Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Свален пътнически самолет над Украйна

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Свален пътнически самолет над Украйна

    Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
    Те го намериха още същия ден, сега се търсят съвсем други неща........
    Въпреки всичко се надявам след като се успокоят страстите все пак да се стигне до същината на въпроса...
    Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
    Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

    Коментар


    • От: Свален пътнически самолет над Украйна

      Първоначално публикуван от kiki.t Преглед на мнение
      Хм, интересно кой ли е бил другият самолет?
      HONDA CR-V I, 2000г., B20Z1

      Коментар


      • От: Свален пътнически самолет над Украйна

        Ами дори и в момента на свалянето на самолета в непосредствена близост е имало още 2 самолета по трасето... Бях ги писал някъде в началото на темата...
        Но има ли смисъл да се обсъжда статия, която започва с откровена лъжа?
        Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
        Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

        Коментар


        • От: Свален пътнически самолет над Украйна

          Предварителният доклад за катастрофата на MH17 ще бъде публикуван в 11:00 българско време на 09.09.2014/вторник...
          Той ще съдържа фактологична информация, базирана на източниците, които са достъпни на разследващите...
          Окончателният доклад се очаква да е готов около година след катастрофата...
          Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
          Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

          Коментар


          • От: Свален пътнически самолет над Украйна

            http://www.dw.de/%D0%BC%D0%B0%D0%BB%...%B8/a-17907188


            Ссылаясь на данные следствия, премьер Малайзии заявил, что пассажирский лайнер Boeing 777 был сбит на Украине с подконтрольной сепаратистам территории. Доказательства будут переданы в суд в течение нескольких недель

            Коментар


            • От: Свален пътнически самолет над Украйна

              Първоначално публикуван от Arangel Преглед на мнение
              ...
              Други източници пък казват, че премиера на Малайзия е казал, че се надява до няколко седмици разследващите отново да получат достъп до мястото на катастрофата... Т.е. леко разминаване в детайлите...
              В най-'спокойните' и що годе неутрални източници пише: Премиерът каза, че разполагат с информация от разузнаването какво е причинило катастрофата (т.е. - че е бил свален). И искат да получат достъп до мястото, за да могат да съберат физически доказателства на тезата си, че самолета е бил свален... И че искат тези доказателства за да докажат тезата, че е самолета е свален, и да изправят виновните пред съд...
              А в някои не-толкова неутрални издания добавят към тази информация 'най-вероятно самолета е бил свален от сепаратистите,' и отзад с малък шрифт - 'което било заявено от USA посланника в ООН Саманта Пауър'.... Която 'информация' поне според мен е продиктувана от политически пристрастия на американското правителство, а не на база доказателства (тогава едва ли биха казвали 'най-вероятно')...
              Аз съм склонен на вярвам на по-спокойния дипломатичен и умерен изказ на премиера на Малайзия, отразен в някои издания и посочен по-горе - не вярвам лице като премиер да хвърля недоказуеми до момента сензации - не е в дипломатически стил...

              Освен това според мен информацията от рода 'чух, че еди-кой си май е казал еди-какво си' не е достатъчно достоверна...
              В официалния сайт на Малейша еърлайнс няма информация за такова изказване...

              Та затова поне аз оставам да чакам какво ще каже DSB утре...
              Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
              Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

              Коментар


              • От: Свален пътнически самолет над Украйна

                DW от 7 септември.

                Коментар


                • От: Свален пътнически самолет над Украйна

                  Излезе предварителния доклад на холанците. Всичко е станало много бързо, поне не са се мъчили. http://www.onderzoeksraad.nl/uploads...nteractief.pdf
                  Тази криза край няма, всички продават никой не купува...

                  Коментар


                  • От: Свален пътнически самолет над Украйна

                    [QUOTE=gulemetov;2584322]Излезе предварителния доклад на холанците. Всичко е станало много бързо, поне не са се мъчили. http://www.onderzoeksraad.nl/uploads/phase-docs/701/b3923acad0ceprem-rapport-mh-17-en-interactief.p

                    В ожидании доклада Голландии Россию снова обвинили в причастности к авиакатастрофе Boeing на Донбассе

                    ВВС: "Буком" в районе падения рейса MH17 управляли люди с "чистым российским акцентом"

                    http://www.newsru.com/world/09sep2014/doclad.html

                    Коментар


                    • От: Свален пътнически самолет над Украйна

                      До всeки от адресите имам отказан достъп или връзката е грешна. Това за руския акцент звучи безмиcлено, освен за англичани или американци. То и англичаните говорят английски ... с английски акцент.
                      Последно редактирано от lodkar; 09-09-14, 11:27.

                      Коментар


                      • От: Свален пътнически самолет над Украйна

                        Демек са си говорили хора по руски с "чист руски акцент"? Бих сложил емотикон "Stupid", ако не би става дума за трагедията в тези мащаби.

                        Коментар


                        • От: Свален пътнически самолет над Украйна

                          Да.... Общо взето към момента се знае:
                          1. Според полетния план над Украйна самолета е трябвало да влезе на FL330 и между Киев и Днепропетровск да се издигне до FL350
                          2. Диспечерите са предложили издигане до FL350 в планираната точка, но екипажа е отговорил, че не може да го направи в момента (това потвърждава хипотезата, че не диспечерите са снижили самолета какъвто спор се бе развихрил по-горе). Причината навярно е в теглото на самолета в дадения момент, температурата и очаквани метеорологични явления. След получената информация за да осигурят дистанция между трафика, диспечерите 'издигат' друг самолет до FL350.
                          3. Малко преди аварията екипажа иска издигане до FL340 (хм... това не бе ли височина за пътуващи от изток на запад), но диспечерите му отказват, обосновавайки, че тази височина вече е заета от трафик.
                          4. Малко преди аварията екипажа иска отклоняване вляво по курса за избягване на лошо време по курса. Разрешено му е. След заобикалянето на които самолета отново започва да се връща към курса съгласувано с диспечерите.
                          5. Двете черни кутии спират работа едновременно и без никакво предупреждение или сигнал за нередност в 13:20:03 часа. Дотогава са записвали данните на полета, и са коректно прочетени.
                          6. Следите показват поражение от множество високоскоростни обекти в предната част на самолета - кокпита, на ниво над пода на кабината (има пробойни отгоре/надолу по пода на кабината)...
                          7. Самолета се е разпаднал във въздуха.

                          Няма следи за проблеми с техниката. Екипажа е бил опитен и сертифициран.
                          Продължава работата по изследване на черните кутии (навярно точно последните мигове). Продължава патологическите изследвания. Надяват се все пак да получат достъп до останките на самолета за да имат възможност да направят по-точни анализи за това какво е причинило катастрофата.
                          Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                          Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                          Коментар


                          • От: Свален пътнически самолет над Украйна

                            Първоначално публикуван от lodkar Преглед на мнение
                            До всeки от адресите имам отказан достъп или връзката е грешна. Това за руския акцент звучи безмиcлено, освен за англичани или американци. То и англичаните говорят английски ... с английски акцент.
                            Сайта е блокирал, по късно!
                            Има и версия на украински:

                            http://rus.newsru.ua/ukraine/17jul2014/shtrsk_b777.html

                            http://www.newsru.co.il
                            Преглеждам този.
                            А тук тема със същия цитат!

                            http://medialeaks.ru/news/ros-voin-bbc/
                            Последно редактирано от smng0303; 09-09-14, 12:13. Причина: допълнение относно връзка

                            Коментар


                            • От: Свален пътнически самолет над Украйна

                              Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
                              Демек са си говорили хора по руски с "чист руски акцент"? Бих сложил емотикон "Stupid", ако не би става дума за трагедията в тези мащаби.
                              Един от коментарите.
                              Пётр Галкин Вы уж определитесь, то свидетели присутствовали при разгрузке, находясь в трёх разных местах, то офицер говорил с "московским акцентом", то букву "г" не так выговаривали... Какой поразительный музыкальный слух у всех троих свидетелей, это при, работающих дизельном тягаче и танковом от платформы "Бука"... Круто. Мне больше по душе, вот этот 78-летний дедушка-шахтёр из Мариуполя... http://www.ridus.ru/news/167050 09.57 вот так дедушка а его оппоненты - подлое и ссыкливое племя... А по поводу этого сюжета УкроСМИ заявили, практически, дословно следующее -"Террористы подогнали высотную технику и повесили на провода тело украинского солдата...", кстати линия не обесточена... http://lifenews.ru/news/139701
                              И още един:
                              Alec Semin А динозавры тоже вымерли по вине России?



                              Самата медия не е ли с руски произход, щото имат версия за Украйна и Израел!
                              Последно редактирано от smng0303; 09-09-14, 12:37.

                              Коментар


                              • От: Свален пътнически самолет над Украйна

                                Израилска е.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X