите,просто и аз не съм от най-нежно изказващите се ма на никой не съм,не бих и няма да пожелая да го вадят с резака.

            Явно трябва да взема пример и повече с бутонките в краката.

            Живи и здрави

        • Няма сила която да ме накара да се навра така до криващ в аварийната лента камион при свободна лява , ако ще и батковците от НСО да ми премигват отзад
          088455338две
          "Е нищо не пали като японските, палят като те видят да вадиш ключа от джоба"
          Джамбазов 2010г..

          Коментар


          • Я да се върнем към темата



            (аз съм в локалното платно, а интересните събития са в главното, някакъв колективен перформанс)

            БМВ на главния мозък с тежки усложнения от Ковид-19, наблюдаваме клъстер на заразата.

            Общото ми наблюдение върху пътната обстановка покрай здравната криза:
            1. Много хора отвикнаха да шофират (и аз в това число).
            2. Намаляха нормалните шофьори по улиците и процентът шофиращи за забавление (така както те го разбират забавлението) рязко се повиши.
            Последно редактирано от Ясен; 22-07-20, 10:30.

            Коментар


            • Абсолютно нищо не мога да различа...какво се случва там...някаква кола, като да кара с отворен заден капак, ама до там...
              Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

              Коментар


              • В отворения багажник е седнал маймун който може би танцува или поне ръкомаха, а други 3 коли след него преграждат пътя.

                Коментар


                • bat_vanko
                  bat_vanko коментира
                  Редактиране на коментар
                  изненада го, в момента в който я видя започна да се престроява

                • ИВАН НЕДОКЛАНОВ
                  ИВАН НЕДОКЛАНОВ коментира
                  Редактиране на коментар
                  По-скоро БМВ-тата , не му дават да се включи .Според мен снимат клип , но надали е съгласувано .. щом не е отцепен района .

                • Ясен
                  Ясен коментира
                  Редактиране на коментар
                  Всъщност имах намерение да се престроя ама като видях колко са маймуните, размислих и си карах още известно време по локалното (представлението продължи и нататък ама изостанаха).

                  Иначе те тая улица най-редовно си я отцепват - 500м назад има едно ОМВ, там се събират рацерите.

              • Поредния селяндур.От днес.

                ​​​​​​https://youtu.be/QT_b5MLT65E
                Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

                Коментар


                • bat_vanko
                  bat_vanko коментира
                  Редактиране на коментар
                  Как да се включи завалийката от стоп на 90км
                  Следващия спрял на платното не ти ли пречи и той
                  Няма инфраструктура, няма контрол, няма култура на шофиране, това на клипа си е резултата, нищо особено...

                • Чавдар (V93)
                  Чавдар (V93) коментира
                  Редактиране на коментар
                  Като пропусне задаващите се коли?

                • Маркони
                  Маркони коментира
                  Редактиране на коментар
                  Абе, bat_vanko имаш проблем с възприятията, ли?!
                  КОЛКО трябва да не гледаш, за да направиш това, което бургаската Corsa стори?!
                  И даже претенции, че някой не бил направил път на тъпия селяндур....
                  Еми ще има война по пътищата, да.

              • Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screenshot_2020-08-18-15-20-35-724_com.miui.gallery.png
Прегледи:376
Размер:293.7 КБ
ID:6636455
                Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X