Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Свален пътнически самолет над Украйна

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Свален пътнически самолет над Украйна

    Първоначално публикуван от icos Преглед на мнение
    Да, ама интервю, публикувано от СВС на 29.08, малко по- късно от първия поглед върху нещата...
    И ?
    Издъних се на Тюринг теста

    Коментар


    • От: Свален пътнически самолет над Украйна

      Първоначално публикуван от krasimir.n Преглед на мнение
      Ракета с осколки, който са почти с еднакъв размер и .......... мнооого.
      И осколките правят кръгли отвори???
      Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
      Селска фурна аспух нема. Пак същият.
      В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

      Коментар


      • От: Свален пътнически самолет над Украйна

        Първоначално публикуван от icos Преглед на мнение
        Да, ама интервю, публикувано от СВС на 29.07, малко по- късно от първия поглед върху нещата. Добре де...неопитен бил, припознал се...доколкото може да се вярва на братята американци това

        [ATTACH=CONFIG]731504[/ATTACH]

        са поражения от ракета земя- въздух, предполагаемо руско производство. Интересно от каква ракета?

        http://www.aircraftresourcecenter.co.../story0016.htm

        Малко по напред в темата, съм пуснал едно клипче... В него можеш да видиш и ракетата, и системата която я изстрелва, и как и какви (като на снимката) поражения нанася. Проблема в цялото твърдение е там, че "БУК" и "САМ" нямат много общо помежду си, до степен да не могат да се сбъркат (както и степента, и вида на пораженията които нанасят), а през цялото време се говори за "БУК"... Това със "Су-25" ми прилича по-скоро на медийна партенка, имаща за цел, да провокира официално изявление от страна на разследването. Немой да са толкова тъпи украинците! Нали...?!!

        Коментар


        • От: Свален пътнически самолет над Украйна

          Само аз ли пропускам да видя логичната връзка между сваления боинг и снимките на А-10 пострадал в бойни действия в Ирак ? Моля да ми обясните, ама бавно и полека, като за бавно развиващ се.
          Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

          Коментар


          • От: Свален пътнически самолет над Украйна

            Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
            И ?
            И...по-назад в темата се заинтересувах кой и защо си реже парчета от самолета. Гледай какво съвпадение:
            https://soundcloud.com/bbc-world-ser...-been-cut-into

            Bociurkiw: We're observing that major pieces, and I'm looking at the tail fin as I said, and then there's also the rear cone section of the aircraft, they do look different than when we first saw them. In other words, they've been cut into. And one main cone section has been almost split in half. And this in addition to an observation we made two days ago that the cockpit section and the after the first class section, which is about two kilometres from here, we observed uniformed men cutting into them with a diesel power saw.
            Damon: To what end? Were you able to ask them why they were doing that?
            Bociurkiw: They did not tell us....



            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3 (1).jpg
Прегледи:2
Размер:131.4 КБ
ID:5604136

            Esse Homo, според мен. Ся да не каже някой "ама резачката му не е дизелова..."
            Последно редактирано от icos; 06-08-14, 21:54. Причина: допълнение
            And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

            Коментар


            • От: Свален пътнически самолет над Украйна

              Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
              Проблема в цялото твърдение е там, че "БУК" и "САМ" нямат много общо помежду си...
              Ъ ? Бук е САM (SAM). Surface to Air Missile демек. Освен ако не са измислили начин да ги монтират на изтребители, като Су-25.
              Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

              Коментар


              • От: Свален пътнически самолет над Украйна

                На горната картинка има поражения и от стрелково. Виждат се много ясно разликите.
                Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                Коментар


                • От: Свален пътнически самолет над Украйна

                  Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
                  Ъ ? Освен ако не са измислили начин да ги монтират на изтребители, като Су-25.
                  Това ако го видиш, го щракни и го качи в темата за оръжията през обектива.Ма дали пък тогава няма да се казва ASM?

                  А само м/у другото да попитам, някой има ли информация относно спрягания малайзийски вестник, някое сериозно издание ли е, или?
                  Всеки трети е шести

                  Коментар


                  • От: Свален пътнически самолет над Украйна

                    Първоначално публикуван от icos Преглед на мнение
                    И...по-назад в темата се заинтересувах кой и защо си реже парчета от самолета. Гледай какво съвпадение:
                    https://soundcloud.com/bbc-world-ser...-been-cut-into
                    ..
                    Имаше снимки на блок постове на които имаше части от самолета....

                    относно шрапнелите, е тази мисля че пак е от кабината
                    Първоначално публикуван от Arangel Преглед на мнение
                    Снимки на други елементи от корпуса с дупки от шрапнели:

                    http://mashable.com/2014/07/21/mh17-shrapnel-damage-missile-strike/

                    [ATTACH=CONFIG]727744[/ATTACH]
                    байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                    Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                    Суперспам - спама на суперите

                    Коментар


                    • От: Свален пътнически самолет над Украйна

                      Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                      ....А само м/у другото да попитам, някой има ли информация относно спрягания малайзийски вестник, някое сериозно издание ли е, или?
                      Сериозните издания не си съчиняват новини
                      В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                      Коментар


                      • От: Свален пътнически самолет над Украйна

                        Първоначално публикуван от icos Преглед на мнение
                        [ATTACH=CONFIG]731511[/ATTACH]

                        Esse Homo, според мен. Ся да не каже някой "ама резачката му не е дизелова..."
                        За резачката нема спорим. Ама ако може малко детайли за снимката. От кого е тейкнато фотото, кога, в какви обстоятелства.

                        Да ти кажа какво ме смущава - съдейки по униформата на пича с резачката, ще да е от украинското МЧС. Пък боинга се фъкна на територия дето нали таковата... терористи. Та ме налягат едни въпроси - украински спасител, свободно блуждаещ с дизелова резачка, по тертория контролирана от злостни терористи и маскирани като мики-маусовци руски спецназовци. За да манипулира самолетни останки, така че да докажат вината на Империята на Злото. Тоя ще доде бая корав пич. Или как ?

                        Алтернативно - на следващата (или предишната) снимка, някъде на заден план се мержелеят едни жипове с надпис OSCE, което всъщност обяснява присъствието на Човека-с-дизеловата-резачка в кадър.

                        Да се обзаложим за вариантите ?
                        Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                        Коментар


                        • От: Свален пътнически самолет над Украйна

                          Не забравяйте варианта, че хора (независимо от коя страна) с резачки, багери, кранове и т.н. манипулираща техника е възможно да са вадили притиснати/затиснати тела на загинали хора. Не е задължително да са искали да манипулират нещо по отломките.
                          Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

                          Коментар


                          • От: Свален пътнически самолет над Украйна

                            Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
                            ...
                            Да ти кажа какво ме смущава - съдейки по униформата на пича с резачката, ще да е от украинското МЧС...
                            Това пък с какво те смущава ? Зер опълченците като държат района под контрол - сигурно са сменили всички пожарникари и спасители със свои хора, или ако са запазили старите кадри са им раздали нови униформи ?
                            Пича си бачка пожарникар/ГЗ или там каквото е, и си ходи на бачкане с униформата която си има. При положение че не е военен та да го объркат с мишена - какъв е проблема.
                            Издъних се на Тюринг теста

                            Коментар


                            • От: Свален пътнически самолет над Украйна

                              Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
                              Зер опълченците като държат района под контрол .
                              И за да не останат абсолютно никакви съмнения, че манипулират натрошените ламарини в своя полза (каквито основателни съмнения има) - удобно се снимат с "дизелови резачки" на фона на останките, и го постват в нет-а (#манипулираме, #останки)... Не ми се връзва.

                              Шото и аз мога да претендирам, че на долната снимка ръбя Памела Андерсън фром бихайнд, докато доволно си сръбвам от Талискъра и замезвам с дима на Партагас (последните две са извън кадър), ама...:

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:wild.jpg
Прегледи:1
Размер:34.4 КБ
ID:5604138
                              Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                              Коментар


                              • От: Свален пътнически самолет над Украйна

                                Не съм сигурен дали ме разбра.

                                Пича с резачката си реже. Ей на, ако му дойде оная от рекламата "После еб@нjе нема каeнjе" и го пита "Що правиш ти тука ?!?" ще и се усмихне лъчезарно и ще и каже "Си режам".

                                Човекът е спасител примерно, и е като зицпредседателя Фунт от Златния Телец. Но вместо да лежи по пандизи вместо други - реже. Рязал е при Александър Втори "Освободителя", при Александър Трети "Миротвореца", при Николай Втори "Кървавия",при Керенски е рязал, по НЕП-а е рязал - все е рязал. Дошли опълченците, казали му "самолет падна, ела режи" - човекът грабнал резачката и - рязал. Какво има да му се чудим.

                                Вече какво е рязал, защо, за кого и с какви хаштагове - няма как да знаем.
                                Издъних се на Тюринг теста

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X