Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Вицове

    Пиян македонец се прибира в къщи и казва на жена си:
    - Добра вечер, Лепа Брено, а тя отговаря:
    - Мажо, па я не съм Лепа Брена, я съм твойта жена.
    - Знам ма жено, знам дека не си Лепа Брена, я така си лъжем члена...



    Един заек отишъл в баничарницата и попитал:
    - Имате ли сто банички?
    - Не!
    На другият ден пак отишъл:
    - Имате ли сто банички?
    - Не!
    На следващия ден пак:
    - Имате ли сто банички?
    - Не!
    Решили да направят за него сто банички.
    Пак дошъл заекът:
    - Имате ли сто банички?
    - Да!
    - Леле, ами сега как ще ги продадете?



    Две деца си играели в пясъчника. Едното казало на другото :
    - Аз ще си построя дворец !
    А, другото го попитало:
    - Чудесно! От камък или от злато?

    Suzuki TS 200R - 1996, Suzuki Dr 250 SHC - 1991, Suziki RMZ 450 - 2007, Yamaha YZ 450F - 2010...

    Коментар


    • До: Вицове

      Тъй тъжен сутрин е кенефът,
      Нелепо плочките мълчат
      Разделят се лайното и човека
      И всеки тръгва сам по своя път...

      Човекът по дела човешки
      Със другите подобни същества,
      Лайното по тръбите тежки,
      Надолу, с другите лайна...

      След час човекът вече огладнява
      Забравил е за своето лайно
      Лайното също го забравя
      Тъй, сякаш те не са били едно

      А може би скръбта е неуместна
      И може би така е по добре
      А може и отново да се срещнат
      Там нейде сред лазурното море

      Коментар


      • До: Вицове

        Нощният пазач на гробищата влиза при началника си и виква:
        - Край! Няма повече! Напускам! Не мога да работя тук.
        - Защо бе?
        - Ами ходя наоколо и какво виждам - навсякъде само надписи - "Тук почива еди-кой си", "Тук намери вечен покой еди-кой си", "Спи спокойно, дядо...".
        И какво - всички спят и си почиват, само аз бачкам!!!



        Турчинът си купил мотор и решил да повози Бай Ганя. Качили се двамата и турчинът вдигнал 100 км/ч и попитал Бай Ганьо:
        - Бай Ганьо, напика ли се?
        - Не.
        Вдигнал 150 км/ч.
        - Бай Ганьо, напика ли се?
        - Не.
        Вдигнал 200 км/ч.
        - Бай Ганьо, напика ли се?
        - Да.
        На другия ден Бай Ганьо си купил мотор и решил и той да повози турчина.
        Качили се, Бай Ганьо вдигнал 100 км/ч и попитал турчина:
        - Напика ли се?
        - Не.
        Вдигнал 150 км/ч.
        - Напика ли се сега?
        - Не.
        Вдигнал 200 км/ч.
        - Напика ли се вече?
        - Да.
        - А сега се и насери щото немам спирачки.

        Коментар


        • До: Вицове

          Господ отишъл в студентски град в София и решил да се разкрие на някой. Срещнал един студент и започнал:
          - Момче, аз искам...
          Студентът го прекъснал
          - Знам какво искаш.
          Купил две бутилки водка и се качили в стаята. Като изпили бутилките Господ пак започнал:
          - Абе момче, аз искам...
          Студентът пак го прекъснал:
          - Знам какво искаш.
          Излязъл от стаята и се върнал с малко трева. Като изпушили тревата Господ замаян рекъл:
          - Мммомчее, азз иссскам...
          Студентът отново го прекъснал:
          - Не ми казвай, аз знам.
          Донесъл от някъде малко хероинче и го изсмъркали. Като се съвзел Господ след известно време започнал да говори:
          - Момче, искам да ти кажа, че аз съм Господ.
          Момчето се надигнало и рекло:
          - Еее, яка е дрогата, нали, яка е!

          Коментар


          • До: Вицове

            Знаете ли по какво се познава жена облечена с пола или рокля, дали носи бельо?
            ....
            По пърхота върху обувките!
            "Когато Господ раздавал земя на народите, българите закъсняли и земята вече била свършила. Затова Бог им дал къстче от своята земя."

            Коментар


            • До: Вицове

              Една блондинка видяла на тротоара бананова обелка... и какво си помислила...
              ....................

              Лелеее пак ще се пада!

              Коментар


              • До: Вицове

                Един ден Марийка се прибира с удърпани,укъсани дрехи и тук-таме синини и майка й я пита
                -Марийке да не си паднала?
                -Ах паднала съм аз!
                -Да не са те били?
                -Ъх ще ме бият!
                -Ам да не са те е*али??
                -Хъ ша ма гледат!

                Коментар


                • Един гимназист от малко градче отива в местната църква да се изповяда.
                  "Много съгреших отче, с една омъжена жена се виждаме докато мъжа и е на работа"
                  Ама коя е тя, пита попа, да не е на кмета жена му ? Не е. Или на Бай Иван от долната махала ? Не е. Или на Началник гарата ? Не е !
                  Абе урсузнико, да не си докопал попадията бе ? ? ? Не съм ! ! !
                  Тогава попа му рекал
                  - ти ме лъжеш чадо, други уруспии няма в нащо градче, ама като ме излъга че да ти ги кажа, барем недей посяга на попадията, става ли ?

                  --------------------------------------------------------------------

                  Един рибар стоял на реката с тухла на главата. Покрай него минала жена. Заинтересувала се и го попитала:
                  - Господине за какво ви е тая тухла на главата?
                  - Пусни ми и ще ти кажа!
                  - Вие луд ли сте? - тръгнала тя, но любопитството наделяло и се върнала:
                  - Кажете, господине, за какво ви е тухлата?
                  - Пусни ми и ще ти кажа!
                  - Е, стига де!
                  - Пусни ми и ше ти кажа!
                  - Добре - казала тя и отишли в храстите.
                  След като я оправил пича се облякъл и отишъл да си хвърли въдицата наново.
                  - Сега кажете за какво ви е тухлата?
                  - Ами на червей нищо не се е обадило още, ама на тухлата ти си третата днес!!!

                  -----------------------------------------------------------------------

                  Учителка се опитва да научи децата на фантазия и оригинално мислене.
                  - Деца, какво е това: сиво на пътя?
                  Децата:
                  - Бетонна стена.
                  - Правилно! Обаче може да бъде и магаре. Какво е това: Голямо кафяво в полето?
                  Децата:
                  - Крава.
                  - Правилно! Но може да бъде и купа старо сено.
                  Иванчо /от последния чин/:
                  - Или купчина тор!
                  Учителката:
                  - Иванчо, ти само глупости говориш!
                  Иванчо:
                  - Госпожо, а може ли аз да задам един въпрос?
                  - Може!
                  - Какво е това: като влиза е сухо, кораво и право, а когато излиза е меко, мокро и увиснало?
                  Учителката, разгневена се приближава до Иванчо и му издърпва ухото.
                  Иванчо /разтривайки ухото/:
                  - Правилно! Но може да бъде и дъвка....

                  -------------------------------------------------------------------


                  Иванчо и Марийка пътуват към Б-я. По пътя блъскат скункс. Марийка казва:
                  - Иване, да го вземем да го излекуваме вкъщи.
                  Иван:
                  - Да, но как ще минем през границата с него няма да ни пуснат.
                  Марийка:
                  - Ами ще го скрием някъде.
                  Иванчо:
                  - Но къде...? Марийке, защо не го мушнеш в бикините си!
                  Марийка:
                  - Иване бе, то мирише!
                  Иванчо:
                  - Карай бе, ако издаржи!
                  Последно редактирано от Peppy; 14-06-09, 23:31.
                  Не е важен външният вид, а сърцето. На капака на моето пише :[SIGPIC][/SIGPIC]

                  Коментар


                  • До: Вицове

                    Мъж се прибира пийнал и хлопа по залкючената врата:
                    - Отвори!
                    - Няма да отворя - отговаря отвъре жена му.
                    - Отвори!!
                    - Няма да отворя!
                    Трети път - Отвори!!!
                    - Няма да отворя! Ти сърцето ми разби.
                    - Аз и вратата ще разбия.

                    ---

                    В завод за алкохол умира щатният дегустатор и пускат обява, че търсят нов. Явява се алкохолик, окъсан, мърляв... Директорът на завода се чуди как да го отпрати. Правят му тест. Дават му чаша, той опитва и казва:
                    - Червено вино, мускат, тригодишно, северен склон, отлежало в метални цистерни.
                    - Правилно.
                    Друга чаша.
                    - Червено, каберне, осем години, югозападен склон, дъбови бъчви.
                    - Правилно.
                    Директора се вижда в чудо и намигва на секретарката си да направи нещо. Тя носи чаша с урина. Алкохоликът опитва:
                    - Блондинка, 26-годишна, бременна в третия месец. И ако не ме вземете на работа, ще кажа от кого!

                    ---

                    Разговарят двама пушачи:
                    А, бе ти що толкова много пушиш?
                    Ами, за да ми стане белият дроб черен!
                    Е, що бре?
                    Е, ти представи си с два черни дроба какво пиене ме чака....

                    ---

                    -Коя бира е най-добра?
                    -Отворената!

                    ---

                    Сутрин, след бурна пиянска вечер мъж се събужда с тежък махмурлук. Жена му шета около него и гледа с нещо да му угоди.
                    - Искаш ли кафенце?
                    - Не-е-е!
                    - Една водчица да ти сипя?
                    - Не-е-е-е!
                    - А да ти дам една целувчица?
                    - Давай! Може пък и да повърна...

                    ---

                    Пиян мъж се приближава към полицай и го пита:
                    - Да си виждал жена ми?
                    - Кога я загуби? - пита полицая.
                    - Отидохме у съседите да празнуваме Нова година и като се събудих я нямаше.
                    - Каква Нова година бе човек, сега сме май месец!

                    ---

                    Първи урок по кормуване. Инструкторът казва на младата курсистка:
                    - Добре, добре, за начало не е зле... Но все пак лостът за скоростите е малко по-наляво.

                    Коментар


                    • До: Вицове

                      Грък и италианец спорят коя нация е по велика:

                      - Ние гърците сме по-велика нация, защото първи измислихме секса.

                      - А ние първи въведохме жените в него-отговорил му италианеца.
                      Поздрави: Николай Георгиев
                      KTM 400 EXC

                      Коментар


                      • До: Вицове

                        Реклама в чешки мото журнал:
                        - Който кара мотор Ява - никога не остарява...
                        Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
                        A2 (+)

                        Коментар


                        • До: Вицове

                          Скромен човечец си взел заплатката 200лв.,и си казал:
                          -Днес е петък,защо да не пробвам какво е това екстази.
                          Намерил дилърче,взел за 20лв. едно хапченце и отишъл на дискотека.Стоял с една бира в рака и се ядосвал,че нищо му няма и си казъл:
                          -Тос май ма излъга.Нищо ми няма.
                          После пак намерил дилърчето и си купил още едно хапченце.Стоял,стоял и пак нищо.Накрая ибухнал нервен и си сзел последно 3-то на брой,и го изпил и него.След още 1-2часа без симптоми от хапчетата станъл от дискотечката и си тръгнал ядосън,че е излъган,но докато се пребирал и му се приходело до тоалотната.Търсел си местенце,видял някакво храстче и клекнъл до него.След 2-3мин. го потупъл диджеят на дискотеката и му казва:
                          -ЕЙ пич що се`еш на дансинга бе?

                          Коментар


                          • До: Вицове

                            Не знам дали се води виц но е смешно ХаХа...

                            Беше лято по коледа,през една слънчева нощ се качих слизайки на един орех,който беше ниско горе,да си набера ябълки от крушата,но си паднах на далака и си счупих окото и умрях от СМЪРТ!
                            Suzuki TS 200R - 1996, Suzuki Dr 250 SHC - 1991, Suziki RMZ 450 - 2007, Yamaha YZ 450F - 2010...

                            Коментар


                            • До: Вицове

                              един млад старец седи на ъгъла на една кръгла къща и гледа в близката далечина блондинка с черна коса


                              Ендурист кара в пустинята и среща индианец с кон
                              индианеца го пита дали иска да сменят коня и мотора
                              и моторджията се съгласява
                              качва се на кончето и го язди -няма проблем
                              индианеца се качва на мотора и газ газ ....и в едно дърво дрън...
                              индианеца става и казва на моторджията :
                              -глеи твоя кон колко големо око има и се удари в дървото

                              Коментар


                              • До: Вицове

                                Внимание тези вицове нямат за цел да ви разсмеят !

                                Едно стадо крокодили си летели. Най-малкия попитал по-малкия колко е часа, той извадил един водомер и викал: "днеска е шестък".
                                Какъв е извода??
                                Извод: КОЙТО НЯМА ЦВЕТЕН ТЕЛЕВИЗОР НЯМА ДА ЯДЕ ХАЛВА !




                                Един човек чул че се търсили много жмуди на пазара, ама не знаел кво е това жмуди. отива един ден в магазина гледа огромна опашка. Пита:
                                - извинявайте за какво чакате?
                                - за жмуди.
                                - ама какво е това?
                                - абе ти не знаеш ли кво е жмуди! - се развикали от опшаката и му хвърлили един бой.
                                отива в друг магазин същата работа.
                                - извинявайте за какво чакате?
                                - за жмуди.
                                - ама какво е това?
                                - абе къф си ти бе дето не знаеш какво е жмуди! и бой, бой.
                                човекът решил да си вземе все пак. отива в трети магазин "за какво чакате?"."за жмуди".
                                Наредил си и зачакал. дошъл му редът. казал на продавача. "едно кило жмуди". Продавачът взел и набързо му завил нещо в хартия. Прибрал се човекът и бързо да види какво му е завил продавачът. Развил хартията и кво да види......жмуди.


                                Един селянин се прибирал от нивата, но без да иска затънал в някаква тиня до рамене и не можал да се измъкне. Помислил какво да направи и накрая измислил! Изтичал до вкъщи, взел мотиката, поразкопал около себе си и се измъкнал... Двама алпинисти изкачват планина. Стигат до половината и единият (заекващ) казва:
                                - З-з-з...
                                Другият го прекъсва:
                                - Като стигнем върха ще ми го кажеш.
                                Стигнали до върха:
                                - Кажи сега.
                                - З-з-забравихме п-п-палатките.
                                - Хайде да се връщаме.
                                Стигнали пак половината. Оня казал:
                                - М-м-м...
                                Другият казал:
                                - Като стигнем ще ми кажеш.
                                Слезли.
                                - М-м-майтап бе.

                                Един таралеж се научил да диша през г*з*, седнал и умрял!



                                Брюнетка, блондинка и червенокоса отиват пред едно огледало, което поглъща всеки, който каже нещо невярно пред него. Брюнетката застанала, огледала се и казала:
                                - Мисля, че съм надебеляла.
                                Огледалото я погълнало... понеже не била надебеляла.
                                Червенокосата застанала, огледала се и казала:
                                - Мисля, че съм отслабнала.
                                Огледалото я погълнало... понеже не била отслабнала.
                                Блондинката застанала, огледала се и казала:
                                - Мисля...
                                И огледалото я погълнало...


                                Млада жена плете малки чорапки и казва на съпруга си: - Скъпи, сигурно би ти се искало да чуеш как малки краченца тичат по пода на апартамента. - Не! – отвръща той - Мразя мишките!


                                Полицай спира кола, която се носи на зиг-заг из шосето. Органът на реда започва да проверява документите на шофьора, усеща миризма на алкохол и му казва: - Ти си пиян, бе! Вониш от сто метра! - Въобще не съм полицай, господин пиян... – отвръща шофьорът.

                                Една бременна жена се разхождала с малката си дъщеря в парка. Момиченцето започнало да я разпитва: - Мамо, какво има в коремчето ти? - Бебенце, маминото. - А ти обичаш ли го? - Разбира се, маминото. - Ама много ли го обичаш? - Много го обичам! - Ами тогава защо си го глътнала, бе, мамо-о-о?!

                                Плешив мъж седи в ресторанта. Изведнъж в супата му пада бълха. Мъжът казал съчувствено: - Какво, подхлъзна ли се, миличка?

                                Седят на една пейка наркоман, пожарникар и садист. Наркоманът въздъхва: - Ех, сега да имаше една цигарка с марихуана, да попуша. Пожарникарят: - А после аз да я загася... Садистът: - В з****кa ти...

                                Арнолд Шварцнегер се качва в претъпкан автобус в София и се вози. По едно време бабичката зад него го пита: - Извинете, ще слизате ли на следващата спирка? - Да – изръмжава Шварцнегер. - А тези пред вас? – пита отново бабичката. - И те, ама още не го знаят!

                                Един пиян се качил в едно такси и казал на шофьора: - Карай за “Раковски”. Шофьорът отговорил: - Ама ние сме на “Раковски”! Тогава пияният се обърнал към шофора и му казал: - На ти пет лева и следващия път не карай толкова бързо, че ми става лошо!

                                Двама студенти съквартиранти си говорят: - Много е тежко положението с храната... без никакви доходи... Искаш ли да си вземем едно прасе и да си го гледаме на терасата? - Стига бе... Много е мръсно! - Нищо... то ще свикне.

                                Ако някой от вицовете се повтаря в темата се извинямам.
                                Some call it a hobby, we call it a way of life!
                                Това че срещу теб са най-добрите, не означава, че трябва да се отказваш!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X