Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моят нож

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Моят нож

    Не е важно как изглежда а че ти върши работа.
    Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
    0882 52 00 52 - Жоро

    Коментар


    • От: Моят нож

      Преди няколко дни се сетих, че преди търсачката в Гугъл, мога да използвам преводачката... освен на английски, но и на много други езици. Когато стигнах на японския, ми се откри един нов свят от машини, технологии и майсторлък. Ето ви една страничка от това което видях http://orange.zero.jp/takamoto.oak/filework1.htm, а това е началната http://orange.zero.jp/takamoto.oak/
      [I][FONT=Comic Sans MS]NISSAN Terrano II R20 2.7TD '93[/FONT][/I]

      Коментар


      • От: Моят нож

        От вчера нова сгъвайка- Дроба я познава мисля.
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:4991317380_967274ab41_z.jpg
Прегледи:1
Размер:350.2 КБ
ID:5457490
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:4990714013_6e52b9e1d1_z.jpg
Прегледи:1
Размер:342.3 КБ
ID:5457492
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:4991301748_09c99aea72_z.jpg
Прегледи:1
Размер:203.2 КБ
ID:5457493
        ZERO TOLERANCE - ZT 0301

        Стомана S 30 V.
        Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
        No man left's behind !!!!

        Коментар


        • От: Моят нож

          Хехе, казват че гениалните мозъци мислят еднакво.... моята бройка на ЗТ 0301 я чакам да доплава до няколко дена

          Търсих 0302 известно време, ама - греда, та затова накрая се реших на 0301.
          Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

          Коментар


          • От: Моят нож

            Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
            Хехе, казват че гениалните мозъци мислят еднакво.... моята бройка на ЗТ 0301 я чакам да доплава до няколко дена

            Търсих 0302 известно време, ама - греда, та затова накрая се реших на 0301.
            Така следейки с едно оЧо разни придобивки на тоя-оня, ще излезе, че за няма година от бушкрафтър стана ножоман
            Последно като спомен - едно на баркривър, на бай Ханкала, сега и това. Май пропускам някое ножче .

            Колкото повече, толкова повече , честити да са ви ножките .
            Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
            И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
            вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

            Коментар


            • От: Моят нож

              Първоначално публикуван от Mad Dog Преглед на мнение
              От вчера нова сгъвайка- Дроба я познава мисля.

              ZERO TOLERANCE - ZT 0301

              Стомана S 30 V.
              Тактически мазач на лютеница ))
              ЗТ0200 ме кефи повече, тоя ми идва малко дебел такъв .....

              Коментар


              • От: Моят нож

                Първоначално публикуван от mohera Преглед на мнение
                Така следейки с едно оЧо разни придобивки на тоя-оня, ще излезе, че за няма година от бушкрафтър стана ножоман
                Последно като спомен - едно на баркривър, на бай Ханкала, сега и това. Май пропускам някое ножче .

                Колкото повече, толкова повече , честити да са ви ножките .
                Баркитата бяха три, ама едното беше със swedge и го трампих за Темперънс... и още няколко придобивки има ама в по-долния клас - фолкита, есеета, паяци... ся кат се замисля - май верно доста желязо се понатрупа в къщи

                Бе да сме живи и здрави, да си чешеме крастата. Както обичам да казвам - дай боже всекиму !
                Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                Коментар


                • От: Моят нож

                  Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
                  Баркитата бяха три, ама едното беше със swedge и го трампих за Темперънс... и още няколко придобивки има ама в по-долния клас - фолкита, есеета, паяци... ся кат се замисля - май верно доста желязо се понатрупа в къщи

                  Бе да сме живи и здрави, да си чешеме крастата. Както обичам да казвам - дай боже всекиму !
                  Батка вервай ми - това с ножовете е слаба работа. Като почнеш с пушаки е пищовите става страшно.... а и екипировка- само за месеците декември януари и февруари съм дал около 800 долара за гор текси ,софт шели, спални чували с бивита и секва друго сволоч.
                  Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
                  No man left's behind !!!!

                  Коментар


                  • Не са много - за катерене точно занедна мечбрана и софтшел от високо ниво искат тези пари, мамка им.
                    Или за един комплект френдове.

                    Коментар


                    • От: Моят нож

                      Ми хванах удачни разпродажби в САЩ- Гор Текс на Пропър -намален от 499 на 49 долара, пухенка от същите- прима лофт на 36 долара, гащите към него - 21 долара ,софт шел - Шоелер наносвиър - 39 долара.... Армейската им система от два чувала и биви - от 450 на 110 долара.... Как да не си вземе човек...
                      Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
                      No man left's behind !!!!

                      Коментар


                      • Ама казвайте ги тези неща колега

                        Коментар


                        • От: Моят нож

                          Я малко хелп ако обичате.Едни колеги ще ми ходят в Индия и съм дал задача на един да гледа за кукри,въпроса ми е - има ли драма с износа на такива неща - все пак си е оръжие и да не ги конфискуват на летищата?
                          Диско 300TDI
                          Scott Purgatory
                          0889 84 6161

                          Коментар


                          • От: Моят нож

                            Колега веднага ти давам одговор.Мой колега индиец се опита да ми донесе 2 такива последвала конфискациа на летището и 50 евра глоба.Но все пак твоят колега мойе да пита митничаря като влиза в индия.Успех
                            За тези които се мислят за дяволи да не забравят че и на него някой му е сложил рога!!!!!!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

                            Коментар


                            • Колега, на летищата в Европа карат да си сваляш колана, да се събуваш и са вадиш отделно компютри и таблети. Дали ще може да донесе кукри от Индия

                              Коментар


                              • От: Моят нож

                                Първоначално публикуван от blago72 Преглед на мнение
                                Колега, на летищата в Европа карат да си сваляш колана, да се събуваш и са вадиш отделно компютри и таблети. Дали ще може да донесе кукри от Индия
                                Очевидно ще пробва да го носи в чекирания багаж, не в ръчния
                                Зима иде

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X