Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Свален пътнически самолет над Украйна

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Свален пътнически самолет над Украйна

    Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
    Не знаех че ги има откъснал съм се ......
    Кои? Радиофугаси или средства за защита от тях?

    Коментар


    • От: Свален пътнически самолет над Украйна

      Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
      Кои? Радиофугаси или средства за защита от тях?
      Радио фугасите
      0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

      Коментар


      • От: Свален пътнически самолет над Украйна

        Ехааа, те не са от вчера. Няма да повярваш, но през далечната 1941 година вече ги исползвали, и то много успешно.

        Коментар


        • От: Свален пътнически самолет над Украйна

          Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
          Е това ако е вярно обезсмисля 50% от темата - значи в догон ПВО не стреля и боинга е бил свален с пресрещане и като се знае курса.....
          Въпроса бе за тренировките - защо е тренирано така...
          А относно боинга - съвсем любителската погледнато - наистина ми прилича на насрещен курс...
          Обаче кой е изстрелял ракетата (ако е ракета) - там вече трябва си го знаят участниците в цирка...
          Защото целта може да е била точно такава - да е съвсем ясно видимо за масовото мнение, че е насрещен курс и да е 'ясно' от коя страна е дошла ракетата...
          Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
          Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

          Коментар


          • От: Свален пътнически самолет над Украйна

            http://www.blitz.bg/news/article/283529 - Експерти: Боингът в Украйна е свален от изтребител Су-25

            Коментар


            • От: Свален пътнически самолет над Украйна





              ...“There have (sic) been two or three pieces of fuselage that have been really pockmarked with almost looks like machine gun fire, very, very strong machine gun fire that has left these unique marks that we haven’t seen anywhere else. We have been asked, for example, have we seen any examples of missile. Well, no we haven’t. That’s the answer”...

              Фейк ли, що ли? Цялото интервю на

              http://www.cbc.ca/news/world/malaysi...artner=skygrid

              П.С. Бррр ...Блиц-класика..."Експерти" и "Изтребител СУ-25 "в едно изречение...

              Последно редактирано от icos; 06-08-14, 19:59.
              And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

              Коментар


              • От: Свален пътнически самолет над Украйна

                За какьв ще рискува някой да ходи и да ги стреля след като знае,че шанса да бьде забелязан или да имат време да репортуват авария е огромен ми няма да им пусне една ракета ако предположим,че е имало самолет там горе???

                Глупости според мен.
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • От: Свален пътнически самолет над Украйна

                  Току-що в off-newz прочетох, че международни експерти са стигнали до извода, че самолетът е атакуван от военен самолет с ракета, а после е довършен с оръдието...наблизо е летял украински Су-25...?!
                  Не твърдя нищо относно истинността на информацията, нито за източника.
                  много автомати-слаби резултати!

                  Коментар


                  • От: Свален пътнически самолет над Украйна

                    Говорителят на ОССЕ каза това, което каза. Оттам нататък мисля, всичко е импровизация на журналята. "Доубит с изстрел", леле-мале...
                    Тук има една снимка с твърде добра резолюция

                    http://i.imgur.com/J141eko.jpg
                    And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

                    Коментар


                    • От: Свален пътнически самолет над Украйна

                      Първоначално публикуван от BENZBOSS
                      Вьпрос тогава за да не ми го изтрият пак - какви ракети може да носи СУ25 които да не могат да скьсат крило или да свалят Боинг ми се налага да го довьршва с картечница/орьдие?Защо след като се е налагало довьршване няма никакьв сигнал по радиото от самолета,явно са имали време да писнат???

                      Глупости пак според мен
                      И аз в началото казвах на два пъти, че не допускам военен самолет да е свалил Боинга, защото ще знае какво прави, но цялата история може да излезе доста идиотска, така че знам ли...?
                      Дано истината се разбере!
                      много автомати-слаби резултати!

                      Коментар


                      • От: Свален пътнически самолет над Украйна

                        Пьрво е ракетата,да речем е ударила и после чешат с картечницата примерно,малко по близка дистанция?Защо никой не натиска копчето с рев Що стреляш беееее???Половината време ония са сьс слушалките на главата,до предаване по радиото имат секунда време примерно.

                        Колко ракети носи СУто,че да не може Бойнг да свали и то с малко мотори?Не говорим да му спре единия мотор,а даже сьс стара ракета с топлинно да му прьсне крилцето.

                        Не ми се вярва пьк и Американците други снимки вадеха,всеки хвьрля прах в очите.
                        TOYOTA SEQUOIA ‘11
                        W140 S420 '99

                        Коментар


                        • От: Свален пътнически самолет над Украйна

                          Първоначално публикуван от mbenz Преглед на мнение
                          Току-що в off-newz прочетох, че международни експерти са стигнали до извода, че самолетът е атакуван от военен самолет с ракета, а после е довършен с оръдието...наблизо е летял украински Су-25...?!
                          Да не сме чели различни статии в Офф-нюз? Ако се абстрахираме от традиционно жълтеникавото заглавие, което действително си е подвеждащо (кликовете/кинтите не миришат), то аз прочетох следното: малайзиски вестник, позовавайки се на неназован член на международния разследващ екип, твърди че повредите на част от останките може и да се дължат на поражение от ракета "въздух-въздух" и стрелба с 30 мм оръдие.

                          С нещо ми напомня за оня образ, дето си беше извадил медицинско, че 3 мм кръвонасядане на клепача се дължи на 20 минути зверски шутове в главата от баретите, дошли да го арестуват.

                          А за изтребителя Су-25 (който, апропо експерта май по никакъв начин не е споменавал, още по-малко да твърди че е украински), ми нямам думи Предлагам да купя (с изцяло благотворителна цел) билетчета на цялата редакция на Оффнюз за НВИМ, и там заедно да четем табелките пред експонатите. И да вземем най накрая да разберем - е ли е Су-25 изтребител, или не е ? Поне вземете питайте Стефан, да не се излагате като кифладжии....
                          Последно редактирано от windwarrior; 06-08-14, 20:50.
                          Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                          Коментар


                          • От: Свален пътнически самолет над Украйна

                            Първоначално публикуван от icos Преглед на мнение
                            [video=youtube;7ze9BNGDyk4]We have been asked, for example, have we seen any examples of missile. Well, no we haven’t. That’s the answer”...

                            ...
                            ...That's the answer. And even if it was there, we don't have those trained eyes to pick that up...
                            ...Не видяхме никакви ... ... ... останки от ракета ... ... ... но дори и да е имало - нямаме тренираното око необходимо за да ги забележим/различим...

                            Интервю в което член на ОSCE описва какво са видели той и колегата му първия ден, с описание как ТЕ са видели нещата, и дебело подчертано от него че не са тренирани/обучени да разпознават кой какво и що, изведнъж се превръща в новина номер едно. Защо ли не съм учуден...
                            Издъних се на Тюринг теста

                            Коментар


                            • От: Свален пътнически самолет над Украйна

                              Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
                              Интервю в което член на ОSCE описва какво са видели той и колегата му първия ден, с описание как ТЕ са видели нещата... Защо ли не съм учуден...
                              Да, ама интервю, публикувано от СВС на 29.07, малко по- късно от първия поглед върху нещата. Добре де...неопитен бил, припознал се...доколкото може да се вярва на братята американци това

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:A 10 Damage2.jpg
Прегледи:1
Размер:100.7 КБ
ID:5604135

                              са поражения от ракета земя- въздух, предполагаемо руско производство. Интересно от каква ракета?

                              http://www.aircraftresourcecenter.co.../story0016.htm
                              Последно редактирано от icos; 06-08-14, 21:19.
                              And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

                              Коментар


                              • От: Свален пътнически самолет над Украйна

                                Първоначално публикуван от icos Преглед на мнение
                                Да, ама интервю, публикувано от СВС на 29.08, малко по- късно от първия поглед върху нещата. Добре де...неопитен бил, припознал се...доколкото може да се вярва на братята американци това

                                [ATTACH=CONFIG]731504[/ATTACH]

                                са поражения от ракета земя- въздух, предполагаемо руско производство. Интересно от каква ракета?

                                http://www.aircraftresourcecenter.co.../story0016.htm

                                Ракета с осколки, които са почти с еднакъв размер и .......... мнооого.
                                Последно редактирано от krasimir.n; 06-08-14, 22:06. Причина: й вместо и

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X