Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моят нож

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Съмнявам се да не го преглеждат по аналогичен начин. Но, нека опита - ще ми е интересно да науча какво е станало.

    Коментар


    • От: Моят нож

      Първоначално публикуван от blago72 Преглед на мнение
      Съмнявам се да не го преглеждат по аналогичен начин. Но, нека опита - ще ми е интересно да науча какво е станало.
      Ако нещото е в чекирания багаж не виждам проблем, защото няма опасност да нападнеш някого в самолета с него.

      При последното ми летене (до Финландия и обратно) в багажа имах F1. На връщане като си получих куфара беше проверяван ръчно и ми беше конфискувана магнезиевата запалка, която стоеше на канията на същия F1, а ножа си беше върнат в багажа. Имало някаква регулация за запалими неща в багажа.
      Зима иде

      Коментар


      • От: Моят нож

        Колеги аз писах и ставаше въпрос за чекираният багаж.И не забравяйте че Индия не е Европа много различни правила и закони.
        За тези които се мислят за дяволи да не забравят че и на него някой му е сложил рога!!!!!!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

        Коментар


        • От: Моят нож

          Целта на тези обстойни проверки на летищата е да се предотврати внасянето на борда на самолета, на каквото и да е оръжие /или предмети, които могат да се използват като такова/, с цел сигурност на пътниците и екипажа. Вещите, които се пренасят в чекирания багаж, освен тези, които пак пряко засягат сигурността на полета /взривни в-ва и др./, са предмет на митнически ограничения и при определени условия /примерно деклариране/ могат да се пренасят. Въпрос на проверка за митническите изисквания на съответната държава, дали може да се пренасят ножове, в какви количества и т.н. Все пак те имат и колекционерска стойност и значение.
          В полет от САЩ в ръчния ми багаж не трябваше да има дори пила за нокти, но в чекирания имах мултитул, специализиран фенер /в комплект с батериите и зарядното/ със съответната стойка за монтаж на дългоцевно оръжие и др. подобни и не е имало никакъв проблем. Единственото по-различно е, че куфарите бяха проверени ръчно, за което имаше поставен вътре съответния документ.
          Поздрави!
          Jeep Cherokee - Liberty 2.8 CRD
          First impression is not always true. Get inspired.
          Qualis vir, talis et oratio. (Какъвто човекът, такава и речта му.)Seneca
          Reading is sooo boring, unlike writing!

          Коментар


          • От: Моят нож

            Най-добрият вариант е колегата му пита митницата на летището в Индия какво можед и какво не.Поздрави
            За тези които се мислят за дяволи да не забравят че и на него някой му е сложил рога!!!!!!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

            Коментар


            • 1

              Коментар


              • От: Моят нож

                Първоначално публикуван от petrof Преглед на мнение
                Тактически мазач на лютеница ))
                ЗТ0200 ме кефи повече, тоя ми идва малко дебел такъв .....
                Много ми хареса класификацията. Това е малко грозно, но единствено според мен. И е изцапано някак си в пастелни тонове.
                Кое му е Якото, сериозно. Предпочитам личното ви мнение, а не гугле-преводач.
                ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                Коментар


                • От: Моят нож

                  Колега "Mad Dog", гледам се мъчите там с тези намаления
                  Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                  0882 52 00 52 - Жоро

                  Коментар


                  • От: Моят нож

                    FALLK NIVEN -- PLX Lam CoS

                    Колегите от фирмата ме изненадаха приятно, отдавна си мечтаех за сериозна ножка за ежедневна употреба, кашони, сезал, лютеница, шпек и други....

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:_DSC4926.jpg
Прегледи:1
Размер:44.7 КБ
ID:5464516
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:_DSC4924.jpg
Прегледи:1
Размер:50.3 КБ
ID:5464517
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:_DSC4922.jpg
Прегледи:1
Размер:34.2 КБ
ID:5464518
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:_DSC4920.jpg
Прегледи:1
Размер:33.0 КБ
ID:5464519
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:_DSC4919.jpg
Прегледи:1
Размер:33.6 КБ
ID:5464520
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:_DSC4914.jpg
Прегледи:1
Размер:38.7 КБ
ID:5464521
                    Прикачени файлове
                    Т5
                    Crossrunner

                    Коментар


                    • От: Моят нож

                      Честито! Не си единствения дето има таквиз въжделения!
                      Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

                      0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

                      Коментар


                      • От: Моят нож

                        тези са моите ,едни са за излети други за кухнятаНатиснете снимката за да я уголемите

Име:075.jpg
Прегледи:2
Размер:191.0 КБ
ID:5464754Натиснете снимката за да я уголемите

Име:078.jpg
Прегледи:1
Размер:58.7 КБ
ID:5464755Натиснете снимката за да я уголемите

Име:080.jpg
Прегледи:1
Размер:47.0 КБ
ID:5464756Натиснете снимката за да я уголемите

Име:082.jpg
Прегледи:1
Размер:72.0 КБ
ID:5464757Натиснете снимката за да я уголемите

Име:083.jpg
Прегледи:1
Размер:78.5 КБ
ID:5464758Натиснете снимката за да я уголемите

Име:084.jpg
Прегледи:1
Размер:74.9 КБ
ID:5464759Натиснете снимката за да я уголемите

Име:086.jpg
Прегледи:1
Размер:46.7 КБ
ID:5464760Натиснете снимката за да я уголемите

Име:087.jpg
Прегледи:2
Размер:243.2 КБ
ID:5464761 има и още , но за сега толкоз

                        Коментар


                        • От: Моят нож

                          Да покажа и аз някои от моите ножчета:

                          Единият е Paramilitary с острие от CPM D2 и зелена дръжка от G10.

                          Другият е Paramilitary 2 с острие от CPM S30V и черна дръжка от G10.







                          Коментар


                          • От: Моят нож

                            Първоначално публикуван от Sakata Pora Преглед на мнение
                            тези са моите ,едни са за излети други за кухнята[ATTACH=CONFIG]561579[/ATTACH] има и още , но за сега толкоз
                            Ей за тия Вюстхоф ти завидях, страхотен сет, невероятни ножове, само трябва всеки път преди работа да ги заглаждаш леко и да си пазиш пръстите. А като им знам и цената, направо имаш съкровище
                            LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                            www.ADV-Bulgaria.com

                            Коментар


                            • От: Моят нож

                              Благодаря колега, сета още не сам го завършил но има време.Три от тях ползвам над година и не сам ги заточвал още,режат си идеално, въпреки че заточването ми е като хоби. Чакам един воден камък/ японски/ 1000-3000 за по добър завършек. А и едно КАСУМИ е на пат да се присъедини към сета,красавец е и ще го снимам да го покажа.

                              Коментар


                              • От: Моят нож

                                Ето и един фикс.



                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X