Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Куриозни снимки и филмчета на нарушители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

    Първоначално публикуван от bilbo27 Преглед на мнение
    ...]
    Чини ми се че и ти караш малко нервничко,брат.Иначе не виждам нарушение

    Коментар


    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

      Първоначално публикуван от kosta-s Преглед на мнение
      Чини ми се че и ти караш малко нервничко,брат.Иначе не виждам нарушение[emoji38]
      Е чак нервно то се вижда колко е скоростта . И има доста по- нервно каращи там.
      Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

      Коментар


      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

        Е как ще видиш нарушение, като маркировката май вече е изветряла
        Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
        Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

        Коментар


        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

          И аз не виждам нервност, а че тоя с уазката се измъкна безпардонно бавно, макар, че видя идващата кола е видно, макар, че е преценил, че ще успее да спре.

          Това е много грозно поведение, особено при по-възрастни водачи, които умишлено предизвикват такава ситуация и самоуверено заявяват 'ще ме изчака малко, голям зор няма, виж колко бързо кара, за къде бърза?'. Имал съм такива изживявания и меко казано съм със смесени чувства.

          Коментар


          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

            Знаците и остатъците от маркировка показват че по-скоро има нарушение откъм Ужаската.

            Нашия не знам защо да кара нервно, скоростта е 80-85

            Коментар


            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

              При тая буйна растителност и съответно никаква видимост си е очаквано да се случват такива ситуации.

              Коментар


              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                Не съм сигурен, че в първия момент шофьора на УАЗ-ката е видял идващия автомобил... Погледнал е вдясно - нямало кола, поглежда вляво за тръгването...
                А за бавното изтегляне - уазката няма как да се набере като Ф1 - толкова си може, особено ако е на газ с газова, настройвана предното хилядолетие (вижда се как придърпва )...

                Иначе за нарушението - и аз предполагам, че уязката е в нарушение, но от предоставените данни мога само да предполагам.... Друг е въпроса, че с Уазка е лудост да излезеш с ляв завой на такъв път в завой без видимост...

                П.С. буйната растителност май е патент само на нашите пътища
                Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                Коментар


                • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                  Маркировка, видимост и ала-бала. Както и да седят нещата по други параграфи, типичен случай за отнемане на предимство си е категорично.
                  Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                  Коментар


                  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                    По това никой не спори, но във всяка една катастрофа, причината за възникването ѝ не е една. Съответно не би трябвало да се спира до "еди кой си водач е отнел предимство и е настъпил удар".

                    Коментар


                    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                      Тук катастрофа сякаш нямаше? Водачът с отнетото предимство реагира достатъчно адекватно (като обратното би било именно още една причина).
                      Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                      Коментар


                      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                        Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                        Маркировка, видимост и ала-бала. Както и да седят нещата по други параграфи, типичен случай за отнемане на предимство си е категорично.
                        Хм... Интересно каква е класификацията за отнемане на предимство при подобен казус... Например излизам по същия начин на главен път, и след 10-20 или 200м някой спира в задната ми броня.... (въпросът ми е без намек за заяждане или сарказъм)...
                        Навярно пак биха започнали измервания на скорости, видимости и т.н... Колегата си караше съвсем нормално в ограниченията, и с възможност дори да спре в зоната на видимост при нужда... Да, гадно е да ти нарушат скоростния режим, но се случва...
                        На времето винаги ни учеха, че трябва да можеш да спреш в зоната на видимост.. Което в завой означава, да можеш да спреш до мястото, което виждаш....
                        Кой би бил виновен, ако например на мястото на Уазката бе излязло прасе и потрошило колата?
                        Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                        Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                        Коментар


                        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                          Прасето. Даже се сещам и какво наказание ще получи.

                          Коментар


                          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                            нИ е сигурно Приятел така очатка една сърна (или обратното, щото го бе подбрала доста отстрани)... Колата бе тоталка... Сърна не яде (но май си имаше проблеми с властите, посетили ПТП-то заради 'убийството')..
                            Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                            Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                            Коментар


                            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                              Е да де. И аз знам за едно прасе напуснало ПТП преди пристигането на Органите. Не всеки път е справедливо.

                              Коментар


                              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                                Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                                Хм... Интересно каква е класификацията за отнемане на предимство при подобен казус...
                                Класификацията е надлежно определена от закона и правилника и тук имаме (както стана въпрос), типичен случай. От чисто практическа гледна точка да кажем, че ми е отнето предимството, при положение, че този който излиза пред мен, го прави така, та аз трябва да променя някак, начина си на движение. В конкретния случай, от движение с 80-85 км/ч (напълно по правилата), до под 30 км/ч. Освен това (във връзка с изказаното мнение за нервност), човекът можеше да изпревари уазката, непосредствено след като тя зае платното, но той кара след нея (и с упоменатата скорост) още доста време, докато стигнаха участък, където това е разрешено.
                                Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X