Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Револвер или пистолет?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Револвер или пистолет?

    Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
    ...

    Само казвам...
    Изчисти малко съобщения ....

    Коментар


    • От: Револвер или пистолет?

      Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
      Двата ми най скъпи пистолета трябваше по няколко пъти да отидат до фабриката на ЗИГ, че да влязат в час. И от години не съм ги пипвал. Двата ми най евтини Барета, никога не са засичали.

      Само казвам...
      Какви са им чалъмите на тоз инак "евтин" пистолет?

      Коментар


      • От: Револвер или пистолет?

        Първоначално публикуван от Анастас Анастасов (rova) Преглед на мнение
        Почна да става смешно, ако си отговориш на въпроса " КНО за самоотбрана, даже само , като предназначение " си потърси и вземи , каквото си искаш. Стрелбата по повече от 10 човека изисква други средства, хората са ги измислили вече. Пък ние ще си ползваме развалените " Тауруси ". И реши револвер или пистолет накрая.
        Няма да е револвер, защото се спрях на “Ruger” и “S&W”, -8 зарядни барабани (90% от времето ще стои в касата, така че не ми пречи тежестта), но и двата не са ми по джоба за момента, пък и не е само да ги купиш- трябва си и стрелба... Ще е “Макаров”, защото е евтин, евтини патрони и стига да се поддържа- не засича. Навсякъде хвалят произведените в България модели. Не е нужно да се засягаш за “Таурус”-а, просто казвам какво виждам в нета- твоя може и да е перфектен, просто аз не бих си купил, тъй като няколко часа четох лоши отзиви на много различни хора онлайн и под лоши отзиви визирам основно засечки, не такива относно тегло, ергономичност и т.н.- мен такива не ме интересуват. Благодаря за съветите на всички колеги! Поздрави!
        https://youtu.be/TLt1VYHQI4g

        https://youtu.be/ZsoJOjt25vU

        https://youtu.be/6-EvF3aDIPY

        Коментар


        • От: Револвер или пистолет?

          Първоначално публикуван от kapacone Преглед на мнение
          Ще е “Макаров”...
          Оркестърът свири туш...
          След като надигна пет древни теми, заля ни с филмчета на всевъзможни екзотики, петнайсет души се ангажираха да помагат.
          Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

          Коментар


          • От: Револвер или пистолет?

            Първоначално публикуван от Stoian Ivanov Преглед на мнение
            Какви са им чалъмите на тоз инак "евтин" пистолет?
            Не разбирам въпроса.

            Ivo-Police, разчиствам.
            https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

            Коментар


            • От: Револвер или пистолет?

              Първоначално публикуван от kapacone Преглед на мнение
              За всички любители, собственици или хора, обмислящи да си купят револвер “Таурус”:
              https://youtu.be/K-oUBfPhSuQ
              Аз имам 6 заряден Таурус с 4 инча цев. Никога не съм имал проблеми освен, че първия път като издумках една кутия магнуми на стрелбището му се бяха разхлабили оста на барабана и винтчето на бутона за отключване. Почистване, капка тредлок на резбата и никакви ядове от тогава, поне 2-3000 магнуми е издумкал. Веднъж го изпуснах в една тиня (всъщност паднах целия вътре и пищова се беше изхлузил от кобура ) и го мих на чешмата на двора. После само го изпръсках хубаво с ВД40 и си пуца безгрижно. Имам един бивш колега, който има варианта с 6 инчовата цев и е издумкал с него поне 20000 патрона и не е имал проблем. Така, че подозирам, че проблемът от клипа го има само в 8 зарядните. Тоя от клипа като го гледам е и от друг метал, та не знам, може да са друго производство. Аз лично съм много доволен от моя Таурус и не бих го сменил за нищо друго. Освен това прави отлична група, не по-лоша от на кой да е полуавтоматичен пистолет. П.П. Ако има кой да направи приставка към барабана (Аркус май ги продаваха някога заедно с револверите си), може да стреля с всякакви 9 мм. патрони за пистолет. Принципно би трябвало да се продават ама аз на времето, когато го купих не успях да намеря и от тогава не съм търсил.
              Последно редактирано от kuzdov; 04-03-19, 16:17.
              "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
              Неизвестен мъдрец

              Коментар


              • От: Револвер или пистолет?

                Първоначално публикуван от kapacone Преглед на мнение
                Няма да е револвер................. Ще е “Макаров”......
                Сбогом гринго или как беше пращай григорий.

                Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                Оркестърът свири туш...
                След като надигна пет древни теми, заля ни с филмчета на всевъзможни екзотики, петнайсет души се ангажираха да помагат.
                Без думи.

                Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                .....

                Ivo-Police, разчиствам.
                Револвер Арминиус и пистолет Берета. В нормално положение за носене беретата с 18 зарядния пълнител ,ма имам и два 17-ки и един 30-ка.А вие зад океана с многото цеви и малките пълнители да си траете.
                Тука на фона на макаров и ТТ ,беретата си е скъп пищов.Поне за мене де.Купи ми ми я жената,по красота.
                А с какви патрони съм в револвера ако гръмна и у вашите новини ще пише.

                Коментар


                • От: Револвер или пистолет?

                  Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
                  Аз имам 6 заряден Таурус с 4 инча цев. Никога не съм имал проблеми освен, че първия път като издумках една кутия магнуми на стрелбището му се бяха разхлабили оста на барабана и винтчето на бутона за отключване. Почистване, капка тредлок на резбата и никакви ядове от тогава. Веднъж го изпуснах в една тиня и го мих на чешмата на двора. После само го изпръсках хубаво с ВД40 и си пуца безгрижно. Имам един бивш колега, който има варианта с 6 инчовата цев и е издумкал с него поне 20000 патрона и не е имал проблем. Така, че подозирам, че проблемът от клипа го има само в 8 зарядните. Тоя от клипа като го гледам е и от друг метал, та не знам, може да са друго производство. Аз лично съм много доволен от моя Таурус и не бих го сменил за нищо друго. Освен това прави отлична група, не по-лоша от на кой да е полуавтоматичен пистолет.
                  Май и аз стрелях с него ...

                  Коментар


                  • От: Револвер или пистолет?

                    Ivo, ние тук с 10 зарядните не презареждаме, а ползваме тактиката НюЙоркско презареждане- пускаш го на земята, вадиш другия от раницата. С тия ограничения на пълнителите, раницата натежава много бързо.
                    https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                    Коментар


                    • От: Револвер или пистолет?

                      Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                      Ivo, ние тук с 10 зарядните не презареждаме, а ползваме тактиката.....
                      Бързото бягане в нападение и защита .

                      Коментар


                      • От: Револвер или пистолет?

                        Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
                        Бързото бягане в нападение и защита .
                        Ааа, ние тука, понеже сме се заринали в пушкала, на 6 милиона град, имаме 2230 издадени разрешителни. Не можем да ги мъкнем по улицата като вас, било опасно...
                        Аз защитата съм я измислил, пазя стълбите към горния етаж. От тая ми позиция, ни бягане, ни отстъпление работят. Обаче въобще и не мисля да ползвам късо оръжие, то е за кутийките от бира в пустинята.
                        Мама ми е казвала, че 00 бренеке вършат работа...
                        https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                        Коментар


                        • От: Револвер или пистолет?

                          Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
                          Сбогом гринго или как беше пращай григорий.

                          Без думи.

                          Револвер Арминиус и пистолет Берета. В нормално положение за носене беретата с 18 зарядния пълнител ,ма имам и два 17-ки и един 30-ка.А вие зад океана с многото цеви и малките пълнители да си траете.
                          Тука на фона на макаров и ТТ ,беретата си е скъп пищов.Поне за мене де.Купи ми ми я жената,по красота.
                          А с какви патрони съм в револвера ако гръмна и у вашите новини ще пише.


                          Благодаря за съветите (още веднъж) и поднасям извинения, че съм разочаровал с изборът си. Както вече споменах, Ruger и S&W много ми харесаха, от пистолетите- Glock 17 и H&K, но ще почакат малко поради чисто финансови причини- когато събера парите- ги искам нови, не втора ръка. Засега- Макаров или CZ 82/83 втора ръка. Лека вечер!
                          Последно редактирано от kapacone; 04-03-19, 18:10.

                          Коментар


                          • От: Револвер или пистолет?

                            Добър избор

                            Аз бих избрал друго ма другите тройно на парите и между избора Макаров или нищо то определено Макаров
                            TOYOTA SEQUOIA ‘11
                            W140 S420 '99

                            Коментар


                            • От: Револвер или пистолет?

                              Макаров втора употреба е петдесет лева, няма нищо друго и на петорно парите му (освен нещо случайно).
                              Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                              Коментар


                              • От: Револвер или пистолет?

                                Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                                Макаров втора употреба е петдесет лева, няма нищо друго и на петорно парите му (освен нещо случайно).
                                Що бе, Аркуси колкото искаш на по 250лв само на прострелка. 94-ката си е много ОК за парите си.
                                42

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X