Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Куриозни снимки и филмчета на нарушители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
    Що пък реши, че ВИПа е в задната?
    Щот той кара. А зад него тоя дето си гледа телефона е един от зам-овете му.

    ПиАр-ката явно са я настанили на третия ред седали, да не досажда.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
      Що пък реши, че ВИПа е в задната?
      Щот му виждам задния анфас да седи на мястото отдясно, което шофьорът от НСО услужливо поднася към всяко изпреварвано МПС
      And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

      Коментар


      • Винаги има вип, този път може да е отпред, а тия поемат удара, изотзад
        А тези простотии се правят от името на всички ни.
        Даника
        Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

        Коментар


        • Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
          Винаги има вип, този път може да е отпред, а тия поемат удара, изотзад
          Това, което се вижда за тия отзад е, че не ебават да слагат колани даже след приключението на простата п@тка

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screenshot (80).png
Прегледи:650
Размер:387.4 КБ
ID:6616530
          And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

          Коментар


          • veskov
            veskov коментира
            Редактиране на коментар
            Така става с всяка патка, дет не си и ковнал плавниците, ако овреме не си я шатнал

          • icos
            icos коментира
            Редактиране на коментар
            Види се охраната на виповете е сигурна колкото превенцията срещу коронавируса. Или ръсенето със светена вода, да речем. Некви неизвестни те снимат как нанкаш с пищов до главата(ей богу, наистина не схващам идеята. Ако потенциалният убиец не си носи собствен може би да ползва служебен?) Моташ се нанам-навам с охрана, която те бута силом едва ли не под тировете. И на всичкото отгоре си оставил един стотинакилограмов глиган зад гърба си без колан, та ако стане нещо като челен удар да излезе барабар с премиерското тяло чак през предното стъкло...

          • veskov
            veskov коментира
            Редактиране на коментар
            Добива сериозен наклон, ма със сигурност от гавазите нищо не зависи, не биха и оцелели, ако продумат, съдейки как коскоджамити министри ставаха разсилни и глашатаи. А и да фотографират .. Поглед отгоре ще да е

        • Първоначално публикуван от icos Преглед на мнение

          Това, което се вижда за тия отзад е, че не ебават да слагат колани даже след приключението на простата п@тка

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screenshot (80).png
Прегледи:650
Размер:387.4 КБ
ID:6616530
          Тия дни ще ме вози колега - бивш командир на група за задържане, известно време е бил и шофьор на пилотна кола в кортеж на ВИП дирници. Ше го питам къв е смисъла от подобна диспозиция.
          Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

          Коментар


          • Просто випа не е вип. Иначе професионалната охрана не е проста работа, ако и често да е изпълнявана от прости хора.
            Всеки трети е шести

            Коментар


            • Тоя смешник Папазов винаги ми е бил антипатичен с фалшивите си преструвки. Бил съжалявал, а накрая се вижда как се изживява като тъпа мутра...

              https://www.vesti.bg/bulgaria/hvanah...-pytia-6111342
              Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

              Коментар


              • Ми не е смешник. Имаше го и в другата тема, ма не, идеалист бил, дрън дрън, какъв да е в клуба ,,народен
                А тези простотии се правят от името на всички ни.
                Даника
                Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                Коментар


                • На тия трябва да им дам да изчистят мойто комби,поне да свършат нещо полезно.

                  Комбито да се бута с дьрт железен камион файда няма,може да впечатлиш някой с Голф ма тоя с камиона му е все тая за тенекийките ти па ако ще да са 3 тона.

                  Не подценявайте третия ред седалки на тия,място има колко искаш и седалките са удобни,нямаш врата и не се сваля прозореца,другото си е там.

                  Играят си,а какво трябва да се прави едно време се учеше в Германия и шофьорите им бяха шофьори,а не да кара като тъща ми / кой иска снимки ?/
                  TOYOTA SEQUOIA ‘11
                  W140 S420 '99

                  Коментар


                  • Абе Нощните Вуци на Пу откога се ползват с дипломатически привилегии у нас? Ей тоя чоткий поц с трайка, който ме превари невъзмутимо отдясно имаше отпред светлини като на НСО

                    And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

                    Коментар


                    • icos
                      icos коментира
                      Редактиране на коментар
                      Естествено че не е. Преди това минаха и други оптимизатори, но точно тоя брадат пийч с байраците, тужурката-залдостановка и мигащите синьо- бели ламби ми дойде в повече.

                    • davc
                      davc коментира
                      Редактиране на коментар
                      Никви права нямат (разбира се). Ма са вуцИ на джуджето (и нали тук - курица не птица...)!

                    • icos
                      icos коментира
                      Редактиране на коментар
                      .................



                  • Чиста форма на слабоумие и олигофрения!!
                    ''Странно защо'', срещана често в пътния трафик на България

                    Коментар


                    • Alexr
                      Alexr коментира
                      Редактиране на коментар
                      Този клип не е ли достатъчно доказателство за да се припише на ТИР-аджията опит за убийство?

                    • BENZBOSS
                      BENZBOSS коментира
                      Редактиране на коментар
                      Аз пък предлагам да ги оставим Господ да ги накаже такива 😆

                    • Alexr
                      Alexr коментира
                      Редактиране на коментар
                      Този е в камион, дето празен тежи 18 тона. Може да избие много хора преди да го настигне справедливостта.

                  • Първоначално публикуван от icos Преглед на мнение
                    Ъъъъ...мисля в тази тема покрай катастрофата с кортежа на една тъпа кърджалийска п@тка беше станал въпрос за професионализма на НСО. Там защитни тактики на каране и прочее шитня. Та случайно попаднах на тази му визуализация, на която очевадно се вижда как пилотната кола очевадно си кара спокойно в лявата лента, докато колата с вери импортмънт персоната очевадно се бута надясно у простолюдието, рискувайки да захапе някой калник или да се надене в някой камион, неразбрал намека. При това се бута надясно при изпреварване, през останалото време не. Ке паса, дето се вика? Бойко е забравил, че вече не е бодигард или що?
                    ВИП-ът иска като пътува да гледа чисто пространство пред себе си, което предстои "да покори" (а не калниците на съпровождащия да му се пречкат на кръгозора...).

                    ПП затова и седи на предния ред
                    Последно редактирано от jkd; 30-06-20, 01:35.

                    Коментар


                    • Айде да се изложа сам в темата.клипа от 2.2 минута.Карам без да мисля,всъчщност мисля си за моите работи,бързам да стигна до адрес,да видя кой къде работи...толкова се бях замислил,че чак и полицаите щях да подмина.Даже лелята с колата дето спря,си викам,тя що кара срещу мен ???Добре че съм по голям от нея...резил,срамувам се!

                      https://youtu.be/qpCXT1BY3kw

                      Случват се и такива работи,баси.Имам си и глоба разбира се!

                      Та за шофьорите в Пловдив,ние се оглеждаме и в еднопосочна улица в двете посоки,даже и отгоре също !
                      Последно редактирано от Roninn; 06-07-20, 13:06.
                      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                      Анатолий Пейчинов o8875о9815
                      https://dvrbg.com/

                      Коментар


                      • Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                        ВидИото е частно. Трябва да го направиш държавно.
                        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                        Коментар


                        • Roninn
                          Roninn коментира
                          Редактиране на коментар
                          Корегирано!

                      • Roninn коментира
                        Днес, 14:23
                        Корегирано!
                        Ама друг път:

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:123456.png
Прегледи:247
Размер:14.1 КБ
ID:6620803

                        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                        Коментар


                        • disko04
                          disko04 коментира
                          Редактиране на коментар
                          Ронин е размислил дали да се самокритикува... ;-)))

                        • Roninn
                          Roninn коментира
                          Редактиране на коментар
                          На мен ми говори на Български.

                          Има някакъв дерт,сменям на обществен,даже една чавка се появява.Излизам и влизам пак,отново е частен.

                        • disko04
                          disko04 коментира
                          Редактиране на коментар
                          Кой "български" искаш?

                      Активност за темата

                      Свий

                      Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X