Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Револвер или пистолет?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Револвер или пистолет?

    6 инча за носене на става освен ако не си Клинт Истууд. Но пък с 38 сп ще плашиш гаргите.
    За мен револвера е идеалното оръжие за защита - вадиш и стреляш. Няма зареждане, няма "имах ли в цевта или нямах". Но трябва да е .357 магнум за да няма как простреляния да звъни по телефона и да си вика сам линейката....
    Виж, ако ще нападаме е друго - там бих предпочел нещо с повече патрони в пълнителя и 7х17 поне. Харесвам армейската Берета.
    Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

    Коментар


    • От: Револвер или пистолет?

      Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
      6 инча за носене на става освен ако не си Клинт Истууд. Но пък с 38 сп ще плашиш гаргите.
      За мен револвера е идеалното оръжие за защита - вадиш и стреляш. Няма зареждане, няма "имах ли в цевта или нямах". Но трябва да е .357 магнум за да няма как простреляния да звъни по телефона и да си вика сам линейката....
      Виж, ако ще нападаме е друго - там бих предпочел нещо с повече патрони в пълнителя и 7х17 поне. Харесвам армейската Берета.
      То много зависи по какви гарги ще стреляш. Някои се плашат, други не. От лични наблюдения - няма гарга да не падне от 38 СП.
      Трудно е да си мъж на днешно време! Доста се отказаха.
      "Никой не бива да се шегува с руския президент. Особено на тема война." Бойко Борисов, 30.11.2018 г.

      Коментар


      • От: Револвер или пистолет?

        Човек ще остане с впечатление, че всеки ден участвате в престрелки
        Най-важното качество на оръжието е да е в теб когато ти потрябва.
        Моят съвсем скромен опит с револверите е показал, че са по-неудобни за постоянно носене независимо от калибъра и дължината на цевта.
        сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
        dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

        Коментар


        • От: Револвер или пистолет?

          Първоначално публикуван от Чичо Преглед на мнение
          Човек ще остане с впечатление, че всеки ден участвате в престрелки
          Най-важното качество на оръжието е да е в теб когато ти потрябва.
          Моят съвсем скромен опит с револверите е показал, че са по-неудобни за постоянно носене независимо от калибъра и дължината на цевта.
          За носенето си абсолютно прав.
          За самозащита, при реални един-два, максимално. три изстрела за мен 38
          е напълно достатъчен. Лесно вадене (къса цев), възможност за бърз първи изстрел, без зареждане, добра спираща сила.
          За престрелка - не, слава Богу не съм участвал. Ситуации с вадене и зареждане - да, предупредителен изстрел, но до тук.
          Ще перифразирам ген. Маргелов - "Участвал си в престрелка - гордей се, не си - радвай се"!
          Трудно е да си мъж на днешно време! Доста се отказаха.
          "Никой не бива да се шегува с руския президент. Особено на тема война." Бойко Борисов, 30.11.2018 г.

          Коментар


          • От: Револвер или пистолет?

            Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
            .... Но пък с 38 сп ще плашиш гаргите.
            ..... Харесвам армейската Берета.
            Грешно и вредно.Явно не си виждал какво причинява този калибър.А сега без заяждане какво точно харесваш на армейската Берета?

            Коментар


            • От: Револвер или пистолет?

              ... ами Рюгера беше с неизпилени стружки, все едно е правен в час по трудово.[/QUOTE]
              Чест и почитания!
              Когато си разглобявам и почиствам Рюгера, се убивам да търся "неизпилени стружки" /пък аз съм малко маниак по темата с чистенето и смазването/. Ами просто няма!
              Да не се брои за спам. Дообяснявам написаното от колегата.

              Коментар


              • От: Револвер или пистолет?

                Абе от една кофа пистолети, Рюгерите ми са най-грубо сделани отвътре. Сигове, Барети, Спрингфийлд... всичките са пипнати и вътре, Рюгерите са малко като ЧЗ или руско- вътре си виждаш къде е въртял струга. Не че не работят и така де, ама не си дават много зор там където не се вижда.
                https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                Коментар


                • От: Револвер или пистолет?

                  Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                  Абе от една кофа пистолети, Рюгерите ми са най-грубо сделани отвътре. Сигове, Барети, Спрингфийлд... всичките са пипнати и вътре, Рюгерите са малко като ЧЗ или руско- вътре си виждаш къде е въртял струга. Не че не работят и така де, ама не си дават много зор там където не се вижда.
                  Малко нещо на руско прилича. Може да е грубо и грозно, но да е безотказно. Имах Рюгер П89, "Дебелата Берта", не съм имал никакви проблеми и грижи. Стреляше безотказно дори и с руски 9х19 .
                  Трудно е да си мъж на днешно време! Доста се отказаха.
                  "Никой не бива да се шегува с руския президент. Особено на тема война." Бойко Борисов, 30.11.2018 г.

                  Коментар


                  • От: Револвер или пистолет?

                    Първоначално публикуван от SMITH 357 Преглед на мнение
                    Малко нещо на руско прилича. Може да е грубо и грозно, но да е безотказно. Имах Рюгер П89, "Дебелата Берта", не съм имал никакви проблеми и грижи. Стреляше безотказно дори и с руски 9х19 .
                    И аз така викам, ама както вече беше казано- моя револвер Рюгер отказа на първите 15 минути без да е даден и един изстрел... Иначе е идеален за трошене на орехи.
                    https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                    Коментар


                    • От: Револвер или пистолет?

                      Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
                      Грешно и вредно.Явно не си виждал какво причинява този калибър.А сега без заяждане какво точно харесваш на армейската Берета?
                      За теб вредно, за мен не. Ако се наложи да се използва оръжието по предназначение .357 е за предпочитане. Не съм виждал поражения от 38 сп и не искам да виждам. Знаеш, че вместо .357 можеш да заредиш 38сп - обратното не!
                      А Беретата ми харесва щото е черна и събира повечко в пълнителя.
                      Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                      Коментар


                      • От: Револвер или пистолет?

                        Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
                        ....
                        А Беретата ми харесва щото е черна ...
                        Истинския пищов трябва да е черен.Че вземеш да гръмнеш на някоя сватба и като дойдат куките всички да викат те тоя с белия пищов беше.

                        Коментар


                        • От: Револвер или пистолет?

                          Аз имам черна М9 Барета /баш си армейския УСА модел/, имам и Inox Brigadier /неръждавейка/. По сватби се стреля с Калашник! Като лошите момчета.
                          https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                          Коментар


                          • От: Револвер или пистолет?

                            Златен та и да дойдат ченгетата да няма смисъл
                            TOYOTA SEQUOIA ‘11
                            W140 S420 '99

                            Коментар


                            • От: Револвер или пистолет?

                              Златна имаше Косьо Самоковеца.

                              Коментар


                              • От: Револвер или пистолет?

                                Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
                                Златна имаше Косьо Самоковеца.
                                Държал съм я!
                                Трудно е да си мъж на днешно време! Доста се отказаха.
                                "Никой не бива да се шегува с руския президент. Особено на тема война." Бойко Борисов, 30.11.2018 г.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X