Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Револвер или пистолет?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Револвер или пистолет?

    Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
    При съвременните пластмасови инсталации за парно, има голяма вероятност задържания да си тръгне с част от нея...
    Прав си, но аз живея в панелка с чугунени радиатори...

    Коментар


    • От: Револвер или пистолет?

      [QUOTE=icos;3455144]
      Първоначално публикуван от kapacone Преглед на мнение

      Е, не...кАжи честно.... Чуваш някакъв шум, надяваш противогаза, грабваш спрея, палката и белезниците и се прокрадваш тихичко. И в този вид изскачаш пред... тъщата, примерно
      По принцип това е добра тактика да изгониш тъщата перманентно, но за мойта ще ми е жал- нищо лошо не ми е направила женицата

      Коментар


      • От: Револвер или пистолет?

        Първоначално публикуван от icos Преглед на мнение

        П.С. Един ламерски въпрос: с какво се занимават и в какви среди се движат онези, дето навсякъде с патрон в цевта на пищова ходят, ако не е тайна? Полицаи/военни ясно(макар че за военните не съвсем)
        Ламерски отговор... - откакто носенето с патрон в патронника НЕ е незаконно, дали ще носиш така е въпрос на личен избор, който следва да е съобразен с нивото на компетентност на ползващия и системата на оръжието.
        Все по-често се случва лайното да удари вентилатора съвсем неочаквано и дали ще имаш време да зареждаш не зависи само от това колко си бърз и натрениран.
        Не виждам проблем да се носи с патрон в патронника при наличието на външен предпазител и блокировка на бойната игла.
        Ето ти няколко примера за SHTF ситуации...
        https://www.youtube.com/watch?v=rVPiic-ELoM
        42

        Коментар


        • От: Револвер или пистолет?

          Аз ли живея в някаква друга държава или не съм си търсил достатъчно белята, ама не виждам НИКАКВА нужда да ходя с патрон в цевта. Все още не сме в дивия запад.
          Някои хора се филмират толкова, че чак не е истина.

          Коментар


          • От: Револвер или пистолет?

            Твърде е възможно. Всеки си е6е магарето както му харесва.
            42

            Коментар


            • От: Револвер или пистолет?

              Само на Див Запад няма се обиждаме сега

              Аз къде да гледам и с кой да говоря все едно и също инфо - патрона в цевта помага при напечена ситуация ,в не напечена става и без патрони
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • От: Револвер или пистолет?

                Първоначално публикуван от kapacone Преглед на мнение
                На мен ми е приоритет да защитя себе си и най-вече семейството си. По-добре да ме съдят за отвличане и лека телесна повреда, отколкото за непредумишлено убийство с незаконно притежавано бойно оръжие. Благодаря за съветите, но докато не придобия черен колан или разрешително за КНО- спрейчето, палката и белезниците си остават най-доброто, което мога да измисля за самозащита вкъщи.
                Само да те светна, че пепър спрейовете почват да действат поне минута-две след напръскването, А за толкова време колко бой може да отнесеш, не е истина ... Имам на видео от действителна употреба на на пепър спрей, обаче с концентрация, дето не е за цивилна употреба. Ми някои пищяха и припадаха, други си избърсаха носа и си тръгнаха ...
                "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                Неизвестен мъдрец

                Коментар


                • От: Револвер или пистолет?

                  Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
                  Само да те светна, че пепър спрейовете почват да действат поне минута-две след напръскването, А за толкова време колко бой може да отнесеш, не е истина ... Имам на видео от действителна употреба на на пепър спрей, обаче с концентрация, дето не е за цивилна употреба. Ми някои пищяха и припадаха, други си избърсаха носа и си тръгнаха ...
                  Аааа тука грешиш! Не зная на кое викаш "пепър спрей" но тези лютивите дето ги има по оръжейните магазини си действат почти веднага. Мани ги тия видеа по нета.
                  Земи си един от по смотаните и го пробвай, "доволен ша останиш"
                  Даже и да си много корав и да не те хване както трябва желанието ти за екшън ще е доста малко.
                  Трите О-та на неудачниците: Оплакване, Оправдаване, Обвиняване.

                  Коментар


                  • От: Револвер или пистолет?

                    Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
                    Само да те светна, че пепър спрейовете почват да действат поне минута-две след напръскването, ...
                    На хора не знам, ама на куче подейства на секундата.
                    Ние не сме неутрални!

                    Коментар


                    • От: Револвер или пистолет?

                      Първоначално публикуван от siem Преглед на мнение
                      ... тези лютивите дето ги има по оръжейните магазини си действат почти веднага. Мани ги тия видеа по нета...
                      Че какво им е на видеата по нета?

                      And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

                      Коментар


                      • От: Револвер или пистолет?

                        Ти като го гледаш това ревеш или се смееш? Те там е разликата.
                        Трите О-та на неудачниците: Оплакване, Оправдаване, Обвиняване.

                        Коментар


                        • От: Револвер или пистолет?

                          Аз се смея, ама щото не съм там. Тоя май е от мечкарските спрейове, дето ги дават на полицията в едни разфасовки по половин кило?

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2111840106.jpg
Прегледи:1
Размер:45.5 КБ
ID:5813550
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2111840135.jpg
Прегледи:1
Размер:63.0 КБ
ID:5813552
                          Прикачени файлове
                          Последно редактирано от icos; 30-04-19, 07:06.
                          And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

                          Коментар


                          • От: Револвер или пистолет?

                            За Деринджър замислял ли си се?

                            За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                            0878 79 20 61 Борис

                            Коментар


                            • От: Револвер или пистолет?

                              Не, не се е замислял. Той очаква да бъде връхлетян внезапно от поне 14 нападателя, докато гледа филми със семейството си!

                              Коментар


                              • От: Револвер или пистолет?

                                Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
                                Само да те светна, че пепър спрейовете почват да действат поне минута-две след напръскването, А за толкова време колко бой може да отнесеш, не е истина ... Имам на видео от действителна употреба на на пепър спрей, обаче с концентрация, дето не е за цивилна употреба. Ми някои пищяха и припадаха, други си избърсаха носа и си тръгнаха ...
                                Хм, много интересно. Моите са Sabre red и затова потърсих видео със същата марка- не знам дали е спонсорирано от компанията производител- горилата на видеото казва, че е охранител в затвор- пръснаха го само един път и подейства след няколко секунди спрея, след 30 секунди напръсканият каза, че не може да си отвори очите, след 1 минута- че му е трудно да диша, както и да е- не съм го пробвал и няма какво да кажа повече, ако ми се наложи да го използвам (да не дава Господ), ще пусна още инфо. Ето го и линка към видеото:
                                https://youtu.be/XHAOP4rgZPo
                                Последно редактирано от kapacone; 30-04-19, 10:13.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X