Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моят нож

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Моят нож

    Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
    Да се похваля - новата дрешка на Аурората. Идеята е моя, изработката - на Иво (iivetsa).
    Вай, вай, благородна/абе не изцяло/ завист изпълва сърцето ми! Много идейно и ползвателно, майсторска работа! Поздрави!
    П.п. Кожата с каква дебелина е?
    "Make love, not war!"

    Коментар


    • От: Моят нож

      Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
      Митко, за пореден път ти се чудя - откъде таз лИбофф към сатърите
      Какви сатъри бе, Уинд? Това са ножове среден размер...
      Сега се е задал един ESEE 6.

      Коментар


      • От: Моят нож

        Първоначално публикуван от dok_vd Преглед на мнение
        Вай, вай, благородна/абе не изцяло/ завист изпълва сърцето ми! Много идейно и ползвателно, майсторска работа! Поздрави!
        П.п. Кожата с каква дебелина е?
        Благодаря, и аз много си я харесвам Иначе кожата е 3 мм ако не се лъжа - учудващо лека се е получила.
        Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

        Коментар


        • От: Моят нож

          Първоначално публикуван от Dimitar Nenchev Преглед на мнение
          Ето и няколко от мен. Фаворита ми за боен нож е гербер-а. Уникален е. Много здрав. Много удобен, различни варианти за окачаване, силиконови пъпки по ремъците против хъзгане и вградено точило.[ATTACH=CONFIG]581037[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]581038[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]581039[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]581040[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]581041[/ATTACH]
          Не съм виждал по-добра и по-хитро изработена кания от точно тази на Гербер...
          Последно редактирано от blackfirefly; 10-05-13, 08:01. Причина: 1
          Only after the last tree has been cut down,
          Only after the last river has been poisoned,
          Only after the last fish has been caught,
          Only then will you find that money cannot be eaten.

          Коментар


          • От: Моят нож

            Много е тежък, наистина много.

            Коментар


            • От: Моят нож

              Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
              Много е тежък, наистина много.
              Ми тя задната му част на дръжката си е чук И аз доста го въртях в ръцете си / кафявия вариант/ ...и се чудех дали да го взимам. Имам обаче на "BUCK" модела Nighthawk ..то си е пак желязо и не го взех. Канията наистина си я бива можеш да го закачиш където си искаш.
              ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

              Коментар


              • От: Моят нож

                Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
                Митко, за пореден път ти се чудя - откъде таз лИбофф към сатърите Честно - не ти ли смъкват гащите като ги запашеш тия тесаци ? Аз миналата година на Русенски Лом се разхождах гордо с едно ЕСЕЕ-5 на кръста, и постоянно си придърпвах панталоните, като цигане с диария. Накрая ми писна да съм гъзар, и го заметнах в палатката

                Да се похваля - новата дрешка на Аурората. Идеята е моя, изработката - на Иво (iivetsa).

                [ATTACH=CONFIG]580959[/ATTACH]

                [ATTACH=CONFIG]580960[/ATTACH]

                [ATTACH=CONFIG]580961[/ATTACH]

                [ATTACH=CONFIG]580962[/ATTACH]
                И колко струва тази кания, ако не е тайна?

                Коментар


                • От: Моят нож

                  Ето и моите ножове, естествено не всичите


                  Пендлетън Хънтъра ми е най удобният нож и най много него ползвам.Сръвнявал съм го с Фолкнивен Ф-1, но КС си е по хубав според мене.






                  Коментар


                  • От: Моят нож

                    Първоначално публикуван от green Преглед на мнение
                    Ми тя задната му част на дръжката си е чук...
                    Абе не знам какъв чук е, но я виж как е направена тази дръжка:

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:LMF-II-tang_png_fulljpg.jpg
Прегледи:2
Размер:26.7 КБ
ID:5481600

                    Идеята е добра, но за изпълнението май не може да се каже същото...
                    Only after the last tree has been cut down,
                    Only after the last river has been poisoned,
                    Only after the last fish has been caught,
                    Only then will you find that money cannot be eaten.

                    Коментар


                    • От: Моят нож

                      Задната част на дръжката е за чупене на стъкло, да може и да се използва и като чук, макар и ограничено. Не знам колко не е добро изпълнението, но що още не съм го повредил/счупил, значи е здрав. А на мен много ми се отдава да повреждам какви ли не неща, особено ножове.
                      If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                      Коментар


                      • От: Моят нож

                        Сигурно е здрав, но за прате които му се искат не ми идва такава изработка.
                        Only after the last tree has been cut down,
                        Only after the last river has been poisoned,
                        Only after the last fish has been caught,
                        Only then will you find that money cannot be eaten.

                        Коментар


                        • От: Моят нож

                          Ножа на Гербер за какво реално може да служи?... Освен за "боен" нож?

                          Коментар


                          • От: Моят нож

                            Ножа на Гербер за какво реално може да служи?... Освен за "боен" нож?
                            Той е боен нож и аз го използвам като точно като такъв. Използвам го за сечене на клони, дялкане не краката на щитовете за мишени, отваряне на металните ленти скоито са опаковани сандъжи, отваряне на кутии с патрони, рязане на кабели, тел, въжета, вадене на гвоздеи и всякакви подобни работи. За рязане на салам и домати си имам Мора или както там се казва по-евтината и дъщерна фирма.
                            If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                            Коментар


                            • От: Моят нож

                              Щом върши работа... Макар че за дялкане с тази серетация не знам колко е подходящ, пък за сечене, отваряне на сандъци и пр. с тази конструкция на дръжката много не го виждам да изкара дълго, ама ти си знаеш.

                              Коментар


                              • От: Моят нож

                                Серетацията е нещо много умно измислено и върши прекрасна работа. Ножа без проблем може да дялка.
                                Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                                0882 52 00 52 - Жоро

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X